Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
23 Misafir (1 Mobil) - 22 Masaüstü1 Mobil
5 sn
117.637
Cevap
2.802
Favori
15.558.220
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

geçen peynir kampanyasında ünal örgü almıştım tuzdan yiyemedik keçilere versen ağır gelir.kalite diye bişey kalmadı.

son zamanlarda kampanyalardada elde kalan artan stokları iteliyorlar,kaşar alıyosun eritme gönderiyolar.pahalılık herkese kafayı yedirdi hangi yöne döneceğimizi şaşırdık
    Sormayın, tüm marketlerde bir tatsızlık hüküm sürüyor ve paraya kıyıp ürünlerin iyisini alsanız bile eski tat yok Ne çıkarsa bahtınıza olmuş her şey, olmuyor ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mandollph M kullanıcısına yanıt
    yem ithal gübre ithal ilaç ithal ,sahtekarlıkta zirvedeyken düzgün ürün beklemeyin

• kasiyer selpak için kodu girdi ama kod hatalı uyarısı aldı sistemde mi problem var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

yem ithal gübre ithal ilaç ithal ,sahtekarlıkta zirvedeyken düzgün ürün beklemeyin
    İthal ürünlerle ilgisi olabilir de olmayabilir de ancak geçtiğimiz günlerde birileri daha serzenişte bulunarak artık tüm gıda üretim yerlerinin (köyler dahil olmak üzere) kimya laboratuarı gibi olduğunu yazmıştı. Bu kadar olmaz ki ama, bir de bana sizin gibi fark eden de yok diyorlar ve yüreğim eriyor

• Mandollph M kullanıcısına yanıt
    enson köye gittiğimde şaşırdım kaldım.yağ süt peynir yoğurt hepsini bakkaldan almışlardıtavuk kedi dışında hayvan görmedim.

önceden böylemydi

• quote:

Orijinalden alıntı: enpisagor

HURMACIZADE MEDJOUL HURMA 350 G. ---10,95

HURMACIZADE MABROOM HURMA 350 G. --- 9,75

ÇEREZ MM MEDİNE MEŞRUK HURMA 300 G.---5,45

HURMACIZADE DEGLET NOUR HURMA 250 ----3,00

ÇEREZMM KURU KAYISI 300 G -----------------4,25

ÇEREZMM GÜNKURUSU KAYISI 300 G ---------4,00

AYDIN CEVİZ İÇİ VAKUMLU AMBALAJ 200 G ---9,95 tl

Ramazan bitişiyle ürünlere dip fiyat verildi. Değerlendirilebilir.
    ben bütün yıl boyunca hurma tüketiyorum,

ürünleri görmem lazım artık bir bakışta iyi/kötü anlıyorum, piyasa fiyatlarını da biliyorum, uygunsa değerlendirmek gerek....
  • enpisagor kullanıcısına yanıt
    genel kampanyaysa kuru kayısı alayım bende

• Ben Ramazan basinda mabrum hurmadan almistim 3 paket. Hurmalarin boylari normalden bir tik kucuktu ve de biraz sertti. Yine de fiyatina gore fena sayilmazdi. 1050 grami 32 kusur +4 money ile tercih edilir bir urun oldugunu dusunuyorum. Cunku piyasada mebrum hurmalar 40 dan basliyor. Fiyat 9.75 olunca 1050 grami 29.25 oluyor ama +4 money yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin123 -- 19 Haziran 2018; 13:09:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanalmarket 200/15 indirim kuponu.son 1 saat

