Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (250. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 27 Misafir (2 Mobil) - 28 Masaüstü5 Mobil
5 sn
118.159
Cevap
2.799
Favori
15.612.252
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer marka olarak alacaksanız tek tevsiyem BalParmak ürünleri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhantr26 G kullanıcısına yanıt
    Hocam kapağını açmadan doldurulabilen varmış, 3 farklı isim gördüm hepsi de X LARGE en büyük boydu. Ondan sormuştum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Öner kazan dan gelen çekleri başka hesapta kullanılabiliyor muydu,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0zlozz 0 kullanıcısına yanıt
    Hayır kullanılmaz, hesaba otomatik tanımlanıyor.

• Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Marella xl kullanıyorum. Daha geniş.

• BAHÇIVAN GURME TAM YAĞLI OLGUNLAŞTIRILMIŞ BEYAZ PEYNİR 450 G 1 ALANA 1 HEDİYE! (Sepetinize 2 adet ürün eklemeniz gerekmektedir.) ( 21.07.2018 - 23.07.2018 arasında geçerli fiyattır.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Wampire^^

Hocam kapağını açmadan doldurulabilen varmış, 3 farklı isim gördüm hepsi de X LARGE en büyük boydu. Ondan sormuştum
    Bende marella olanı var, üstte ayrı bir dolum kapağı var, komple üst kapağı açmıyorsun, ama gördüğüm tüm modeller ben alırken kullanım olarak aynıydı, sadece renk boyut, görünüş farkları vardı. En ucuz hoşunuza gideni seçin, zaten işlev filtrede. Bu işin birde filtreyi ucuza bulması var. Can sıkıcı yani o.

• kesinlikle bu ürünü alabilirsiniz. AB fonundan destek alarak araştırma ve geliştirme yapan bir firma. Tüm raporları uluslararası firmalardan alınmış. Tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: smichov

kesinlikle bu ürünü alabilirsiniz. AB fonundan destek alarak araştırma ve geliştirme yapan bir firma. Tüm raporları uluslararası firmalardan alınmış. Tavsiye ederim
    Ekşisözlükte bir araştırdım firmayı, mevsim geçişlerinde hasta olmasın diye çocuklara, bebeklere bile yediriyorlarmış.

• Selamlar arkadaşlar.

Yumurta konusunda yardımınıza ihtiyacım var. Migrosta satılan gezen tavuk veya organik tavuk yumurtalarında hangi markaların ürünlerinde 0-1-2-3 kodları yer alıyor acaba? Ve siz hangi marka yumurtaları alıyorsunuz memnuniyet durumunuz nedir? Görüşlerinizi merak ediyorum teşekkürler.
  • Koca migros 7.75 lira için şaklabanlıklara başlamış.Algida kampanyasından yaptığım alışverişte maraş usülünü eleman kendi kafasına göre değiştirdiği için indirimim gitti ve zararımın karşılanmasını istedim.Şimdi kadın aradı iki kampanya birleşmediği için bir şey yapmayacaz diyor
  • Arkadaşlar sanalmarket bazen kişiye özel SIVI YAĞ alımına money veriyor mesela bana 54tl sıvıyağ alımına 8 money teklifi var.bu şekilde teklif gelen arkadaş varsa PM atabilir mi
  • Şimdi aklıma takılan şu. Ürün normal fiyatı 25₺, GDİ 60 üzeri 9₺ diyelim.

İndirim nasıl hesaplanıyor?

60+9 mu?
    25+35 mi?
    9+51 mi?

Ne dediğimi anlamadıysanız daha açıklayıcı olabilirim uğraşmak istemedim şimdi
  • oguzhantemiz kullanıcısına yanıt
    60+9

• Kassady kullanıcısına yanıt
    0 1 2 3 kodları neiçin

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    https://www.google.com.tr/amp/s/yemek.com/amp/yumurta-uzerindeki-kodlar-ne-anlama-geliyor/

• quote:

Orijinalden alıntı: renklinot

Arkadaşlar sanalmarket bazen kişiye özel SIVI YAĞ alımına money veriyor mesela bana 54tl sıvıyağ alımına 8 money teklifi var.bu şekilde teklif gelen arkadaş varsa PM atabilir mi
    Sanal degil migros veriyor. Ister sanalda kullan ister mağazada. Bende de var.

• Uygulama açılmıyor. Moneyi yatan var mı?

• neredeyse 1hafta olacak moneylere kıyamadılar

• Migrosta ne marka yumurta aliyorsunuz genelde ?

• 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.