Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (333. sayfa)

20 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 33 Misafir (2 Mobil) - 46 Masaüstü7 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
118.273
Cevap
2.802
Favori
15.626.159
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • banada 50/10 sıvı yağ gelmiş,2 gdi komili alsam olur heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Olur...
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    İnsert de gördüm ben ? Yanlış mı gördüm acaba ?

Detan 19.95 ve Deterjan hediyeli idi.Şimdi 26 lira olmuş ve sanırım yine deterjan devam ediyor.Bu şekilde çok uygun olmasa da alınabilir aslında ? Detan fiyatı diğer yerlerde de aynı çünkü.

Fındık yağı 3 lt evet devam ediyor 44 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 30 Ağustos 2018; 8:44:54 >
  • aynen öyle marketlerde mal yok..

dün Şok markete girdim, şarküteri reyonunun yarısı boş..etiketler değişmiş..

tbgde de bişey yok, olanlar iyi değerlendirsin, bu fiyatları bile muhtemelen arıyacağız...

bu gdi'ler migrosun bizlere son güzelliği olabilir...
  • 8-9 ay önce 1.95'e aldığım migros bulaşık deterjanı 3.50 olmuş artık tepki veremiyorum

• Merhaba arkadaslar bizim semte yeni migros acildida bende uygulamadan kart olusturdum , puan kazandigim fiziki zaman kart olmadigi icin nasil harcayacagim ?

Ek olarak migros hakkinda tum tavsiyelere acigim

Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HardLoveBaby -- 30 Ağustos 2018; 12:1:10 >
  • 1.90 liralık kireç çözücü 2.95 lira olmuş...

Bu arada dolar 6.62 lira olmuş...Eyy Trump...Bizim ezanımıza,bayrağımıza saldıramazsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D@rbeli M@tk@p -- 30 Ağustos 2018; 12:6:36 >
  • HardLoveBaby H kullanıcısına yanıt
    Alışverişte ödeme öncesi telefon numaranızı söyleyeceksiniz, puanınız varsa kasiyer telefonunuza mesaj gönderecek, kodu söyleyeceksiniz, puan kadar tl toplamdan düşecek

Fiziki kart alınca, müşteri hizmetlerini arayıp sanal kartınızı fiziki karta ek kart olarak tanımlatın, puanlarınız yanmaz

• 47/9 tbg gelmiş sıvı yağ için. 30 tl lik yağ ve 5-6 eylül'de gdi deki yağı alsam 9 money yatar mı kesin?
    sanki daha önceleri yatmaz diye mesajlar vardı ama emin olamadım.
    bu arada tarım kredi birlik 5 lt. ayçiçek yağı 29,90 tl diyor sizce diğerlerine göre daha uygun değil midir?
  • Mesajların uçması şaşırtmadı..

Bana pek TBG gelmedi.Bakliyat bekliyordum gelmedi.Çay bekliyorduk geldi fakat çaylar kampanyalı değil.Sanırım Carrefour dan bakacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Mesajların uçması şaşırtmadı..

Bana pek TBG gelmedi.Bakliyat bekliyordum gelmedi.Çay bekliyorduk geldi fakat çaylar kampanyalı değil.Sanırım Carrefour dan bakacağım
    11 eylülde gdi de çay var. 900gr lipton 9 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Bu mesaj silindi.
    BU başlık siyaset başlığı değil, siyaset yapacaksanız forumun ilgili bölümüne gidiniz...
  • onureonure O kullanıcısına yanıt
    tarım kredi birlik yağını bilmiyorum ama 2*5lt teneke yudum alsanız 68-tbg9;59 liraya gelir zaten yanınada gdi alırsın.

• kocaballi kullanıcısına yanıt
    Migros konusu raflar ve stokçuluk alttada bakanımızın haberi var neresi siyasi gerçekler yadsınamaz ,

Bir paragraf siyasi konu içeriyor sadece o konuda haklısınız
  • Arkadaşlar 300 liralık alışverişi ikiye bölüp 2 tane 25/150 çekle alsam sorun olur mu? Ya da yapabilir miyim bu kodların hesap başına kullanım sınırı vs var mı? Herkes bir kez faydalanabilir gibi?

• Kombo önerisi olan yok mu?

• Her hesap ayda 1 defa kullanabiliyor diye biliyorum.

• migrosta zam gelmeyen ürünlerde var.galato ve carte dor litrelik dondurmalar

• Arkadaşlar hediyem kart ile Migrostan fatura odemesi yapabiliyormuyuz ? Kredi kartıylada ödeme yapılıyormu ?

• 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.