CJ0YSJ2
  • Arkadaslar satin almis oldugunuz uretilmis gida urunleri ile ilgili varsa memnuniyetsizliginiz bunu ilgili kurumlara bildiriniz, sikayetlik bir durum varsa denetleyici kurumlara sikayet ediniz. 3 kurusluk sey icin ne ugrasacagim diye dusunmeyin. Sorumlu vatandaslar olarak uzerimize dusen gorevleri yapalim. Millet olarak biraz zorlama ile hizaya geldigimiz bir gercek. Gecenlerde migrosun kendi urunu pekmezini almistim. Onceden alip tukettigim, kalitesini bildigim bir urundu. Bir sure gectikten sonra urunu actim. Acarken hafif gaz cikisi oldu. Bir kase doldurdum, tadina baktim, hafif eksimtrak idi. Ertesi gun ayni kasedeki pekmezin tadina oglum bakti. Hemen bunun tadi kotu dedi. Sonra kavanozu alip skt ne baktim daha cok vardi ama kapak sismisti ve acinca daha cok gaz cikti. Ertesi gun migrosa gittigimde alacaklarimin yaninda bir kavanoz yeni pekmez aldim. Urunleri gecirdikten sonra durumu anlatip bozuk pekmezi iade edecegimi ama fisinin olmadigini soyledim. Kasiyer fis olmadan soyle boyle, mudurumuze soylememiz lazim falan diyince elimdeki yeni fisi gosterdim ama oncesinde fis sormak yerine mahcup olmaniz, beni bozuk urununuzu tuketmek zorunda biraktiginiz icin ozur dilemeniz gerekir dedim. Kasiyer kem kum etti, aslinda haklisiniz falan dedi. İki gun sonra bozuk urunu getirip iade ettim. Bozuk urunle ilgili sikayetimi ilettim, gorevli ilgili reyon gorevlilerini arayip durumu aktardi. Bir daha ayni durum olmaz dedi. Bir defada bizim millet adam olursa olmaz tabi ama daha fazla geri donusle olabilir.

• 3 ünü bir kere de geçtim. hatta dün farklı bir migros kartla 3 tane daha aldım gene 2 money gelmiş. Kısmetse bugün gene 3.migros kartımla bi kere daha alacağım. Evde 9 tane damak oldu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: dehza

3 ünü bir kere de geçtim. hatta dün farklı bir migros kartla 3 tane daha aldım gene 2 money gelmiş. Kısmetse bugün gene 3.migros kartımla bi kere daha alacağım. Evde 9 tane damak oldu :D
    Sizin gibi bu İge Damak kampanyasından yararlanan arkadaşların arttığını görmek gayet sevindirici

Afiyet olsun

• İge odul katologundaki %50 kahve ve %50 fairy indirimi, tanimlandiktan sonra tbg'de %100 ve %50 olarak goruluyor. Ancak alisveriste her ikisinden de %50 indirim dusuyor. %100 indirim hayali kuranlarin bilgisine sunulur.

• mersin123 kullanıcısına yanıt
    kasiyeri veya çalışanı küçük duruma düşürmeden aşağılamadanda bu işi halledebiliriz.onlarda bizim gibi işçi sonuçta kusur sahibi değil

• Migros'da 6lı 250ml cocacola alana 15 tl değerinde D&R çeki Qumpara'da ..

Göz atın derim bu sıcacık fırsat kaçmaz! 9 tl alışveriş yap 15 ₺ kap.
  • Aldim bittiden retro radyo alan varmi nasildir acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • migros hopi kampamyası olan pm atabilir mi?
  • ya ne ige meraklısı çıktınız.

arkadaş adamlar artık görev falan vermiyor. günde 20 kuruşa muhtaç mı kaldınız?

sizin gibi herkes kullandığı için adamlar hallerinden memnun. eskiden günde 1 1,5 tl alınıyordu tamam da şuan 20 kuruş ayda 6 7 tl için mi konuda ige de ige diye yakınıyorsunuz gerçekten anlamıyorum. 50 kuruş için diyor ki git şu marka ürünle yemek yapıp fotoğrafını paylaş ve insan gerçekten 50 kuruş için bu görevi yapıyor. forum dışındaki ige bayanları gerçekten bizlerden de ölücü çıktı.

ölücülüğün de belirli bir seviyesi var bu hangi seviye çözemedim.
  • Nobum kullanıcısına yanıt
    NAPALIM 15 TL LİK DR KODUNU OPET VERİN 15 TL LİK
  • sallakazana ne oldu yav, çöp olsada heyecan yapıyorduk.hiç bukadar kuraklık olmamıştı.

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.