Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (189. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 30 Misafir (8 Mobil) - 27 Masaüstü13 Mobil2 Android
5 sn
117.764
Cevap
2.803
Favori
15.572.615
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
336 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bendevarım B kullanıcısına yanıt
    3 ayrı fiş ile et aldım ama sadece ilk aldığım düştü, müşteri hizmetlerini aradım yarın arayın sistemden görelim yanlışsa money puan ekleyelim dedi
  • fakbabanın eşinin çok ucuza aldığı kıyma
    ya kaçak

ya da kemik sıyrıntısı ne idüğü belirsiz etten olmuş olabilir mi?

bana göre migrostaki etlerin tadı da tat değil
    danaeti diye kuşbaşı satılıyor hiç lezzetini bulamadık
    zaten uzman kasap köfte ürünleri berbat sirkesinden yenmiyor yeşil yeşil duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trigresive

Arkadaşlar ürün bazında money veren ürünlerden alırken money ile ödeme yaparsak yine de money verir mi? Mesela Pınar 4 lü süt alsak money ile, sonradan 1 money yatar mı hesaba?
    Forumda daha önceden paylaşılmıştır belki ama ben bulamadım. Bu konuda bilgisi olan arkadaş var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VEBAL

3 ayrı fiş ile et aldım ama sadece ilk aldığım düştü, müşteri hizmetlerini aradım yarın arayın sistemden görelim yanlışsa money puan ekleyelim dedi
    Ben de 1 tanesiyle yararlandım, diğer 2 hak boşa gitti. Yazdım çizdim ama bayanlara özel dediler hesabı kapattılar gitti. Sorun değil kapatsınlar ama moneyi verselerdi iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qtenplus

Üstadım burda önerildiğini görünce 700 gr kaşar olanı kipadan aldım. Ekşi ağızda kum gibi bir tat bırakıyordu. Belkide benim aldığım dönemdeki partide sorun olabilir veya damak tadı farkıdır. Diğerininde 1 ve 2 kilo blok olanları vardı tost peynirini mümkün oldukça almamaya çalışıyorum zaten. Son zamanlarda kaşarı ne migrosta ne kipada görmedim.

Alıntıları Göster
    Valla bilemiyorum hocam. Ben 2 ay önce almıştım güzeldi. Hepsine vuran enflasyon ona da vurmuştur.
  • Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

görseldeki ciğerden alan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ka7

87 TL kırmızı et alımına 17 Money TBG var. Sayın Fakıbaba'nın eşinin aldığı ucuz et ve kıyma ile yararlanabilir miyim moneyden ?
    Hayır, açık olan etlerden alman lazım.

Bi kartıma bal reçel 23/4-süt 12/3

diğer kartıma et 57/10, tavuk 23/5 (mangalda iyi gider.)
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Hayır kullanılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Bana da 74/11 vermiş...

bu arada Fakıbaba kim yahuu
  • pacosbil P kullanıcısına yanıt
    Kod işi 3 gündür geçersiz,Selpak ürününü migroskart ile kampanya öncesi alın, müşteri hizmetleri sonraki alışveriş için ürünün%30 tutarını indirim olarak 24 saat sonra karta tanımlıyor
  • pacosbil P kullanıcısına yanıt
    Benzer durumla ben de dün karşılaştım.20 ₺ ve üzeri P&G ürünü alışverişine, banabak kodu ile kasada 5 ₺ indirim olması gerekiyordu.Kasiyere banabak kodu ile alacağım dedim.Kasiyer bana baktı kaldı.Sonra bi deneyelim diye beşbin sefer bir kasaya bir ekrana bastı durdu.Sonra bir baktım, sıra beşbin metre olmuş ve en az beş hacı abi sevimli şekilli bana bakıyor.Derken kasiyer, diğer kasiyere seslendi; "Sevim banabak....." Sevim Hanım da, kendi kasasında işlemi yapmaya çalıştı.Sonra "bu kod ile birkaç sefer işlem yapamaya çalıştığımız için hatalı kod uyarısı alıyoruz, uygulamadan yeni kod alın işlemi yeni kod ile yapalım" dediler.Uygulama yeni kod vermiyordu.Birşey alamadan marketten ayrıldım.O stresle pastaneye gidip pasta aldım.Eve götürüp yedim.Yoğun çikolata ve fıstık tadıyla biraz sakinleşince Migros müşteri hizmetlerini arayıp konuyu anlattım ve çözüm önerisi istedim.Dedi ki; "markete gidip alışverişi yapın ve kasiyerden bize bildirim yapmasını isteyin.Biz de konuyu inceleyip indirim olması gereken tutarı kartınıza hediye olarak tanımlarız." Banabak uygulamasındaki bize ulaşın kısmından da mesaj yazdım, yeni kod istedim ve mümkünse orta yollu bir P&G hediye paketi gonderirlerse daha çok memnun olacağımı yazdım.Simdi ne mi yapıyorum.Gidip bir pasta daha aldım.Onu yiyorum.İkinci pasta çilekli.

• hediyem kart sanalmarket te kullanılabiliyor mu

nasıl olduğunu bilen var mı
  • Bugrabal B kullanıcısına yanıt
    Benzer durum Teknosa'da telefon alırken başıma geldi.Etikette 799 ₺ yazan telefondan kasada 1699 ₺ istediler.Israrla 799 ₺ ye almak istedim fakat vermediler. Müsteri hizmetlerini aradım onlara da 799 ₺ ye almak istediğimi söyledim.Şimdi o telefonla bu mesajı yazıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_alone

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

görseldeki ciğerden alan var mı ?
    Sanalda göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sekizbuçukçekirdek

Benzer durum Teknosa'da telefon alırken başıma geldi.Etikette 799 ₺ yazan telefondan kasada 1699 ₺ istediler.Israrla 799 ₺ ye almak istedim fakat vermediler. Müsteri hizmetlerini aradım onlara da 799 ₺ ye almak istediğimi söyledim.Şimdi o telefonla bu mesajı yazıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trigresive

Arkadaşlar ürün bazında money veren ürünlerden alırken money ile ödeme yaparsak yine de money verir mi? Mesela Pınar 4 lü süt alsak money ile, sonradan 1 money yatar mı hesaba?
    Sartlarda money dahil değil yazıyor galiba...
  • İlk defa bu kadar silik insert gördüm kendim için.TBG olarak bile işe yarar şey yok
  • bende süt tbg si vardı money veren 4 lü süt ile combo yaptım
    adamlar money dağıttılar diye (x2 kampanyası ) fazla abanmadılar işte. harcayan harcar diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ignite -- 21 Haziran 2018; 16:34:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Sanalda göremedim

Bu fiyattan satılıyorsa sanalda stoğa girmez, ciğerciler toplar.

Tavuk etinden ucuz dana ciğer.
  • 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.