Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kaizer.souze , kaizer.souze Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir (3 Mobil) - 20 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
117.699
Cevap
2.803
Favori
15.565.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
336 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam siz paylaşmaya devam edin, sizin paylaşımlarınızdan yararlanan tahmin edemeyeceğiniz kadar çok kişi var.

Migrosun yüzlerce mağazası var bir kişinin hepsine ulaşması zaten imkansız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

Nedense konuda UFUK-34JD58'in yokluğu hiç belli olmuyor.
    onu da mı banladilar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamam anladık konunun içine bazı kişiler ettiği için kimse paylaşım yapmıyor da

kardeşim delist buldum aldım diye hava atmak niye peki? buldun paylaşmıyorsun mantıklı sebebin olabilir ama burada hava atar gibi yok 20 tane aldım demenin anlamı yok.

delist paylaşmadığınız gibi aldığınız ürünleri de paylaşmayın. sizin amacınız tepki değil şov yapmak.

3 kişi için tüm forumu ateşe veremezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ağla Sevgili Yurdum Ağla

Bu mesaj silindi.
    özellikle söylüyorum dondurulmuş gıda hele hele tavuk şakaya gelmez . birde a101 gibi soğuk zinciri sıkıntılı bir firmadan donmuş tavuk eti alınmaz . geçen hafta sonu ayran almaya girdim donmuş etlerin olduğu dolaptan öyle bir koku geliyor bildiğin leş . geçen sene izmir tulum peyniri aldım 2 paket , neyse arabaya arka koltuğa koydum poşetleri evle arası 500 metre , eve geldim peynirleri dolaba koyuyorum bir baktım sararmış içleri sulanmış kıllandım hemen açtım tadına baktım bozuk . götürdüm aldığım yere tırıvırı yapıyorlar dolaplara gittim birde ne göreyim ışığı yanıyor ama soğutması çalışmıyor . çalışana dedim bu nedir abi havalar serin gidiyor diye dolapları kapattırıyorlar . hemen peynirleri iade ettim aradı genel müdürlüğü ama değişen hiçbir şey yok . adamlar kışın sonbaharın akşamları mağazayı kapatırken dolapları kapatıyorlar . mağazalara mal geliyor o etler peynirler 1 saatten fazla açıkta bekliyor , sayım yapıyorlar sigara içiyorlar muhabbet ediyorlar sonra hop geri yerine nasıl olsa geri soğuyor geri donuyor .

ben artık a101 den indirime düştükçe çay detarjan harici özellikle soğuk zincir gerektiren ürünleri almamaya çalışıyorum . bu konuda bimin çok çok gerisindeler , ha belki başka yerde bimlerde böyledir bilmiyorum ama a101den donmuş soğuk birşey almadan önce 10 kere düşünün derim , hele hele donmuş tavuk , asla ...

• Sıcak fırsatlar üye haricine kapatılmalı diye defalarca söylendi. Ama dinleyen?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Coca cola sevmiyorum ben genel olarak ya şokun crown colasını içmeye başladıktan sonra coca coladaki mentol tadı rahatsız ediyor.
    Şekersiztede geliyor o mentol tadı.

Alıntıları Göster
    aylar önce burayada yazmıştım pikniğe giderken tesadüfen aldım o zaman 1,10 liraydı , üreticisi della gıda (ülker/kola turka) şu anda fiyatı 1,50 lira olmuş ama cidden çok güzel kola , illa kola içecek olanlar bir şans versin mutlaka ambalaj ufak olduğu için gazı kaçma sorunuda olmuyor , kolada F/P ürünüdür 1 litrelik crown kola denemeyenlere tavsiye ederim , bimin paslı demir tadı olan kolasıyla hiçbir şekilde alakası yok , bildiğin eski çocukluğumuzun kolaları gibi , asit tad dengesi çok güzel

not ; kola sağlığa zararlıdır

• Sanal market olmayan bir şehirde yaşıyorum acaba bu şekilde ikili alım yapsam kasada düşer mi ?

