Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1294. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 43 Misafir (10 Mobil) - 39 Masaüstü14 Mobil1 Android
5 sn
118.158
Cevap
2.799
Favori
15.611.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle, geç bile kalmışsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ediyorum ilgili birime iletmişler sonucu bekleyeceğiz bakalım, pek böyle seyler olmazdı ama nasip :)

• hllkbk kullanıcısına yanıt
    Arada olabiliyor takip etmek gerekir rica ederim

• Bursa İline Özel Petrol Ofisi Migros Jet Kampanyası

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

10 Temmuz – 4 Ağustos 2019 tarihleri arasında sadece Bursa ilinde bulunan içerisinde MigrosJet 7/24 yer alan Petrol Ofisi istasyonlarında Money Kart veya Positive Card’lardan birisi ile yapılacak MigrosJet 7/24 alışverişlerinde geçerlidir.
    Kampanya kapsamında, aynı kart ile kampanya dahilindeki MigrosJet 7/24 mağazasından tek seferde 25 TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri 10 Money kazabileceklerdir.
    Kampanyadan her bir müşteri iki kez faydalanabilecektir.
    Kampanyadan faydalanabilmek için Petrol Ofisi istasyonunda bulunan MigrosJet 7/24 mağazasından yapacağınız harcamalarınızda Money Kart ya da Positive Card’lardan birisinin alışveriş öncesinde kasa görevlisine verilmelidir.
    Hak kazanan kart sahiplerinin ödül puanları, 9 Ağustos 2019 tarihinde MigrosJet’lerde satın alım yaptıkları karta yüklenecek ve 31 Aralık 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir.
    Kampanya dahilindeki MigrosJet 7/24 mağazasından yapılan alışverişlerde harcama tutarına alkol ve tütün ürünleri, TL yükleme, kurban satın alımı, elektronik satın alımları ve dijital oyun kodları satın alımı dahil değildir.
    Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde kullanılacak olan Money veya Positive Card’ın hem Money sistemine hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması gerekmektedir.
    Positive Card ya da Money Kartlar, Money kart sistemine kaydı için KAYIT yazılarak 7447’ye SMS gönderilip Money’den SMS ile gelen form doldurularak, Money Kart web sitesinde yer alan form doldurularak (www.money.com.tr), Migros Çağrı merkezini aranarak (4441044) veya Migros mobil uygulamasında yer alan kayıt formunu doldurarak kayıt edilebilir.
    Money Kart’ların Positive Card sistemine kaydı için ise AKTİF boşluk 16 haneli kart numarası boşluk AD boşluk SOYAD bilgisinin 7627'ye SMS olarak gönderilmelidir. Positive Card ve Money başvuru formu genel şartları geçerlidir.
    Kazanılan Money’ler ise hem Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında hem de Migros mağazalarında kullanılabilecektir.
    Petrol Ofisi ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya ve kart kayıtlılık detayları içinwww.money.com.tr veyawww.petrolofisi.com.tr web sitelerini ziyaret edebilir, sorularınız için 444 10 44 Migros Çağrı Merkezi veya 0800 211 02 29 – 0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

• Sauthern Man kullanıcısına yanıt
    Valla alsın migros heryere yayılsın 3 harfli marketlerin acemice işlerinden bıktık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hllkbk

Merhaba, 100 e 30 tl tanımlamıştım Facebook kodlari ile yüklenmedi hala müşteri hizmetlerini aramalı miyim sizce ? 18.07.2019 da alışveriş yapmıştım
    gör ınan pervane almıs mıydınız
  • omer14 kullanıcısına yanıt
    Evet. 120kusur TL normal yaptim, 2 tane pervane almistim

• Migrosun önceden kendi markalı sütlerini SEK üretirdi. Şimdi sakaryada ne olduğu belli olmayan bir firma üretiyor. Bir topluca mail çalışması yapsak mı tekrar SEK ' e dönseler özellikle sütün bu derece pahalı olduğu şu dönemde ne dersiniz?
  • avantis A kullanıcısına yanıt
    Bot bu. Destek hattı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: cosef

