Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: RecepB10 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 33 Misafir (5 Mobil) - 29 Masaüstü5 Mobil
5 sn
118.224
Cevap
2.801
Favori
15.621.742
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 tanemi almak lazım acaba 1 tane aldım diyemi öyle oldu anlamadım.
  • arkadaşlar ige nestle damak kampanyasında sorun siz değilsiniz. eğer karta tanımlıysa hakkınız ister 3 tane alın aynı anda ister 1 tane alın düşer. yeterki 3 adet alın . sanalda zaten düşüyor ama reel markette 2li satılan damaklar var . onların içindekini geçirince düşüyor . olay barkodda 2 3 sayfa önce paylaşılmıştı barkodu. bence sırf milleti vazgeçirmek için yapılmış bişey. zaten tekli satılanla çiftli satılan yan yana . ben bi kere oldu yaptığım etik olmadığı için yerine koydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Benimde yatmadı hala hocam. Kasiyer karta tanımlamadımı acaba
    Benim de henüz yatmadı tek kat olarak yatmış beklemedeyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pelerinli_Keltos

Kullanılmamış olan kodli varsa karta tanımlanınca, aynı kullanmak şartı ile sorunsuz ürünü alabiliyorsunuz. Ertesi güne siliniyor. Tanımladıktan sonra teyit etmek için sanal markette sepete ekleyip deneme yapabilirsiniz..
    Bugün denedim oluyor. Iyiki silmemişim. Teşekkürler bilgilendirme icin....

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

helalolsun migrosa.bimde çakma markalara servet ödüyosun 5 kuruşun eksik çıksa bişey akamazsın.üstelik mübarek cuma günleri bi milyoncu mallarını millete kampanya diye pahalıya satıyorlar
    Hocam cuma saatinde kapatıyorlar mağazaları. Mühim olan bu. Ne sattiğının ne onemi var ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: krep

3 tanemi almak lazım acaba 1 tane aldım diyemi öyle oldu anlamadım.
    Tek alsan da 3 alsan da düşmesi lazım sanırım, yarın da 3 adet alıp deneyin isterseniz
  • 140karakter kullanıcısına yanıt
    kampanya gerçekleşmiş, koyduğun son resimde toplam tutara bakarsan 0,01 TL yazıyor.. DİKKATLİ BAK
  • 44 tllik sivi yağ alımına 11 tl money tanımlanmıştı, x2 Money olarak faydalandım. 4 litre zeytinyağı aldim 111 tl ye. 22 tl money geldi. Muhteşem bir şekilde zekice moneyleri kapmıştım, bugun başka bir markette ayni zeytinyağını 79 liraya gördüm 😡 32 tl fazla ayıp ya

• myname21 M kullanıcısına yanıt
    araştırılmadığı zaman migros çok pahalı bir market. her ürünü uyguna satmıyor. satın almadan internetten ufak bir araştırma yapmadan hayatta almam.
  • ıste dedımı anlamıyorsun dıger 70 gr gıbı oluyor hıc dusmuyor magazada dedım o ürün hangisi dedim aldım düsmedı cunku sanaldan alsam hem tasıma parası var hem 60 tl alısverıs etmek lazım getırmesı ıcın
  • quote:

Orijinalden alıntı: myname21

44 tllik sivi yağ alımına 11 tl money tanımlanmıştı, x2 Money olarak faydalandım. 4 litre zeytinyağı aldim 111 tl ye. 22 tl money geldi. Muhteşem bir şekilde zekice moneyleri kapmıştım, bugun başka bir markette ayni zeytinyağını 79 liraya gördüm 😡 32 tl fazla ayıp ya
    hocam ayıp cidden, iade edin yarın zeytinyağını 22 moneyi harcamadıysanız
  • Olan oldu yapacak bisey yok, ama kampanyalarda Bile cok dikkatli olmak lazım, Money dağıtıyorlar gibi görünürken durum ortada

Barkodu ...6214 ile biten 70gr damak alıp kasada dene bakalım.. Umarım olur

@140karakter

• quote:

Orijinalden alıntı: myname21

44 tllik sivi yağ alımına 11 tl money tanımlanmıştı, x2 Money olarak faydalandım. 4 litre zeytinyağı aldim 111 tl ye. 22 tl money geldi. Muhteşem bir şekilde zekice moneyleri kapmıştım, bugun başka bir markette ayni zeytinyağını 79 liraya gördüm 😡 32 tl fazla ayıp ya
    migrosta en ucuz şey zeytinyağı halbuki ben hep 9 liraya alıyorum .hatta çoğu zaman almıyorum bile

45/11 tbg yi komili ayçiçek 5 lt 25 liraydı.2 teneke alarak yapmıştım.bayaa ucuza geldi.

x2 olayını 36/9 et alarak yapmıştım.yarı fiyata geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 11 Haziran 2018; 7:3:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam almanız gereken ürünün barkodu 8690632706214. dün aldım ben sıkıntı olmadı
  • Arkadaşlar, geçen ay yapılan çay kampanyalarından aldığım Çaykur Tiryaki, porselen bardakta kiremit rengi bir boya bırakıyor.

Aynısı başına gelen var mı? Çayın tadında bir değişiklik fark etmedim ama içinde garip bir boya var sanki. Çayı atacağım ama benzerini yaşayan var mı acaba?
  • vectrac kullanıcısına yanıt
    Bence atmayın hocam bunu migrosa bildirin bir çözüm üretirler

• anket uygulamada...5 money kaptım...diğer 3 karta gelmemiş...
  • vectrac kullanıcısına yanıt
    karali organik alın. çaykur felan hikaye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • POcular bir bakabilir mi?

Şimdi positivecard oim'den baktım. Puan durumu aşağıdaki gibi.

Açıklama Puan
    Standart Puan 216,6
    Money Puan 31
    Toplam Puan 4616,6

Şimdi bu puan ve moneyler ile ne kadar yakıt alınabilir?
    Yardımcı olursanız sevinirim.
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.