Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (200. sayfa)

5 sn
115.823
Cevap
2.754
Favori
15.300.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
338 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    superfresh ise 1 kilo 9 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ignite

superfresh ise 1 kilo 9 lira
    hayatımız patates oldun.değerini anladık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: merdas

Merhaba money son kullanım tarihini nereden öğrenebiliyoruz 30 haziran da silinecek korkusu var
    Son iki kat kampanyası gelen moneylerin son kullanma tarihini nasıl öğreneceğiz kimi 30 Haziran diyor, benim de hatırladığım 30 Temmuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki gün önce sanaldan sipariş geçtim. Ek olarak da 3.25₺’ye maden suyu aldım masterpass ile. Hediye çeki ve Money kullandırmıyordu masterpass ile ödemede. Ben de ek yaparak denemek istedim. Az önce SMS geldi 20 TL indirim çeki için. Bilginize.

Bilgilendirme: Tebrikler, Masterpass ile ilk siparisinizi tamamladiniz. 20 TL hediye cekiniz hesabinizda! Migros Sanal Market'ten siparis vermek icin hemen tiklayin. SMS istemiyorsaniz IPTAL yazin 7447'ye gonderin. Mersis: 0622052951300016 B002

• benliharun B kullanıcısına yanıt
    Bende şu baraka18 kodu ile sipariş geçtim masterpass kodu falan gelmedi. Şimdi arasak başka kamp.falan birleşmes diyecekler ama siz uyanık davrnamışsınız.ek sipariş yaparak.

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Evet gazsiz hocam,sprey basligi var.

• ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

• ben geçen ek siparişle masterpass kampanyasından yararlandım.

ilk siparişten sonra ek siparişi masterpass ile yapıp kayıt edin tutar önemli değil.
  • hsnsfgl H kullanıcısına yanıt
    kimse cevap vermeyince müşteri hizmetlerini aradım bayram dönemindeki kazanılan ve sonrasındakiler 31 aralığa kadar geçerli bayram döneminden önceki moneyler 30 haziranda silinecek
  • merdas kullanıcısına yanıt
    ige'de puanlarınız varsa sakın moneye çevirmeyin.. 30 haziran sonrasını bekleyin...
  • dhea D kullanıcısına yanıt
    ocakta bu olay başıma gelmişti. 98 moneyi kullanmadım silindi 3 gün sonra geri yüklendi.

müşteri hizmetlerine sormak lazım.
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    evet hocam yıl sonu ve haziran sonu olmak üzere yılda 2 kere problem çıkabiliyor da riske girmemek lazım bence..
    sonra müşteri hizmetleriyle uğraş dur falan gerek yok...
  • merdas kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim. 24 Mayıs - 6 Haziran döneminden 11 money varmış acaba ayrıntılı bilgi verirmi müşteri hizmetleri 11 moneyin son kullanma tarihi ne zaman gibi.

• hsnsfgl H kullanıcısına yanıt
    bilgi veriyor evet
    muhtemelen 30 haziran o dönem için son kullanım
  • migrosun gdi de verdiği signalin mavi diş macunu ne kadar kötü birşeymiş bozuklarımı verdi acabaaynı dişmacununu önceden başka marketten alıp kullanmıştım güzeldi

edit :çöpe attım bukadar iğrenç diş macunu olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 26 Haziran 2018; 23:7:34 >
  • Bir çeşit ürüne kaç kez money verir money veren bir üründen çoklu alım yapan var mı? 3 taneye kadar denedim sorunsuz yattı ama sınır var mı yokmu emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 26 Haziran 2018; 19:56:3 >
  • simerazzı kullanıcısına yanıt
    Ürün nedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • simerazzı kullanıcısına yanıt
    Coca-Cola 6’lıdan 5 adet aldım 10 Money yattı. Daha fazlasını tecrübe etmedim hocam.

• 5 adede verdiyse sınır olmaması lazım teşekkürler cevap için.

@sucre ürün Torku soğuk kahve 2.45 fiyatı 1 money veriyor

• 2 Kat Money Kampanyası

7 Haziran 2018 Perşembe günü Migros, Kipa ve Sanal Market ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile alışverişlerde Money kazandıran kampanyalarda 2 kat Money kazanılacaktır.
    Kampanyalara ait kısıtlamalar ve detaylar her kampanyanın alt metninde belirtilmiştir ve 2 kat money kampanyası için de geçerlidir.
    Tam Bana Göre kampanya teklifleri, 2 Kat Money Kampanyasına dahildir. TBG Kampanyalarından yalnızca bir defa 2 Kat Money kazanılabilecektir.
    Aynı fişte birden fazla kampanyadan faydalanılabilir.
    Kampanya, Migros, 5M, Mjet, Kipa mağazalarında ve Sanal Market’te geçerlidir.
    Kampanyaya Otel Kart, Servis Kart ve Toptancı Kart dahil değildir.
    Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2018’e kadar kullanılabilecektir.
    Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır.
    Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir.
    Kampanyadan yararlanmak için; Money kampanyalarına ve TBG Kampanyalarına kayıt yaptırılması gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması üzerinden kampanyalara kayıt yapılabilir, tüm Money kazandıran kampanyalara ulaşılabilirsiniz.

https://www.moneyclubkart.com/icerik/3/192/2-Kat-Money-Kampanyasi.aspx

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.