Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU-

14 Kayıtlı Üye, 21 Misafir Kullanıcı, 8 Mobil Kullanıcı  ( 7 Mobil Cihaz  )
22.612
Cevap
851
Favori
2.726.669
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU-
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1209 Mesaj
      07 Haziran 2018 22:39:54

piyasa fiyatlarından haberdar olup bilinçli alışveriş yapmak gerekir. Diğer marketlere göre düşük fiyatlı ürünleri olduğu gibi yüksek fiyatlı ürünleri de var. Kampanyaları takip ederseniz çok uyguna birçok ürünü alabilirsiniz. TBG lerden dolayı çok karlı alışveriş yapanlar oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      ufuk-34JD58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      07 Haziran 2018 22:40:24

Ben de oyke umuyorum

|
      |
      braveheartgs43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      07 Haziran 2018 22:53:13

Ben şimdi sanalmarketten sipariş geçtim. Ücret çekildi. Nasıl oluyor bana da mı gelmeyecek?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      amisos55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      699 Mesaj
      07 Haziran 2018 23:05:20
      quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Aldım bende deneyemediim daha baktınız mı tadına pahalı biraz çünkü

Alıntıları Göster
      Benimde dolapta duruyor henuz tadina bakmadim. :)

|
      |
      07 Haziran 2018 23:06:30

uygun fiyatlı olanlar kalmıyorki otuzlu yumurta bile yoktu ufak paketlerden iki tane aldım,hamburger köfteler bitmiş.migrosa girince kafam karışıyor 45 liralık bayramlık çikolata almışım halbuki 1 paket daha alıp 60 yapsam 20 money daha gelecekti

şu kampanyaları hafta sonu yapsa sakin kafayla alsak olmaz,evde olup erken gidenler yağmalıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      avantis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      07 Haziran 2018 23:25:42
      quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

Az önce banabak %30 selpak indirimini sorunsuz kullandım
      Neyi ne kadara aldın hocam?

07 Haziran 2018 23:26:03
      quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

İşe yarar TBG'leri kullandım.Önce hemen hediyem karta parafla 109,90 yükledim..9,90 paraf üstü 10 da paraf puan geldi.Yüklediğim tutarı da ayrı ayrı 3 moneykartla kullandım.Yine bayağı karlı bir gün oldu.Teşekkürler migros...
      Hocam merhaba. Ben de sizin gibi hediyem karta parafla aynı tutarı yükledim ama kasada Money club kartı ile beraber kullanamadım. Kasiyerler ikisi bir arada olmaz dediler. Alışverişe hediyem kartla başlayıp hediyem kartla bitirmelisin dediler. Money club kartla beraber hediyem kart kullanılabilir mi? Acemi kasiyerlere mi denk geldik acaba? Yoksa sanalmarkette mi oluyor. Bu işin doğrusu ne aydınlatırsanız sevinirim.
      07 Haziran 2018 23:27:48
      Geçen seferki X2 Money kampanyasında stok sorunu nedeniyle 4 gün sonra siparişimi teslim aldım. Ertesi gün Moneyler sorunsuz yattı hocam. Önemli olan siparişinizi verdiğiniz gün. Parafüstü sanaldan direk yansımıyor. Ekstre kesildikten sonra müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturmanız lazım. Geçen ay Parafüstü indirimini bu şekilde aldım. Uğraşmamak için kapıda ödemek en iyisi.
      |
      |
      08 Haziran 2018 00:07:12

Acemi demek cok iyi niyetli olur size boyle diyen kasiyere.bilmiyorsa sorup ogrenebilirdi bence boyle uydurmasina gerek kalmazdi.hediyem kartin nakit odemeden hic bir farki yoktur ve money kartla beraber kullanilir.

|
      |
      mrdvrc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      424 Mesaj
      08 Haziran 2018 00:21:24
      22-24 arası seçtiğim teslimat az önce geldi. Mtoys araba parkuru ve 3 tane pilsan oyun hamuru aldım 60 a tamamlamak için.

Stok yokmuş,aradılar, muadil ürün olarak Mtoys yerine 2 katı fiyatındaki hotwheels track building, pilsan hamur yerine de 3 katı fiyatında playdough göndermişler ücret farkı almaksızın. Helal olsun dedim hem tebrik hem teşekkür ettim çalışanlara. Müşteri memnuniyetni gerçekten önemseyen bir perakendeci migros.

08 Haziran 2018 00:35:52
      Bayram sekeri kampanyasi kampanyalarda gorunmuyor.

Neden acaba?

Bisiklet, uzman kasap , kuskonmaz gorunuyor.
      |
      |
      08 Haziran 2018 00:41:23
      karta tanımlı %100 indirimle 3 adet nestle damağı ücretsiz aldım.

4 moneyi bekliyorum. bundan önce 2 tl çikolata kampanyası vardı böyle daha iyi oldu.
      08 Haziran 2018 00:48:43
      quote:

Orijinalden alıntı: mrdvrc

Hocam merhaba. Ben de sizin gibi hediyem karta parafla aynı tutarı yükledim ama kasada Money club kartı ile beraber kullanamadım. Kasiyerler ikisi bir arada olmaz dediler. Alışverişe hediyem kartla başlayıp hediyem kartla bitirmelisin dediler. Money club kartla beraber hediyem kart kullanılabilir mi? Acemi kasiyerlere mi denk geldik acaba? Yoksa sanalmarkette mi oluyor. Bu işin doğrusu ne aydınlatırsanız sevinirim.

