Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Hakan , mennantek , Toni-1903 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 20 Misafir (1 Mobil) - 21 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
117.700
Cevap
2.803
Favori
15.566.066
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
336 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ige facebook hedeflerinden puan alabilen var mı yahu? Ne yaptıysam alamıyorum.
    Bir de yarınki canlı yayında; 5 money için yayını ilk başladığında mı açalım? Geçen hafta kaçırdım. Youtube yayınından haberim yok hiç. Kaç kişi izledi acaba? Tam 14:00'te yayını açamayacağım da hemen 1000 kişi dolar değil mi? Telefondan gerçekleştirilir mi sizce bu hedef?
  • iamnightrider İ kullanıcısına yanıt
    siparişi 2 hafta ertelesen bile fiyat değişmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhea

Arkadaşlar ige facebook hedeflerinden puan alabilen var mı yahu? Ne yaptıysam alamıyorum.
    Bir de yarınki canlı yayında; 5 money için yayını ilk başladığında mı açalım? Geçen hafta kaçırdım. Youtube yayınından haberim yok hiç. Kaç kişi izledi acaba? Tam 14:00'te yayını açamayacağım da hemen 1000 kişi dolar değil mi? Telefondan gerçekleştirilir mi sizce bu hedef?
    Merak etmeyin süt falan vereceğiz 1000 kişiye dediler yayını yapmayı beceremediler bile. Kaldı ki en çok 300 küsür kişi miydi 500 küsür kişi miydi gördüm zaten herkese süt tanımlasa ne Migros sütü bulamıyoruz ki. Bir şey daha söyleyeyim sakın üstünüze alınmayın sizi tanırım siz de beni tanırsınız size laf söylemek için değil söyleyeceğim, burada 1 aydır İGE de İGE yok hangi barkod düşer yok indirim 15 TL mi 30 TL mi düşer diye diye kataloglar yenilendi. Zamanında et de et diyerek yedi düvele duyurup bitirilmesine neden olan zat ondan sonra konuya uğramadı herkesin malumu. Umarım kapanır da şu meret ne ananas alınabilir ne damak bizim de kafamız rahat olur.

• Dün birkaç çeşit peynir aldım sanal marketten. Stt 2 hafta vardı. Şubeyi arayıp durumu bildirdim. Bu gün stt si daha geç ürünler ile değişim yapıldı. Dikkat etmenizi öneririm...

• Azstek kullanıcısına yanıt
    jet kasadan aldım sanal gibi düşmüyor. indirimli fiyattan düşüyor.
  • Sanalmarket üzerinden ütü almak istiyorum fakat taksit yapmıyor, mağazada yapıyor. Ne yapılabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamnightrider

Sanal market ile ilgili şöyle bir bilgi sahibi oldum. Fiyatlar teslimatın yapıldığı günkü fiyatlardan hesaplanıyormuş. Şampuan kampanyasından 7 adet gliss aldım 7.45 ten. Mevcut siparişime ek yapmıştım. ige den 50/30 indirimiyle beraber bedava gibi bişey olacaktı. Ancak teslimatı bugün yapacaklardı. Kampanya bittiği için fiyat 12 küsür olmuş.Dolayısıyla benim için herhangi bir avantajı kalmamış oldu. Aklınızda bulunsun
    iyi sallamışlar. satın aldığın andaki fiyatlar geçerlidir. o an siparişi tamaladıktan sonra çıkan neysde o dur. resmen sallamışlar göndermemek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

Sizce bu mascarpone peyniri mi arkadaşlar? Deneyen var mı?

https://www.sanalmarket.com.tr/migros-taze-krema-peyniri-200-g-p-9d2ba0
    hopcam kilosu 20 liraya mascarpone olabilir mi. imkansız. bildiğimiz krem peynirdir
  • bozyaka2535 B kullanıcısına yanıt
    Siparişi 2 hafta erteleyemezsin. Max 6-9 gün erteleyebilirsin.

• 100/20 kodların kaynağı nedir bilen varmı , prime kampanyası dışında ne var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Migros Paketli Peynirlerde ikincisi %50 yapmış bu hali ile bile Sütaş ürünleri (500gr Süzme ve 700Gr Kaşar) Ankara Yunus Marketlerde bile kuruş farkı ile daha ucuza geliyor
  • kartımda 22 money var ancak son 2 alışverişte kullanamadım sistem hata veriyor sürekli genel bir problem mi kartla ilgili bir sorundan mı acaba ?
  • arkadaşlar pil fiyatları cok iyi ben 12li pil aldim 5.50tl

alin size resimde çektim

yer izmir karsiyaka carsi migros

• arkadaşlar pil fiyatları cok iyi ben 12li pil aldim 5.50tl

alin size resimde çektim

yer izmir karsiyaka carsi migros

• Geçen ay kasalardan sattılar 2 miydi 3 TL miydi onlar herhalde. Maliyetine satan da var kaynağı farklı olabilir.

• Dün verdiğim sipariş geldi toplam 84 tl ödedim uyguna geldi fakat bahçıvan labnelerde bir alana bir bedava diyor ben 2 adet sepete ekleyip almama rağmen toplamda 4 adet gelmesi gerekirken 2 adet getirmişler ne yaptıysam anlatamadım adama ben mi yanlışım acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kollektir

Dün verdiğim sipariş geldi toplam 84 tl ödedim uyguna geldi fakat bahçıvan labnelerde bir alana bir bedava diyor ben 2 adet sepete ekleyip almama rağmen toplamda 4 adet gelmesi gerekirken 2 adet getirmişler ne yaptıysam anlatamadım adama ben mi yanlışım acaba

Bedavaları da eklemen gerekirdi şu an 2 tane almışşın 1i bedava olarak.
    Ha bedava labne peynir tutardan düşmediyse iade edin.

• Yumurta ve döner için verilen moneyler için katılım şartı var mıydı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: enciniyır06

Yumurta ve döner için verilen moneyler için katılım şartı var mıydı ?
    evet uygulamadan katılın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crashserkan kullanıcısına yanıt
    evde saatlere falan bulunsuz diye 8+4 kodak aldım ancak fiyat orada hatalı.Bana 5.54 te geldi.
  • 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.