Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (49. sayfa)

24 Kayıtlı Üye (15 Mobil) ve 63 Misafir (18 Mobil) - 54 Masaüstü33 Mobil1 iOS11 Android
5 sn
118.368
Cevap
2.802
Favori
15.630.768
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10 yüklenmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

Boyner’den hediye çeki alabilirsiniz. Qumparadan geliyor. Ben sorunsuz kullandım, Boyner Mağazada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 60 liralık çay şeker almamışsınız ki 20 money yatsın

• şeker ve paket çay money kampanyasından en iyi şekilde faydalanmak için soruyorum.

torku toz şeker 5 kg. olan normalde 23,50 tl ama money kart ile 17,90 tl diyor. bu şekerden 3 tane alsak normal fiyat ile 60 tl'yi geçiyor ve 20 money verir mi? yoksa indirimli fiyat üzerinden mi hesaplanır ve dolayısıyla yaklaşık 7 tl lik bir şeker yada paketli çay ürünü mü eklemek gerekir?
  • yunus3282 Y kullanıcısına yanıt
    Gdi deki 3kg olan şekerle 60 ı geçtik

• Gdi dahil 59,65 lik çay şeker sandım.gdi yi normal fiyattan sayıyordu.

Yok hocam 59,65 normal çay şeker+70 bakliyat vs( sanaldan çekle tabi) artı 2 adet gdi 5+5 = 10tl

• Toplam ne kadar ödeme yapıldı çek-indirimler hariç

129

• Bu şekilde moneylerin gelmesi gerekiyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: vectrac

Gdi için sanal market ten mi almak lazım? Mağazadan alsak olmuyor mu?
    Oluyor. Her ikizinden de.

• "Money kullanılarak yapılan ödemelerde, money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir"

Arkadaşlar bu demek açıklayabilecek var mı?

Mesela kartımda 5 money var diyelim. 5 liralık alışveriş yapsam ek hiçbir ücret ödemeden 5 money kullanarak alışverişi tamamlayabilir miyim? Money kullanımlarında altlimit var mı? Bu money ile ilgili bilgi verir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbell -- 12 Mayıs 2018; 16:30:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onureonure

şeker ve paket çay money kampanyasından en iyi şekilde faydalanmak için soruyorum.

torku toz şeker 5 kg. olan normalde 23,50 tl ama money kart ile 17,90 tl diyor. bu şekerden 3 tane alsak normal fiyat ile 60 tl'yi geçiyor ve 20 money verir mi? yoksa indirimli fiyat üzerinden mi hesaplanır ve dolayısıyla yaklaşık 7 tl lik bir şeker yada paketli çay ürünü mü eklemek gerekir?
    Gelmez hocam. 60 a tamamlamanız lazim. Veya gdi cay almanız lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

"Money kullanılarak yapılan ödemelerde, money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir"

Arkadaşlar bu demek açıklayabilecek var mı?

Mesela kartımda 5 money var diyelim. 5 liralık alışveriş yapsam ek hiçbir ücret ödemeden 5 money kullanarak alışverişi tamamlayabilir miyim? Money kullanımlarında altlimit var mı? Bu money ile ilgili bilgi verir misiniz?
    Hocam 1 mo ey 1 tl kullanabilirsiniz. 1 tl altı kullanılmıyor. Tamamını money ile de ödeyebilirsiniz.

O cumle; kampanyalarda yeniden money kazanmak icin yazılmış bir kural.

• Bu migrosta ne zaman bir kampanya olsa hep sorun çıkardı başıma. Kasada düşmeyen fiyatlar, dahil olunduğu halde yatmayan moneyler..

Cesaret edip gidemiyorum yine yarım saatim danışmada geçecek diye :(

Mesale birden fazla kampanyaya dahil olabiliyor muyuz?

Misal : https://www.moneyclubkart.com/default.aspx

Anayasayfada birden fazla money kampanyası var. Hepsine dahil olduk hepsinden yeterli tutarda ürün aldık diyelim. 4 kampanya birden birleşip hepsinin money puanı yatıyor mu? Yoksa her bir kampanya ürününü ayrı ayrı mı kasadan geçmeliyiz?
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Toplamda 60tl harcayıp hem 30+ çay-şeker'den 10tl money hem 30+ bal-reçel'den 10 money olmak üzere 20money kazanıp bir de GDİ kapsamında 60+ tutara o 5tl ya da 9tl'lik ürünler'den 1 adetini alabiliyorsunuz. Sorunuz bu ise moneylerim 2 güne yattı 5tl'ye de 4'lü torku süt aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0zlozz

Oluyor. Her ikizinden de.

Alıntıları Göster
    Hocam teşekkğr ederim. Bir de ileri tarigli gdi ürünleri nereden görüyoruz. Uygulamalarda bulamadım.

• Akbell kullanıcısına yanıt
    Örn: 30tl ve üstü Çay-Şeker'e 10 money var. Siz 15tl parayla 15tl'de money'le ödeyerek 10 money kazanamazsınız. Kampanyada belirtilen tutarın tamamı para ile ödenmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

bence mh yi arayıp money yatmasını isteyin.krem çikolata oluyor açıklamada yazıyor.
    Ben de buna tavım. Yahu 30+ dediyse illâ 30.00tl harcanmıycak 3.75'e reçel 6tl'ye mis gibi koska pekmez var. Yani tam 30.00'a denk getirip tatmin olmak da komik oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 12 Mayıs 2018; 16:56:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Örn: 30tl ve üstü Çay-Şeker'e 10 money var. Siz 15tl parayla 15tl'de money'le ödeyerek 10 money kazanamazsınız. Kampanyada belirtilen tutarın tamamı para ile ödenmeli.
    Peki herhangi bir 30 liralık alışverişin tamamını money ile ödeyebilirim değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.