Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (150. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 21 Misafir (3 Mobil) - 24 Masaüstü9 Mobil1 iOS5 Android
5 sn
116.666
Cevap
2.771
Favori
15.404.508
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
334 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Genelde burger köftesi övülmüş. Ancak diğerlerinden aldığınızda da kendiniz elden geçirip damak tadına göre baharat ekleyip Marine edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evrekas kullanıcısına yanıt
    Farklı tbglerin aynı fişte olabileceği yazıyor kampanya detaylarında.

• Lasthannibal kullanıcısına yanıt
    Cogu kisi bu sorunun yanitini bekliyor, yetkili bir abi yok mudur ya?

• mkaray M kullanıcısına yanıt
    İnternette 30 düşüyor

• Bana kasiyer tek fişte X2 şeklinde yararlanır dedi bende 50 lira üstü uzman kasap köfte aldım. Tek fişte umarım oluyordur.

Birde kasada kampanya kodu hata veriyor dedi kartınıza tanımladınız mı dedi evet dedim telefondan gösterdim. Tamam ozaman sorun olmaz dedi.

Tereddütte kaldım şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seko0614

Sıcak sanki money de var
    Daha önce alan var mı nasıldır tadı acaba bende nestlenin 12/4 kampanyasıyla almak istiyorum?
  • kişisel tbg lerde x2 kampanyasında money kullanabiliyorduk değilmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasthannibal

Evet bu sorunun cevabını bende merak ediyorum.Daha önceleri bu şekilde oluyordu ama ben 6 aydır felan yapmıyorum gerilerdeki mesajlarda bazı arkadaşlar iki ayrı fişte diye yazmışlar, sanalmarketten kupon felan tekfişte yapmam lazım bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

Alıntıları Göster
    15 dk müzik dinledikten sonra mh. ye ulaşabildim. Tek seferde x2 money kampanyasından 1 kez fayda sağlanacağını söyledi. 2. Hak için ayrı fiş olmalıymış.

Bir arkadaş yarın teslimat ile ilgili soru sormuş. Onu da sordum, bugün teslimat ile yarın teslimatın money kazanımında veya gdi ürün temininde herhangi bir farklılık oluşturmadığını belirrtti. Kapıda ödeme yapılsa dahi. Yalnızca banka kampanyalarında aksaklık olabileceğini belirtti. Umarım yardımcı olmuşumdur değerli forumdaşlar.

• Modu Chanyu kullanıcısına yanıt
    ne kadar düşücek yani hocam bilgi verir misin ürün 159.90?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar ben de 30 6 kırmızı et tbg si var uzman kasap paketli kuşbaşılardan veya kıymadan alsam yararlanabilirmiyim?
  • sanal markette gezinirken 1 saat içinde sepetteki ürünler alırsam 15 tl indirim kodu çıktı,hemen 2 dakika içinde kodu girdim çekin zamanı bitti veya kullanıldı diye uyarı aldım,indirim yansımadı,bişey anlamadım,ne olmuştur sizce
  • Lasthannibal kullanıcısına yanıt
    Gecen sene de ayni fiyattan satiliyordu.Bitterli olani da vardi.Guzel yani 100gr 5 lira.Denemeye deger hocam.Tadi bana guzel geldi duz cikolatalardan.Ama kisiden kisiye degisir tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: efekan_02

sadece money bonus kredi kartı olanlar X2 kampanyasından faydalanabilir zannediyor. Kredi kartı olması gerekmiyor sadece money club kart yeter

Alıntıları Göster
    money bonusa x4 veriyor

• frdbb kullanıcısına yanıt
    Onların öyle dediklerine bakmayın.Simdiye kadar hep böyle dediler ama aksi çıktı. Aynı fişte 2 kez yararlanılır.

Dip not =sistemde herhangi bir güncelleme olmadıysa tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: taygıraparkat

sanal marketten bugün sipariş versem,teslimatı cumartesi günü secsem(kapıda ödeme),bugüne öze x2 money den yararlanabilirmiyim

Tecrübelerime göre bir gün sonrasındaki teslimatta yatıyordu. 2 gün sonrası da sorun olmaması gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serciey -- 7 Haziran 2018; 12:40:50 >
  • Modu Chanyu kullanıcısına yanıt
    hocam 20 money yazıyo uygulamada normali 10 money imiş bugune özel 20 money olmuş onu nasıl 40 money yapıcam ki?

bi de ige indirimi dediğin olay nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • banada peynir tbg si gelmiş. açık peynir resimlerivar.ben ambalajlı peynir alsam money kazanırmıyım yoksa açık peynirmi almam gerekiyor arkadaşlar?
  • oyun hamuru oyuncak olarak kabul edilir mi?

• Daha önceden aynı fişte x2 puan yüklendi.
    TBG 1 kere yararlanabiliyoruz fakat diğer x2 puanlı ürünlerden 2 kez yaralanabileceğimiz kampanya şartlarında göremedim.
    Ayrıca money puan kullanarak ürünleri alsak puan yüklenir mi?
  • mrumud M kullanıcısına yanıt
    Ben kapalı peynir aldım. Açık yada kapalı yazmıyor görsele aldırmadım.

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.