Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cgtysen , Sedddat , Sedddat , miko01 , miko01 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 27 Misafir (1 Mobil) - 28 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
117.698
Cevap
2.803
Favori
15.565.742
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
336 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı yöntem ile 3 alışverişim var merak etme yatar 40 money

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Arkadaşlar acil cevap lütfen. Kapıda ödeme seçersem, yarına teslim görünüyor. Ödemeyi yarın yapsam da yine tüm bu x2 kampanyasından faydalanabilirim değil mi?
    Arkadaşlar fikri olan var mı? Siparişi verdim ancak ödeme yarın olacağı için 2 kat money gelmeme durumu var mı?
    Kartta nedense bir sıkıntı var, netten alışveriş yapamıyorum, ayrıca netten ödeyince parafüstü gelmeme ihtimaline karşı elden ödemek istedim.
  • 30 liralik oyuncak alisverisine 10 money vardi bugun iki kat money oldugu icin 30 liraya 20 60 lirya 40 money gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Arkadaşlar fikri olan var mı? Siparişi verdim ancak ödeme yarın olacağı için 2 kat money gelmeme durumu var mı?
    Kartta nedense bir sıkıntı var, netten alışveriş yapamıyorum, ayrıca netten ödeyince parafüstü gelmeme ihtimaline karşı elden ödemek istedim.

Alıntıları Göster
    Money gelmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • money geliyor iyi güzelde, migrosun fiyatları bi banamı pahalı geliyor.
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    piyasa fiyatlarından haberdar olup bilinçli alışveriş yapmak gerekir. Diğer marketlere göre düşük fiyatlı ürünleri olduğu gibi yüksek fiyatlı ürünleri de var. Kampanyaları takip ederseniz çok uyguna birçok ürünü alabilirsiniz. TBG lerden dolayı çok karlı alışveriş yapanlar oldu.

• braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Ben de oyke umuyorum

• amisos55 kullanıcısına yanıt
    Ben şimdi sanalmarketten sipariş geçtim. Ücret çekildi. Nasıl oluyor bana da mı gelmeyecek?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Aldım bende deneyemediim daha baktınız mı tadına pahalı biraz çünkü

Alıntıları Göster
    Benimde dolapta duruyor henuz tadina bakmadim. :)

• avantis A kullanıcısına yanıt
    uygun fiyatlı olanlar kalmıyorki otuzlu yumurta bile yoktu ufak paketlerden iki tane aldım,hamburger köfteler bitmiş.migrosa girince kafam karışıyor 45 liralık bayramlık çikolata almışım halbuki 1 paket daha alıp 60 yapsam 20 money daha gelecekti

şu kampanyaları hafta sonu yapsa sakin kafayla alsak olmaz,evde olup erken gidenler yağmalıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

Az önce banabak %30 selpak indirimini sorunsuz kullandım
    Neyi ne kadara aldın hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

İşe yarar TBG'leri kullandım.Önce hemen hediyem karta parafla 109,90 yükledim..9,90 paraf üstü 10 da paraf puan geldi.Yüklediğim tutarı da ayrı ayrı 3 moneykartla kullandım.Yine bayağı karlı bir gün oldu.Teşekkürler migros...
    Hocam merhaba. Ben de sizin gibi hediyem karta parafla aynı tutarı yükledim ama kasada Money club kartı ile beraber kullanamadım. Kasiyerler ikisi bir arada olmaz dediler. Alışverişe hediyem kartla başlayıp hediyem kartla bitirmelisin dediler. Money club kartla beraber hediyem kart kullanılabilir mi? Acemi kasiyerlere mi denk geldik acaba? Yoksa sanalmarkette mi oluyor. Bu işin doğrusu ne aydınlatırsanız sevinirim.
  • Geçen seferki X2 Money kampanyasında stok sorunu nedeniyle 4 gün sonra siparişimi teslim aldım. Ertesi gün Moneyler sorunsuz yattı hocam. Önemli olan siparişinizi verdiğiniz gün. Parafüstü sanaldan direk yansımıyor. Ekstre kesildikten sonra müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturmanız lazım. Geçen ay Parafüstü indirimini bu şekilde aldım. Uğraşmamak için kapıda ödemek en iyisi.
  • mrdvrc M kullanıcısına yanıt
    Acemi demek cok iyi niyetli olur size boyle diyen kasiyere.bilmiyorsa sorup ogrenebilirdi bence boyle uydurmasina gerek kalmazdi.hediyem kartin nakit odemeden hic bir farki yoktur ve money kartla beraber kullanilir.

• 22-24 arası seçtiğim teslimat az önce geldi. Mtoys araba parkuru ve 3 tane pilsan oyun hamuru aldım 60 a tamamlamak için.

Stok yokmuş,aradılar, muadil ürün olarak Mtoys yerine 2 katı fiyatındaki hotwheels track building, pilsan hamur yerine de 3 katı fiyatında playdough göndermişler ücret farkı almaksızın. Helal olsun dedim hem tebrik hem teşekkür ettim çalışanlara. Müşteri memnuniyetni gerçekten önemseyen bir perakendeci migros.

• Bayram sekeri kampanyasi kampanyalarda gorunmuyor.

Neden acaba?

Bisiklet, uzman kasap , kuskonmaz gorunuyor.
  • karta tanımlı %100 indirimle 3 adet nestle damağı ücretsiz aldım.

4 moneyi bekliyorum. bundan önce 2 tl çikolata kampanyası vardı böyle daha iyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrdvrc

Hocam merhaba. Ben de sizin gibi hediyem karta parafla aynı tutarı yükledim ama kasada Money club kartı ile beraber kullanamadım. Kasiyerler ikisi bir arada olmaz dediler. Alışverişe hediyem kartla başlayıp hediyem kartla bitirmelisin dediler. Money club kartla beraber hediyem kart kullanılabilir mi? Acemi kasiyerlere mi denk geldik acaba? Yoksa sanalmarkette mi oluyor. Bu işin doğrusu ne aydınlatırsanız sevinirim.

Alıntıları Göster
    Alışverişe hediyem kartla başlamak

Bir başlasaymış da nasil oluyor gorseymişsiniz.

Yok öyle birsey, istesede alışverişe hediyemle başlayamaz.

Money ile başlanır hediyeler ödenir. Bugün belki 15 kez aynısını yaptım.

O kasiyer money bonus ile karıştırmış.

O kural money bonus icin gecerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0zlozz -- 8 Haziran 2018; 0:49:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

karta tanımlı %100 indirimle 3 adet nestle damağı ücretsiz aldım.

4 moneyi bekliyorum. bundan önce 2 tl çikolata kampanyası vardı böyle daha iyi oldu.
    Iste gercek bir ölücü

• quote:

Orijinalden alıntı: frdbb

22-24 arası seçtiğim teslimat az önce geldi. Mtoys araba parkuru ve 3 tane pilsan oyun hamuru aldım 60 a tamamlamak için.

Stok yokmuş,aradılar, muadil ürün olarak Mtoys yerine 2 katı fiyatındaki hotwheels track building, pilsan hamur yerine de 3 katı fiyatında playdough göndermişler ücret farkı almaksızın. Helal olsun dedim hem tebrik hem teşekkür ettim çalışanlara. Müşteri memnuniyetni gerçekten önemseyen bir perakendeci migros.
    Ucret farkı alip almadığını karta yansidiginda ancak anlarsınız.

Tabii nakit ödedi iseniz o başka.

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.