Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: start-up Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
29.290
Cevap
1.002
Favori
4.415.165
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU-
Giriş
    4983 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Hocam 2 ay oluyor 50/30 olayı bitti. Bir kere 50/15 var :)
    Arayıp kayıt oluşturman hiçbir şeyi değiştirmez. Evet 50 tl üzeri tek barkod olacak.
    50/30 derdinde değilim hocam zaten, 50/15 3 kere yararlanıyorduk diye hatırlıyorum o yüzden. Yoksa diğeri için arayıp sormam. Kartta tanımlı 3 hak görünüyorda, 2. düşmese hak iddia edebilirdim belki o yüzden.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |

tek barkod olayı da değişti. farklı ürünler alsanız da indirim düşüyor. ben paketli etle açık kuşbaşı almıştım sorunsuz düştü. önceden 30 tl diye yüklemiştim şuan buna puan verip yüklemenin avantajı kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    soyken kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aldığınız çeşitli ürünlerden bir ürün tek başına 50 lirayı geçmiş olmasın?
    |
    |
    Reco. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
  • Binbaşı
    1661 Mesaj

ondan olacağını sanmıyorum. önceden 50 tl yi geçse bile başka kırmızı et ürünü ekli olunca düşmüyordu çok iyi hatırlıyorum.

40 tl lik kuşbaşıyla 20 tl lik kıyma aldım sanırım tam hatırlayamadım.

|
    |
    soyken kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Önceden de oluyordu hocam dediğim. 50 lirayı tek başına geçen mamül varsa sıkıntı olmuyordu, 50/15 olduktan sonra o kısmı devam etti. Tabi azalınca bizde uzak kaldık. Fakat hala dediğim gibidir diye tahmin ediyorum
    |
    |
    Reco. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
  • DH Yönetici
    4983 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

ondan olacağını sanmıyorum. önceden 50 tl yi geçse bile başka kırmızı et ürünü ekli olunca düşmüyordu çok iyi hatırlıyorum.

40 tl lik kuşbaşıyla 20 tl lik kıyma aldım sanırım tam hatırlayamadım.
    Peki bu 50 TL üzeri %15 kaça kadardı? 30 TL gibi hatırlıyorum ama emin olamadım. Ona göre 50-100 paket yapacağımda.

15 tl ye düştü. sistem açığı vardı hatadan dolayı 30 tl tanımlanıyordu. herkes konuda dillendirip yüklenme olduğu için adamlar geç olsada anladı. şuan 50/15 tl kimsenin yüklemesini tavsiye etmiyorumZ

|
    |
    Nétwork kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen kardeşim yukarıda belirtilen gibi sistemde açık felan yoktu ige yöneticileriyle denk gelip bu konuyu eşim konuştu onlar bunun farkında olduğunu kampanyada bir sorun olmadığını söylemişler sadece erkek olup cinsiyet değiştirip sistem üzerinden kayıt olanları tespit edince kampanyada indirime gitmişler yoksa programın milletçe şeyini çıkartmasaydılar herkes güzel bir şekilde alacaktı bende yok onda da olmasın mantığı yüzünden bir adım öteye gidemeyiz

|
    |
    Fatih KARAHAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung Galaxy S7 EDGE
  • Binbaşı
    1114 Mesaj
    https://iyigelecekelcileri.migros.com.tr/ giriyorum ama bu posta adresi kayıtlı diyor değişim olmuyor ama ben hem posta göremiyorum hem üzerine geldiğimde düzeltilemez ibaresi çıkıyor ?? Yardımmmm
    ben aylardır açık felan yok kampanya böyle diyorum ama anlatamıyorum,millet alışmış herşeyde bi açık aramaya.açık dediğin bir gün iki gün olur aylar olmuş sene olmuş halada açık diye milletin alışverişini haramlık tartışmaya çekiyorlar ayıptır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: ShadyMM

https://iyigelecekelcileri.migros.com.tr/ giriyorum ama bu posta adresi kayıtlı diyor değişim olmuyor ama ben hem posta göremiyorum hem üzerine geldiğimde düzeltilemez ibaresi çıkıyor ?? Yardımmmm
    Aynı durum bende de var bu işin yapanlar nasıl yapıyor yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    55 Mesaj

kampanya böyle değil ufuk hocam. kampanya sadece 15 lira indirim ve bir kez.

ama yazılımcıların yetersizliğinden kaynaklı oluşan bir durum. eh, migros da bakkal hüseyin amca değil ki, oturup bir kişi bir gecede oturup kapatsın sistem açığını. silsile yoluyla durum netleşene kadar geçen sürede alan aldı. o direktif silsilesi sonucunda bug düzelince alamayanlar yaya kaldı.

|
    |
    ufuk-34JD58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

reklam hocam reklam

|
    |
    mytra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Wampire^^

Arkadaşlar kullanılmamı Algida kodları hala geçiyor mu? Geçiyorsa Nasıl alıyoruz jet kasalardan? Teşekkürler
    Hocam sitedeki bedava dondurma görselini bile kaldırdılar kodları keşke kullansaydiniz. Şuan kodların geçerli olduğunu zannetmiyorum.

|
    |

Orijinalden alıntı: bukimyahu

arkadaşlar IgE de kozmetik 50 ye 30 mu düşüyor 15 mi
    Hiç düşmüyor. Boluna ekleme karta. Zaten eklenmiyorda.

|
    |

Hanım bizi ters köşe yaptı. Moneylerin üstüne bir şişe su içtim. Gitti 520 money. &#128513;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheEvent -- 17 Haziran 2018; 18:5:42 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ufuk-34JD58

Karta ekleyip aynı gün alabilirsiniz diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheEvent -- 17 Haziran 2018; 18:10:35 >
    |
    |
    Wampire^^ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,470
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.