Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (204. sayfa)

115.819
Cevap
2.754
Favori
15.299.207
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
338 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tavsiye isterseniz bimden aknaz peynir alın kilosu 14 lira,migros ezineden daha güzel.sürprizde çıkmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-5 gündür tbg puanları yüklenmiyor telefonda ettim olmadı sonunda dün ürünleri iade ettim tekrar satın aldım bugün yine yüklenmedi epey uğraşmıştım bir daha da bulaşmam

bana özel bir sorunmu herkeste mi böyle acaba...
  • Arkadaşlar migrosun geçenlerde bir kampanyası vardı 11 tl kent gıda first ve olips alımına çekilişle playstation 4 1tb ve oyun bende görünce 11tl lik almıştım şanslıyım ki ps4 asil talihliyim şimdi bana ibraname geldi bunu noterden tasdikletmem gerekiyormuş ve kimlik fotokopisi ile birlikte teslim etmem gerekiyormuş notere gittim tasdik için 140 tl para aldı ilk defa kazandığım birşey için para ödedim inşallah verilecek ps4 1tb yeni seridir başka kazanan varmı aramızda bilgisi olan varmı.
    not: daha önce migros ve başka birçok çekilişten hediye kazandım hiç noter tasdiği istenmemişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokırık

Arkadaşlar migrosun geçenlerde bir kampanyası vardı 11 tl kent gıda first ve olips alımına çekilişle playstation 4 1tb ve oyun bende görünce 11tl lik almıştım şanslıyım ki ps4 asil talihliyim şimdi bana ibraname geldi bunu noterden tasdikletmem gerekiyormuş ve kimlik fotokopisi ile birlikte teslim etmem gerekiyormuş notere gittim tasdik için 140 tl para aldı ilk defa kazandığım birşey için para ödedim inşallah verilecek ps4 1tb yeni seridir başka kazanan varmı aramızda bilgisi olan varmı.
    not: daha önce migros ve başka birçok çekilişten hediye kazandım hiç noter tasdiği istenmemişti.
    tebrikler
    MİLLİ PİYANGO İZNİYLE yapılan yasal çekilişlerde aşağıda ki madde nedeniyle mecburi...
    Her yıl İdarece belirlenecek tutar ve üzerindeki ikramiyeler noter onaylı ibranameler ile altındaki ikramiyeler ise tutanakla teslim edilir.

• teknokırık kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımda İşbanktan IPAD çıkmıştı ve bu süreci tamamladı..Eee kaz gelecek yerden tavuk esirgenmezmiş
  • Herkese günaydın, arkadaşlar 30 haziranda moneyler siliniyor diyor yanı bugün 23.59 son mu yoksa 30 haziran gün sonuna kadar kullanabiliyor muyuz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazazz

Herkese günaydın, arkadaşlar 30 haziranda moneyler siliniyor diyor yanı bugün 23.59 son mu yoksa 30 haziran gün sonuna kadar kullanabiliyor muyuz ?
    30 haziran son gün diye biliyorum. yani 30 haziranda kullandın yoksa 1 temmuzda silinmiş olur.
  • ufuk75 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler

• Merhaba, money Bonus kredi kartimizla, money club a tanımlanan tbg lerden faydalanabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ige mini test cevabını bilen var mı?

• ufuk75 kullanıcısına yanıt
    Bu ay kazanılanların son tarih 31 aralık değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: celtic pride

Merhaba, money Bonus kredi kartimizla, money club a tanımlanan tbg lerden faydalanabiliyor muyuz?
    Hayır faydalanamazsınız. Money cluba tanımlı tbg için Money club kartı; Money Bonus'a tanımlı tbg için Money Bonus'u kullanmalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çakaçuka

Ige mini test cevabını bilen var mı?
    ige mini test cevabı aile arkadaşlar...
  • benliharun B kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkürler... Money bonus'a tanımlı tbgleri nasıl görebiliyoruz peki?

• İge mini testlerden doğru yanıtı bilmeme rağmen puan kazanamıyorum. Dikkat eden oldu mu? Sadece bende mi böyle

• 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    bende sıkıntı yok hocam
  • celtic pride kullanıcısına yanıt
    Sanalmarket Üyelik işlemleri-üyelik güncelleme-3 adımlık üyelik bilgilerini Money Bonus MİN numarasını girip tamamlayın. Bu işlemleri tamamladıktan sonra hesabım kısmından Money Bonus tbglerini görebilirsiniz. Sanaldan alışverişi de hep bu şekilde kartlara göre üyelik güncelleme yaparak yapmalısınız. Farklı kart kullanılırsa tbg moneyleri yatmıyor.
  • GoMMeS kullanıcısına yanıt
    Katalogda kazanılan moneylerin skt 31 aralık diye yazıyor.

• 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    benim geldi hocam. isterseniz facebooktan ya da instagramdan iletişime geçin iyi gelecek elçileriyle...
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.