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Aynen uzun süredir Şok'un Crown Light olanını alıyoruz. Tam F/P ürünü bence.
  • ddogu D kullanıcısına yanıt
    Düşer hocam.
    Fakat bu çay için, burada kötü yorumlar yazılmıştı, aklınızda olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sauthern Man kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam almayayım o zaman

• delistleri paylaşıp paylaşmamak kişilerin kendi takdirleri ama şu delistleri bulma yöntemini anlatacak bir baba yiğit çıksa sorun zaten çözülecek ama bencillik almış başını gidiyor.
  • smichov S kullanıcısına yanıt
    Sizler de olmazsanız bu konunun bir anlamı kalmıyor eskisi gibi olsun tekrardan ‘kendine müslüman’ tavırlarına girmeyelim lütfen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 10 tl lik Knorr alışverişine Salat 1 lt ayçiçek yağı hediye gözden kaçmasın güzel fırsat. Diğer insertte 15 tl ye 1 litre yağ veriyordu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lassaban

Sizler de olmazsanız bu konunun bir anlamı kalmıyor eskisi gibi olsun tekrardan ‘kendine müslüman’ tavırlarına girmeyelim lütfen
    Merhabalar. Yazacaklarımı kesinlikle özelinizde düşünmeyin. Kendine müslüman olmayanlar birlik yapıp tüm kampanyaları bitirtirken hiçbir tepki yoktu, aksine biz sırf buna tepki verdiğimiz için bölüm uzaklaştırması almıştık. O zaman da bizim sırf eleştirdik diye bölüm cezası almamıza neredeyse hiç tepki gelmemişti. Hiçbir çıkarımız yokken, bundan hiçbir yarar fayda vs. sağlamıyorken attığımız delist ürünleri komboları gözardı edip sanki sürekli paylaşanlar biz değilmişiz gibi hepimize teker teker cezalar verildi. Konunun durumu bu oldu sonunda da. Bir gün kolanın zararları konuşulur, bir gün A101'deki ürünün toplatılmış ürün olduğu konuşulur. Yok whatsapp gruplarında kendilerine alıyorlar yok şu yok bu olmayan şeylerle itham edip durdular. Sağolsunlar çok güzel abiler kardeşler tanıdım bu konu sayesinde. Hala da çoğuyla iletişim halindeyim. Delist olayına gelince de bir yöntemi yok. Paketi eski, rafın arkasında kalmış, Skt'si yaklaşmış ürünlerden genelde çıkıyor delistler. Küsüratlı fiyatı da olmaz delistlerin. (10 TL delist iken ürün indirim yiyip 6,30 TL'ye düşebilir bunda sadece küsüratlı olur) Uzun lafın kısası eski konuyu sırf bu İGE saçmalığı yüzünden kapatıp eleştiriye tahammüllü olmadıkları için yeni konu açıp istediğine ceza veren bir yönetimin açtığı konuda delist paylaşılması istenmiyor belli ki. Ne diyeyim hayırlı alışverişler herkese.

• Konuyu epey geç farkettim delistler kombolar güzel gidiyordu ama çabuk kaybedildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: lassaban

Arkadaşlar 10 tl lik Knorr alışverişine Salat 1 lt ayçiçek yağı hediye gözden kaçmasın güzel fırsat. Diğer insertte 15 tl ye 1 litre yağ veriyordu
    2 hafta önce almıştım.

iyi fırsat.degerlendirin arkadaşlar

• migros satış fiyatı 10 liraymış hocam 2 ye düşmüş
    Satış Fiyatı :
    10,00TL
    Money Club Kart Fiyatı :
    2,00TL
  • Ağla Sevgili Yurdum Ağla kullanıcısına yanıt
    konudan niye çıkmıyorsun arkadaş o halde? boş mesaj atacağına hiç atma. sen hayatında kaç kere delist paylaştın da kendini fasülyeden sayıyorsun?

önceden gerçekten paylaşan adamların bırakmasına saygı duyuyoruz da sana ancak gülüyoruz. hep makara peşindesin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    10 TL delist hâli

• Ağla Sevgili Yurdum Ağla kullanıcısına yanıt
    kimseyi bilmem de ceza alanlardan bir tek sana verilen gereksiz değildir ona eminim.

sayfalardır faydalı mesajını arıyorum yok arkadaş.

ne farkın kaldı konuyu bu hale getirenlerden?

yorumuna beğeni alabilmek için konuda ne yapabilirim diye çabalıyorsun resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 10 Temmuz 2018; 12:34:20 >
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.