Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (36. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 50 Misafir (13 Mobil) - 41 Masaüstü19 Mobil1 iOS9 Android
5 sn
116.715
Cevap
2.771
Favori
15.410.419
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
334 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben uygulamaya girince hata veriyor. sorun benim cihazda mı? yoksa genel bir sorun mu var,acaba.
  • IFe I kullanıcısına yanıt
    Bilmiyordum hocam bunu. Alisveris yapmadan once burada gormustum birden fazla yararlanilir diye. Ayrıntısı yazmıyordu. Neyse saglik olsun. Teşekkürler cevabınız için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IFe

Bu tarz marka kampanyalarında aynı fişte en fazla 1 kez verir, 2. si için ayrı fiş olması gerekiyor
    otomatik yüklenmedi,

tel ile kayıt açtım,
    10 money yattı,
    daha sonra kampanya resmini ekte gönderip sanalmarket iletişim üzerinden tekrar talep açtım,
    delist ürün vs. falan demeyin dedim,

"ÖZEL KAMPANYA İSE BELİRTMEK ZORUNDASINIZ AYNI FİŞTE 25 TL VE KATLARINA 2 ALIŞVERİŞİM VAR EKSİK MONEYLERİMİ YATIRIN" dedim,

eksik olan 10 Moneyde sabah yattı,

İSTER TEL., İSTER UYGULAMA İLE, İSTER SANALMARKET ÜZERİNDEN KAYIT AÇIN EKSİK MONEYLERİNİZİ YATIRSINLAR

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

bilgi için ;

@Ozann
    @eaduvan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 10 Mayıs 2018; 16:12:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.isson76

ben uygulamaya girince hata veriyor. sorun benim cihazda mı? yoksa genel bir sorun mu var,acaba.
    Bir arkadaş yazmıştı sağolsun.

Playstore 'a girip migros mağazamı aratın. Güncelle deyin tamamdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun hocam şimdi aradım. Tek fiş falan dediler, detaylarda yazmıyordu dedim kayıt açtılar. Düzelir umarım yoksa ekran görüntülerini iletirim sizin gibi. Yardımınız için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Gillette proglide styler 28tl alsam mı bilemedim.
    Ense , kulak kılı alıyor. Faul kenarlarını topluyor. Makine BRAUN üretimi. İçindeki pil DURACELL . Ayrıca manuel kullanım imkanı var. Daha ne olsun. Ben 1 aydır kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Tek dezavantajı pilli olması. İçindeki pil DURACELL olduğu için hala bitmedi. En fazla 2 ayda bir 2 TL pil parası ödersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Gillette proglide styler 28tl alsam mı bilemedim.
    Ben gittigidiyordan çek ile almıştım 2 tane, tanesi 37 tl civarına gelmişti. Fiyatı iyiymiş, makine kullanışlı bu arada.
  • yunus3282 Y kullanıcısına yanıt
    Aynı soruyu bende merak etmeyim, bilen dostlar varsa yeşillendirebilir mi lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: memetti

Aynı soruyu bende merak etmeyim, bilen dostlar varsa yeşillendirebilir mi lütfen
    geçen sene nutella Go alarak tamamladığımı hatırlıyorum
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    Fındık ezmeleri yok galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozann

Sağolun hocam şimdi aradım. Tek fiş falan dediler, detaylarda yazmıyordu dedim kayıt açtılar. Düzelir umarım yoksa ekran görüntülerini iletirim sizin gibi. Yardımınız için teşekkürler
    binlerce kez yazdık bu cahil müş.hiz.kalsa ;
    GENEL KAMPANYALAR BİLE TEK FİŞTE 2 DEFA YATMAZ DİYE CEVAP VERİYORLAR,

bir nane bildikleri yok,
    buradaki kardeşlerim alayına seminer verir yani, o derece

alışveriş tarihinizi / sanal ise sipariş numarınızı vererek kesin şekilde, keskin cümleler ile "YATIRIN" diyerek kaydınızı oluşturun muhakkak yatacaktır,
    sonuç olarak hakkımızı istiyoruz, keyif bağışlamıyorlar bizlere

işi daha da büyütüp 5 defa kullanılır diye kampanya şartı ile oluşturup yatırmamanın hesabını da soracağım

madem beceremiyorlar yapmayacaklar veya daha iyi organize edene verecekler bu işleri

rica ederim,
    iyi forumlar keyifli alışverişler.

