Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (146. sayfa)

5 sn
118.331
Cevap
2.802
Favori
15.628.819
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar var mı yarın x2 kazanmak için kombo yapılabilecek şeyler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 tl lik oyuncağa 20 money veriyor
  • enpisagor kullanıcısına yanıt
    Bu insert teki moneyler 31 aralık a kadar silinmeyecek yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55_42 -- 7 Haziran 2018; 0:39:22 >
  • 7 Haziran 2018 tarihinde Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market?ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar ile tek seferde 30 TL ve üzeri oyuncak alışverişine 20 Money hediye edilecektir. Oyuncak kampanyasına akülü araçlar, bisikletler, scootterlar ve kaykaylar dahil değildir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2018?e kadar Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migros Jet mağazalarında ve Sanal Market?te kullanılabilecektir. Kampanyalardan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır.

bu durumda 40 moneymi alacağız :)
  • X2 money kampanyasından 2defa tek fişde yararlanabilirmiyiz acaba ige ile birleştirsem 75 liralık oyuncaga 60 lira ödeyip 40da money alabilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozcanby -- 7 Haziran 2018; 0:45:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrumud

7 Haziran 2018 tarihinde Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market?ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar ile tek seferde 30 TL ve üzeri oyuncak alışverişine 20 Money hediye edilecektir. Oyuncak kampanyasına akülü araçlar, bisikletler, scootterlar ve kaykaylar dahil değildir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2018?e kadar Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migros Jet mağazalarında ve Sanal Market?te kullanılabilecektir. Kampanyalardan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır.

bu durumda 40 moneymi alacağız :)
    7 haziran için x2 çarpılmış halini yazmislar

• maliyeci18 M kullanıcısına yanıt
    ProJelly kullanıcısına yanıt
    ige kayıt olmak isterken, money club üyesiyim diyorum (eşimin hesabı ile) ve üyelik esnasında eposta adresi, doğum tarihi gibi bazı bilgileri giremiyorum.
    Mouse ile üzerine geldiğimde trafikteki Girilmez levhası ikonu çıkıyor. Haliyle eposta giremediğim için üyeliği tamamlayamıyorum.

Sizler de üye olurken benzeri sorunlar yaşadınız mı?

Var mıdır çözümü bilen?
  • tek fişte 60 tl oyuncak alsak 40 money yatacak ozaman değil mi
  • MİGROS ÜÇGEN PEYNİR 120 G 2.60
    MİGROS EZİNE İNEK PEYNİRİ 2 ADET 27.70

7-20 Haziran 2018 tarihleri arasinda Migros, 5M Migros, Migros Jet, Sanal Market veya Macrocenter'dan kampanyaya dahil Money Club Kartinizla yapacaginiz tek seferde 29TL'lik peynir alimina 7Money hediye! Kampanyadan 1 kere yararlanabilirsiniz.Kazanilan moneyler 2 gün içerisinde kartiniza yüklenecek ve 31 Aralik 2018 tarihine kadar kullanilabilecektir. 1Money=1TL.

7*2 = 14 MONEY KAZANIRMIYIM?
  • İyi tbg gelen var mi bana gelenler çöp.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Money visa ile 60 liralık çikolatya 40 money yatacak yanlışım yok degil mi

• bendevarım B kullanıcısına yanıt
    Evet sadece yarın bu şekilde diğer günler 60/20

• Bazı TBG ler yüzde indirimli geliyor. Mesela Fanta 1.5 LT alımına %10 indirim gibi.

Sanırım bunlar X2 moneyden faydalanamayacak
  • Aspiratör kullanıcısına yanıt
    35'e 12 peynir ×2

10'a 3 meyve sebze ×2 gelmiş.

Kahveye %25

Sanaldan deniyorum ama 4.tbg'yi açamadım.

Açabilen var mı ???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • c0ke C kullanıcısına yanıt
    O bilgileri money club sisteminden aldığı için öyle. moneyclubkart.com 'dan bilgileri güncelleyebilirsiniz.
  • drkblue D kullanıcısına yanıt
    Yok Evet 40

• Money KREDİ kartım yok. Dolayısıyla 2 kat moneyler beni ilgilendirmez doğru mu anladım?

1/6 ekmek tbg gelmiş. 2/6 mı olacak 7 haziranda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 111222333hhh -- 7 Haziran 2018; 4:14:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

İyi tbg gelen var mi bana gelenler çöp.
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• TBG leri sanaldan acma islemi nasil oluyor?

Mobil sanalmarket e girdim ama bulamadim.

Yardimci olur musunuz?

• ForzAras kullanıcısına yanıt
    Tbg'leri biliyorsanız
    Ürünleri Sepete ekleyin,kart bilgisi girmeden ödeme aşamasına kadar gelin.(% lik ürünü eklemeyin hakkınız yanabilir)

Bilmiyorsanız
    Kampanyalar seçeneği altında görebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.