Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Zabadabadab , victorybicer Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 41 Misafir (3 Mobil) - 39 Masaüstü4 Mobil
5 sn
118.159
Cevap
2.799
Favori
15.612.327
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0zlozz

Nedir hocam?

Alıntıları Göster
    temizlik paspas ürünleri.%50 İNDİRİM.Harika.
  • NESTLE L'ATELİER çeşitleri 5 TL ye düşmüş. Kartımda 30 Money var 6 adet alsam bu fiyata değermidir ? Yoksa zaten gerçek fiyatı bumudur ? :)
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    fiyatı uygun bece bayada güzel.moneyle alma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 9 Haziran 2018; 11:3:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Neden hocam moneyle almayayım ? Moneyler sanırım Haziran sonunda bitecek. Yada yararlanabileceğim bir kampanya varmıki ? Bayram çikolatasından yararlanamıyorum bu üründe sanırım.
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    12/2 money veriyordu .son moneyler sene sonuna kadar süresi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 9 Haziran 2018; 11:14:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatsedat

Son 2 ayda petrol ofisinden 440 TL mazot almışım tek karttan kazandığım moneyler ile. Sevilmez mi bu market
    Tansaş niye yaziyo hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • x2 money kampanyası, 20/3 peynir alımında da geçerli miydi? hatırlayan var mı?
  • Zeytinyağlarında indirim varmı acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    7 Haziran a özel x2 money vardı peynirlerde de.

• boa17 kullanıcısına yanıt
    Ben alabilirmiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eko44 -- 9 Haziran 2018; 12:25:35 >
  • x2 money kampanyasında ilk gün alanlara yada sanal marketten teslim edilenlere tbg moneyleri x2 yüklendi
    bende dahil sanal marketten ertesi gün teslim alanlara tbg puanları x2 olarak yüklenmemiş
    burada kimse yazmamış
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    banada yüklenmedi 7 sinde sipariş oluşturup 8 inde teslim aldım. nasıl çözeriz hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: needacar

2 paket Ülker Ece çikolata almıştım; 37,90₺. 2x5= 10 Money yatması gerekiyordu, yatmamış.
    Bugün yatmış.

• 7 sinde yaptığım uzman kasap köfte ve çikolata alisverielerim i money bonus kartımla ödedim. Ama money yatmamış. Kayıt açtırmam gerekir mi az daha bekliyeyim mi kayıt i Migros un iletişim merkezine mi actiriyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: frdbb

7 Haziran a özel x2 money vardı peynirlerde de.
    teşekkürler.. bana 6 yerine 3 money yatırmışlar, arayım da düzeltsinler.. migros bu tür basit hataları sık yapar oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademcell

x2 money kampanyasında ilk gün alanlara yada sanal marketten teslim edilenlere tbg moneyleri x2 yüklendi
    bende dahil sanal marketten ertesi gün teslim alanlara tbg puanları x2 olarak yüklenmemiş
    burada kimse yazmamış
    ertesi gün yani dün teslim aldım *2 şeklinde yüklendi sadece 3 money eksik yüklenmiş
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de mevcut yarına kadar bekleyip kayıt açacağım eğer kendiler düzeltmezse

• arkadaşlar sanal markete kayıt oldum, "teslimat bölgeniz" kısmında benim ilçem yok, komşu ilçeden siparişler gelir mi ?

• arkadaşlar sanal markete kayıt oldum, "teslimat bölgeniz" kısmında benim ilçem yok, komşu ilçeden siparişler gelir mi ?

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.