Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (35. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 55 Misafir (4 Mobil) - 53 Masaüstü9 Mobil2 Android
5 sn
117.780
Cevap
2.803
Favori
15.574.400
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
336 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bal-reçel kampanyasına nutella go ürünü dahil olur değil mi?30 liralık sınırı çok aşmamak için bununla tamamlamayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28.04.2018 tarihinde yaptığım signal alışverişinin money'i dün yatmış.Az önce tesadüfen farkettim.Haberim bile yoktu yatmadığından...Bonus oldu :D
  • ramazan kolisi fırsatı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • migrostan 1000 tl elektroniğe 100 hopi gelmiş işime yaramıcak ama hopileri kontrol edin arkadaşlar belki işe yarar bir kampanya tanımlamışlardır
  • Biraz önce mağazadan money puan ile alışveriş yapabildim.

Galiba sorun uygulamada

• Migrosa iyi bir uzman şart.nasıl eleman çalıştırıyorlarsa görme ve okumada sıkıntısı var.başlık ayrı açıklama ayrı.uygulama merak konusu.

• Çay şeker money kampanyasında kahve yok dikkat edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MiskinC

MİGROS güncel kampanya fırsat uygulamasına son 2 gündür giriş yapamıyorum. Bir hata oluştu diye mesaj çıkıyor sürekli. Nedenini veya çözümünü bilen var mı?
    Ben dün giriyor dum.

Bugün giremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Emin 101

Ben dün giriyor dum.

Bugün giremiyorum.

Alıntıları Göster
    Tarihi geri alınca giriyor.

• Migros uygulamasına giremeyen varsa güncelle yapsın güncellemeden sonra çalışıyor.
  • Gillette proglide styler 28tl alsam mı bilemedim.

• 4 tane migros döner alsak 10 money gelirmi.et şarküterimi sayılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • universty3 kullanıcısına yanıt
    Bunda da durum aynı.

quote:

Paketli Kuru Tatlı veya Güllaç Money Kampanyası

10-23 Mayıs 2018 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile tek seferde 10 TL ve üzeri Paketli Kuru Tatlı / Güllaç alışverişine 4 Money hediye!
    Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir.
    Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir.
    Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır.
    Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir.
    Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818’e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir.
    Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir.
    SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Ben tavuk döner aldım, sanal markette piliç dönerlerde var görünüyor. Et dönerler listede yoktu.https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/searchInShop.do?btnUstArama.x=30&btnUstArama.y=15&searchKeyword=mayis+money+pilic+firsati&kang

------------------------

Ayrıca bilen varsa 6 adet Irmak toz şeker aldım 5TL'den adedi. Toplamda 30TL yapıyor, ondanda 10 Money gelirmi ki acaba?
    20TL'ye 18kg şeker almış olacağım inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 10 Mayıs 2018; 14:40:34 >

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    muhtemelen girmez çünkü et şarküteride bu ürün gözükmüyor.
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Hocam, şeker için 20 money gelir.
    4+2 almış olsaydınız 20+10 money gelirdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    normal fiyatı olan 15.50 den hesaplanır şekerler böylece 10 değil 20 money gelir.
  • memis0051 kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde yine bu rakama gelmişti ben aldım. Memnun kaldım güzel kesiyor tavsiye ederim.
  • Sauthern Man kullanıcısına yanıt
    10 money nasıl gelecek ki? En fazla 10+10 yükleniyor diye biliyorum(2 kez yararlanabildiğimiz için).
    Bunlara ek 2 pakette 5kg Torku toz şeker var zaten siparişte.
  • survivor kodu falan var mı dostlar?
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.