Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (331. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 28 Misafir (5 Mobil) - 28 Masaüstü9 Mobil2 Android
5 sn
118.096
Cevap
2.801
Favori
15.606.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sn hardcrss kendi payıma insertten bir beklentim yok zatende, burada eylül gdi'leri paylaşılmıştı çok önceden,

hani içinde komili 4 lt sıvı yağ, zeytinyağı 1 lt ve çayların olduğu gdi listesi..

o doğrumu?, bilginiz var anlıyorum... paylaşımınız için teşekkürler bu arada...
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Fiyat normal şu durumda normal fiyat fırsat sayılacağı için varsa ihtiyacın al derim, veya yeni inserti bekle yap tbgsi gelir belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 29 Ağustos 2018; 15:39:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ryland34 R kullanıcısına yanıt
    Doğrudur bir degisiklik olmazsa yapilacak.

Artik onceden belirlenen aylik indirimler iptal edilmeye yada oranlari komik rakamlara cekilmeye basladi.

• Yeni insert uygulamada

• 10 yıldan fazladır Migros'tan alışveriş yaparım, ilk kez reyonları bu kadar boş gördüm fiyatları bu kadar hızlı yükselir gördüm.

Hayırdır inşallah
  • gerçekten son günlerde raflar boş ürün çeşitliliği zaten yok

migros bitmiş!
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    Biten migros değil ulke, yani hepimiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KIMYACI08

Zamlar gelmeden stok yapayım hem de 100/25 cek degerlendireyim diyorum ama ne alsam bilemedim. Var mi avantajlı urun
    Yeni çek mi dağıttı hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sn hardcrss ve sn Ignite'ye teşekkürler..
    biten bencede migros değil, bir önceki insert'ün amcaoğlu olmuş..hemen hemen aynı..

cif jel indirimi devam, knorr kampanyasıda öyle.. gdi'leri çok çok önceden paylaşan arkadaş yanıltmamış bir teşekkürde ona...

gdi'leri bekliyeceğiz, öyle gözüküyor...
  • 5m de tavuk göğüs olmaz mı ya, haftaya gelir diyor görevli, but aldım, hanım ben bunu pişirmem, kokuyor dedi, iadeye gitsem, benzin kurtarmayacaktı, verdim kedilere🙅

• quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

10 yıldan fazladır Migros'tan alışveriş yaparım, ilk kez reyonları bu kadar boş gördüm fiyatları bu kadar hızlı yükselir gördüm.

Hayırdır inşallah
    Birçok markette durum öyle.Beypazarı madensuyu ile akmina 1 haftadır yok.Sordum zam gelecek diye göndermiyorlar dedi.Diğer birçok markette başta sütaş-pınarın birçok peynir çeşidi yok.Eylül ayı başındaki enflasyon rakamıyla birlikte birçok ürüne ciddi zamlar gelmeye devam edecek...Daha bunlar güzel günlerimiz....
  • simerazzı kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam, ama TBG veya GDI beklersek fiyat yükselecek. Bu indirimler çok uzun süreli olmuyor. Mesela hiç GDI de denk gelmedi
  • Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

Metal arabalar 18 TL den 6 TL ye düşmüş. Bazıları düşmüyor ama kasada tek tek okutup kontrol ettirin.

mega construx 130 parca set 50 TL den 12 ye düşmüş.

30 TL lik indirimli ürünler ile ustune birde 10 money oh kebap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robot216 -- 29 Ağustos 2018; 17:0:49 >

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Bu ürün n11 gibi sitelerde ücretsiz kargo 5L 85tlye satılıyor. Litrede 2tl fark eder. Migros mccye özel indirim diye koymuş sabit fiyat diye düşünmüştüm. Şu ekonomide olabilecek dip fiyat bu bence brkaç ay önce 35tlye kadar düşmüştü

• BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• robot216 kullanıcısına yanıt
    Hocam 6 TL ye düşenler hangileri
  • robot216 kullanıcısına yanıt
    Vay be, iyi düşmüş cidden. 10 euroya almıştım lidl dan zamanında, hâlâ duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Hocam 6 TL ye düşenler hangileri
    Ben resimdekilerin hepsini aldim. 3 u de 6 TL idi. Bir kaç model kasada yüksek fiyat çıkınca bıraktım

• Geçen insertten hiç bir farkı yok kozmetik ve temizlik kısmı tamamen aynı !!

• 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.