Bursa İline Özel Petrol Ofisi Migros Jet Kampanyası

10 Temmuz – 4 Ağustos 2019 tarihleri arasında sadece Bursa ilinde bulunan içerisinde MigrosJet 7/24 yer alan Petrol Ofisi istasyonlarında Money Kart veya Positive Card’lardan birisi ile yapılacak MigrosJet 7/24 alışverişlerinde geçerlidir.
    Kampanya kapsamında, aynı kart ile kampanya dahilindeki MigrosJet 7/24 mağazasından tek seferde 25 TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri 10 Money kazabileceklerdir.
    Kampanyadan her bir müşteri iki kez faydalanabilecektir.
    Kampanyadan faydalanabilmek için Petrol Ofisi istasyonunda bulunan MigrosJet 7/24 mağazasından yapacağınız harcamalarınızda Money Kart ya da Positive Card’lardan birisinin alışveriş öncesinde kasa görevlisine verilmelidir.
    Hak kazanan kart sahiplerinin ödül puanları, 9 Ağustos 2019 tarihinde MigrosJet’lerde satın alım yaptıkları karta yüklenecek ve 31 Aralık 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir.
    Kampanya dahilindeki MigrosJet 7/24 mağazasından yapılan alışverişlerde harcama tutarına alkol ve tütün ürünleri, TL yükleme, kurban satın alımı, elektronik satın alımları ve dijital oyun kodları satın alımı dahil değildir.
    Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde kullanılacak olan Money veya Positive Card’ın hem Money sistemine hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması gerekmektedir.
    Positive Card ya da Money Kartlar, Money kart sistemine kaydı için KAYIT yazılarak 7447’ye SMS gönderilip Money’den SMS ile gelen form doldurularak, Money Kart web sitesinde yer alan form doldurularak (www.money.com.tr), Migros Çağrı merkezini aranarak (4441044) veya Migros mobil uygulamasında yer alan kayıt formunu doldurarak kayıt edilebilir.
    Money Kart’ların Positive Card sistemine kaydı için ise AKTİF boşluk 16 haneli kart numarası boşluk AD boşluk SOYAD bilgisinin 7627'ye SMS olarak gönderilmelidir. Positive Card ve Money başvuru formu genel şartları geçerlidir.
    Kazanılan Money’ler ise hem Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında hem de Migros mağazalarında kullanılabilecektir.
    Petrol Ofisi ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya ve kart kayıtlılık detayları içinwww.money.com.tr veyawww.petrolofisi.com.tr web sitelerini ziyaret edebilir, sorularınız için 444 10 44 Migros Çağrı Merkezi veya 0800 211 02 29 – 0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.
    Başka şehirde deneyen var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hllkbk

Evet. 120kusur TL normal yaptim, 2 tane pervane almistim
    Aynı durumdayım bana da yatmadı

• Arkadaslar 15e 3 icecek kampanyasi ne zaman bitiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmuhendis

Bot bu. Destek hattı değil.
    migros uygulamasını açtığımda bu numarayı otomatik verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doc_tor

Aynı durumdayım bana da yatmadı

Alıntıları Göster
    Yalnız değilsiniz, biz de varız..

• pdem P kullanıcısına yanıt
    31 Temmuz hocam.

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    cook sagolun

• pdem P kullanıcısına yanıt
    Ne demeeek

• i-think bluetooth araç kiti aldım 24.90 lira. Kulaklıkları kablosuza çeviriyor. Dört cihazda denedim. Bağlantıda sorun yok ama kulaklıklara ses vermiyor. Alıp kullanan var mı ?

• Mil miles programı bitmiş

• aduzcu09 A kullanıcısına yanıt
    Çok kötü oldu

• 
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.