Alıntıları Göster
      Alışverişe hediyem kartla başlamak

Bir başlasaymış da nasil oluyor gorseymişsiniz.

Yok öyle birsey, istesede alışverişe hediyemle başlayamaz.

Money ile başlanır hediyeler ödenir. Bugün belki 15 kez aynısını yaptım.

O kasiyer money bonus ile karıştırmış.

O kural money bonus icin gecerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0zlozz -- 8 Haziran 2018; 0:49:13 >
      |
      |

• Er
      3 Mesaj
      08 Haziran 2018 00:50:26
      quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

karta tanımlı %100 indirimle 3 adet nestle damağı ücretsiz aldım.

4 moneyi bekliyorum. bundan önce 2 tl çikolata kampanyası vardı böyle daha iyi oldu.
      Iste gercek bir ölücü

08 Haziran 2018 00:53:12
      quote:

Orijinalden alıntı: frdbb

22-24 arası seçtiğim teslimat az önce geldi. Mtoys araba parkuru ve 3 tane pilsan oyun hamuru aldım 60 a tamamlamak için.

Stok yokmuş,aradılar, muadil ürün olarak Mtoys yerine 2 katı fiyatındaki hotwheels track building, pilsan hamur yerine de 3 katı fiyatında playdough göndermişler ücret farkı almaksızın. Helal olsun dedim hem tebrik hem teşekkür ettim çalışanlara. Müşteri memnuniyetni gerçekten önemseyen bir perakendeci migros.
      Ucret farkı alip almadığını karta yansidiginda ancak anlarsınız.

Tabii nakit ödedi iseniz o başka.

08 Haziran 2018 01:20:48

Kapıda pos tan kart ile ödedim hocam, toplam tutar değişmedi. Arayan görevli de aynı ücretten göndereceğiz dedi. Yoksa iptal edecektim.

|
      |
      0zlozz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      08 Haziran 2018 01:28:12

Hocam ben size ozelden sormustum oyuncak ige indiriminden sonra money yatar demistiniz oyleyse arkadasa money gelmemesi gerek

|
      |
      0zlozz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      08 Haziran 2018 02:06:55
      henüz gün içindeki alış verişlerimden gelecek puanları oturup hesaplayamadım. ilk elden aklıma gelenler şöyle: 61 liralık oyuncak için 30 tl ige indirimi kullandıktan sonra 31 lira ödeme yaptım. yarın 40 money geleceğini düşünürsek, hem ücretsiz alışveriş yapıp, hem de üstüne 9 lira ödeme alacağım gibi görünüyor.

ayrıca 45 lira sıvı yağ alımına 36 money, 16 lira bakliyat alımına 10 money, 56 lira kırmızı et alımına 32 money, 27 lira çay, kahve 14 money gibi kartlardaki avantajlı tbg'ler bayram öncesi ilaç gibi geldi.

migros'un bu x2 kampanyaları çok avantajlı oluyor. geçen dönemde de evin tuvalet kağıdı, kağıt havlu ve deterjan stoklarını tamamlatmıştı bize.

migros pahalı market algısının kırılmaması, biz müdavimlerinin daha bir işine yarıyor sanki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 8 Haziran 2018; 2:8:21 >
      |
      |
    • Çavuş
      54 Mesaj
      08 Haziran 2018 02:07:30
      henüz gün içindeki alışverişlerimden gelecek puanları oturup hesaplayamadım. ilk elden aklıma gelenler şöyle: 61 liralık oyuncak için 30 tl ige indirimi kullandıktan sonra 31 lira ödeme yaptım. yarın 40 money geleceğini düşünürsek, hem ücretsiz alışveriş yapıp, hem de üstüne 9 lira ödeme alacağım gibi görünüyor.

ayrıca 45 lira sıvı yağ alımına 36 money, 16 lira bakliyat alımına 10 money, 56 lira kırmızı et alımına 32 money, 27 lira çay, kahve 14 money gibi kartlardaki avantajlı tbg'ler bayram öncesi ilaç gibi geldi.

migros'un bu x2 kampanyaları çok avantajlı oluyor. geçen dönemde de evin tuvalet kağıdı, kağıt havlu ve deterjan stoklarını tamamlatmıştı bize.

migros pahalı market algısının kırılmaması, biz müdavimlerinin daha bir işine yarıyor sanki..

08 Haziran 2018 03:17:26
      Arkadaslar 1 kg octavia kutu cantali yazan cikolatadan aldim teslim almaya gittigimde verilen urunun 900 gr ve posette oldugunu gordum ancak siparis verdigim urunun barkodunu girince bu cikiyo dediler. Kocaman harflerle siparis verdigim urun 1KG yazarken 900 gr vermisler hatta onlar da verdikleri urunun 1 kg oldugunu saniyolardi ta ki ben gosterene kadar. urunleri aldim cunku istedigim urun yoktu ve money kampanyam bozulmasin istedim. Ne olacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 8 Haziran 2018; 3:18:49 >
      |
      |

Reklamlar
sohbet
son dakika
Blogio
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.