Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (184. sayfa)

5 sn
118.172
Cevap
2.799
Favori
15.614.755
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Salla kazani geçtim yakinda migrosu bile mumla arayabiliriz, parcalanma olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani ustam

• coco1912 C kullanıcısına yanıt
    Duyduklarimiza gore anadolu grunu migrosu satma niyetinde. Bu simdilik basarili olamayinca buyuk subeleri birleştirip elden cikarmaya bakiyorlar diyorlar ama ne kadar dogru bilemem.

• Yeni insert hakkında bilgisi olan var mı ?
  • Dun cook ürünlerinde %40 indirim varken 4.80e siparis ettim eve getirmediler. Kalmamış diye.

Sonra baska bir magazadan torium magaza teslim bu gün icin sipariş geçtim. 6 tane aldim. Bu gun 8tl olmus.dun 4.80den almıştım. Ama 8tl yede alinabilir.bence bedava.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

yem ithal gübre ithal ilaç ithal ,sahtekarlıkta zirvedeyken düzgün ürün beklemeyin
    Eskiden şöyle bir şarkı vardı

Sevdiğim bir haber göndermiş bana

Rüzgar dokunmamış dal ister benden

Bir nefes almasın demiş dalımdan

Arı görmemiş bal ister benden

Şimdi arı gören bal yok, ne günlermiş ;)

• mersin123 kullanıcısına yanıt
    Niye uğraştınız ki, yeni pekmezi alınca, onun fişiyle eskisini iade edecektiniz

• https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/75035301-32404-huawei-p10%C2%A0-lite-gold-cep-tel-electr
    1.349,00TL
    100 hopi
    25 çek
    --------
    1224tl
    teslim aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polyo -- 19 Haziran 2018; 21:7:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Niye uğraştınız ki, yeni pekmezi alınca, onun fişiyle eskisini iade edecektiniz
    Tamam ben de oyle yaptım mağaza müdürüyle falan muhatap olmamak için. Ancak fiş olmasa bile M markalı ürün kendi ürünleri olduğu için iade almak zorundalar. Ancak bunun için kasiyer bahane üretince ben de yeni fişle işi hallettim.
  • mersin123 kullanıcısına yanıt
    Aslında fiş olmadan kendi ürünlerini alıyorlardı, ben öyle ithink kablo değiştirdim, danışma direk yenisini getirdi, benim götürdüğümü de çöpe attı

• enpisagor kullanıcısına yanıt
    Medjoul gayet iyiydi. Epey aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • migrostan 50 liralık güneş kremi alımına 10 hopi veriyo bana lazım olursa.. Alsam iyi olacak ama fiyatlara bakmadım, kozmetik mağazalarda daha uygun olabilir satış fiyatları
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

İge odul katologundaki %50 kahve ve %50 fairy indirimi, tanimlandiktan sonra tbg'de %100 ve %50 olarak goruluyor. Ancak alisveriste her ikisinden de %50 indirim dusuyor. %100 indirim hayali kuranlarin bilgisine sunulur.

Bir kere mi yararlanabiliyoruz en fazla?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Aslında fiş olmadan kendi ürünlerini alıyorlardı, ben öyle ithink kablo değiştirdim, danışma direk yenisini getirdi, benim götürdüğümü de çöpe attı
    aynen migrosun markalarını soru bile sormadan değiştirirler.kasiyerlerin yetkisi daha kısıtlı olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Salla kazani geçtim yakinda migrosu bile mumla arayabiliriz, parcalanma olabilir.
    Neden uyum marketleri satın aldılar ki o zaman. Mayıs ayında 20 ye yakın şube açmışlar. 1 tanesi de 5M. 22 sinde bizim orda MMM açılıyor. Yani ben küçüleceğini düşünmüyorum açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Neden uyum marketleri satın aldılar ki o zaman. Mayıs ayında 20 ye yakın şube açmışlar. 1 tanesi de 5M. 22 sinde bizim orda MMM açılıyor. Yani ben küçüleceğini düşünmüyorum açıkçası.

Alıntıları Göster
    küçülsünler daha iyi bence.piyasa tek markete kalırsa vay halimize.tekelleşme iyi birşey değil rekabet olmuyor .

• Merhaba Emre Bey,

Kazanacağınız kod ile bu kitabı çok çok ucuza alabilirsiniz.

Bazen kitap okumak güzeldir.
  • IGE mini test cevabını bilen var mı?

• IGE testi cevabı 10101010 son seçenek

• Patates soğan 5-6 lira altını görmeyecek yemişim artık Migros sıcak fırsatlarını ya..Len patates soğan diyorum ya.

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.