,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 10 Mayıs 2018; 23:32:38 >
  • Migros 125/20 ya da 150/25 kodlarını sadece tt prime mı veriyor? Bana hiç sms le indirim kodu gelmedi bugüne kadar. Nereden bulabilirim kod? Kullanmayan biri varsa hayrına atabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus3282

Bal-reçel kampanyasına nutella go ürünü dahil olur değil mi?30 liralık sınırı çok aşmamak için bununla tamamlamayı düşünüyorum
    merhaba geçen sene ÇOKOKREM TÜP alan arkadaşların moneyleri yatmamıştı,

ben ise aşağıdaki ürünle BAL alışverişimi tamamlayıp moneyleri kazanmıştım,
    eğer bulursanız bu ürün ile 30 tl ye tamamlayınız,

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/77669303-30480-koska-super-ikili-tahin-pekmez-karisimi-40-gr

iyi forumlar keyifli alışverişler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 10 Mayıs 2018; 17:20:31 >
  • 65 tl lik çay ve şeker alacağım. 50 tl lik indirim kuponum var, bu kuponu kullanıp geri kalan 15 lirayı nakit ödesem 60/20 puan kazanır mıyım?

• Arkadaşlar 100 liralık indirim kodu var. kullanacağım 30/10 çok var x2 yapabilirim riske girmek istemiyorum. money puan kazanırmıyım aynı 150/25-125/20 benzeri
  • farukyil92 F kullanıcısına yanıt
    60/20 money kazanmak için; indirimsiz 60 tl ödemek zorundasınız diye biliyorum. Sepetin tutarını yükseltin indirimi de kullanmak için yalnız dikkat edin alacağınız ürün adedi 15 taneyi geçmesin. Açıklamalarda öyle yazıyor...

Ben de geçen sefer money kullanmıştım, alamadım 60/20 moneyi...
    Daha iyi bilen biri yazarsa da sevinirim...
  • Ben de uyanıklık edip Çokokrem tüp alacaktım vazgeçtim. Şimdi mesajınızı görünce iyiki de vazgeçtim dedim. Ben Balparmak 27.9tl + Koska Pekmez 6tl olarak aldım. 3.75tl'ye Migros recel de alınabilir. Koska'da %20 indirim var.

• Ölüncek Adam kullanıcısına yanıt
    Pil kolay 8 adeti 10tl zaten de yüzdeki kılı alır mı acaba. Hani göz altındaki çıkıklık var ya ne kemiğiydi yav :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Akabey

otomatik yüklenmedi,

tel ile kayıt açtım,
    10 money yattı,
    daha sonra kampanya resmini ekte gönderip sanalmarket iletişim üzerinden tekrar talep açtım,
    delist ürün vs. falan demeyin dedim,

"ÖZEL KAMPANYA İSE BELİRTMEK ZORUNDASINIZ AYNI FİŞTE 25 TL VE KATLARINA 2 ALIŞVERİŞİM VAR EKSİK MONEYLERİMİ YATIRIN" dedim,

eksik olan 10 Moneyde sabah yattı,

İSTER TEL., İSTER UYGULAMA İLE, İSTER SANALMARKET ÜZERİNDEN KAYIT AÇIN EKSİK MONEYLERİNİZİ YATIRSINLAR

bilgi için ;

@Ozann
    @eaduvan

Alıntıları Göster
    Hocam bu macunlarda sls var. Sağlık açısından önermem. Paradontax ve sensodyne öneririm. Paradontax orijinal olanı zaten kendini belli ediyor kullanınca.
  • Airwick makine + 1 adet yedek sprey içinde pilleriye beraber 10 tl.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.