Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (488. sayfa)

17 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 43 Misafir (4 Mobil) - 47 Masaüstü13 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
118.157
Cevap
2.799
Favori
15.611.868
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Delpo41

Eskiden hep migrostan alıyordum ama artık Ekici marka hellim peynirini hiçbir yerde bulamıyorum. Herhangi bir yerde denk gelen ya da iyi bir hellim peyniri markası tavsiye edebilecek olan var mı acaba?
    Diğerlerinden pahalıdır ama muratbey...
  • quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

Sıcak fırsatlarda bir arkadaş paylaşmıştı paradontax diş macunu 75ml + diş fırçası + fırça saklama kabı ve çantası hepsi 14.5 tl baya uygun geldi stokladım. Ben beylikdüzü migrosta buldum daha çok vardı

Ürün bu

https://www.cosmetica.com.tr/mobile/tr/p-parodontax-dis-eti-bakim-seti-46158
    Barkodu yazabilir misin hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Hocam rica etsem barkodu yazabilir misin?Önümüzdeki ayki 1+1 kampanyasında bayağı işe yarar..

Alıntıları Göster
    Önümüzdeki ayın kampanyalarını nereden görüyorsunuz?

Bu arada Muratbey Hellim'i hiç denemedim. Bulursam deneyeceğim. Diğer tavsiyeler için de teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Önümüzdeki ayın kampanyalarını nereden görüyorsunuz?

Bu arada Muratbey Hellim'i hiç denemedim. Bulursam deneyeceğim. Diğer tavsiyeler için de teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Hocam, her kasım ayında migrosun ağız-diş bakım ürünlerinde 1 alana 1 bedava kampanyası oluyor...Her sene bu kampanyada 1 yıllık stoğu yapıyorum...O yüzden önceden almayı planladığım ürünlerin barkodlarını bulup,kampanya öncesi stok bilgisi baktırayım diye soruyorum...

• bu fiyatlarla1+1 yaparsa işe yarar bi kampanya olmaz,piyasaya göre fiyatlar müthiş pahalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Merak etmeyin süt falan vereceğiz 1000 kişiye dediler yayını yapmayı beceremediler bile. Kaldı ki en çok 300 küsür kişi miydi 500 küsür kişi miydi gördüm zaten herkese süt tanımlasa ne Migros sütü bulamıyoruz ki. Bir şey daha söyleyeyim sakın üstünüze alınmayın sizi tanırım siz de beni tanırsınız size laf söylemek için değil söyleyeceğim, burada 1 aydır İGE de İGE yok hangi barkod düşer yok indirim 15 TL mi 30 TL mi düşer diye diye kataloglar yenilendi. Zamanında et de et diyerek yedi düvele duyurup bitirilmesine neden olan zat ondan sonra konuya uğramadı herkesin malumu. Umarım kapanır da şu meret ne ananas alınabilir ne damak bizim de kafamız rahat olur.

Alıntıları Göster
    eyvallah hocam, dün giremedim foruma...

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

bu fiyatlarla1+1 yaparsa işe yarar bi kampanya olmaz,piyasaya göre fiyatlar müthiş pahalı
    Kardeşim ben 4 liradan İpana, 5 liradan signal, 6.5 liradan da sensodyne alacağım. Sen pahalı demeye devam edebilirsin. Hala tükenmediniz bitmediniz Migros konusunda pahalı da pahalı demeye.
  • sanalmarkette 100 tllik ürün aldım 100e 20 kod kullandım sonrasında da yaklaşık 60 tllik bi ürün ellerinde yok gözüküyor şimdi ne yapabilirim ürünlerim gelir mi ?
  • Delist 16 liradan 9.6 a düşmüş tabi gerçek fiyatı çok daha fazla.

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• ddogu D kullanıcısına yanıt
    Barkodunu yazar mısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cglynfrk

Barkodunu yazar mısın
    Buyrun hocam.

• omer1414 O kullanıcısına yanıt
    Getiren personelin insiyatifine kalmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar konuda daha önce geçti mi bilmiyorum ama bu 100/20 indirim kodları nasıl alınıyor,bilgisi olan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historical2012 -- 19 Ekim 2018; 12:49:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • historical2012 H kullanıcısına yanıt
    Bundan yaklaşık 1 ay önce migros kendisi kasalarda her hesaba 1 adet kullanabilcek şekilde 2 tl den satıldı. Elinizde fazla kod olsa bile aynı sanal market hesabına 2. kodu kullandırmıyor.
  • Ufuk bey mesela hangi ürünlerde pahalı paylaşır mısın marketlerde ki fiyatlarla migros fiyatlarını ona göre hareket etsin insanlar.
    Yani şöyle;

Bim vs. Migros

A101 vs. Migros

Şok vs. Migros gibi...

@Akhenatonnn
  • omer1414 O kullanıcısına yanıt
    Çek kullandım ödemeyi netten yaptım dediğiniz gibi eksik ürün vardı kampanya bozulmasın diye olmayan ürünün fiyatini faturaya yansıtıldı 100 üzerinde olduğu için kampanyadan yararlandım olmayan ürünün parasını karta iade edeceklerini 1 hafta süreceğini belirttiler bilginize

• Aşağıdaki gibi bir sepet yaptım. Ancak neden bu kadar indirim yaptı anlamışsın değilim. 19tl hesabımda alacağım vardı. Yine de tutarı yakalayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamnightrider -- 19 Ekim 2018; 14:5:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamnightrider

Aşağıdaki gibi bir sepet yaptım. Ancak neden bu kadar indirim yaptı anlamışsın değilim. 19tl hesabımda alacağım vardı. Yine de tutarı yakalayamadım
    labnede fazladan oluyor infirim. 1 + 1 le %50 birleişyor
  • Sarj edilebilir pillerden indirim kampanyası var mı arkadaslar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Seko0614 S kullanıcısına yanıt
    normal getirdiler hocam 100 tllik ürün vardı iptal olanlar dışındaki ürünler 30 tl yapmış 20 tl indirim olmış 10 tl ödedim ana sşparişim için fakat ek siparişlerim de vardı toplam 66 tl ödedim
  • 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.