Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1217. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 17 Misafir (8 Mobil) - 14 Masaüstü12 Mobil8 Android
5 sn
117.596
Cevap
2.800
Favori
15.549.403
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12151216121712181219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynı gün farklı migros olması lazım, ama yine de emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gül_ym

Yeni üyelik ile tanesi 20 tl geldi

Alıntıları Göster
    Yeni üyelik derken biraz açabilirmisiniz konuyu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam o zaman gelmemesi için sebep yok sistem hatası oluştu demek ki ve yüklenmedi.
    '...tek seferde yapılacak alkol, sigara ,elektronik, TL yükleme hariç ilk 75 TL ve üzeri...'

Bu yüzden gelmemiştir. GDİ'den aldığınızı direk toplam fişte elektronik alındı biz bilmeyiz tarzında değerlendirmiş olabilir cahiller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sahap08

Pazar günü aldığım gdi ürünlerinden ötürü marka fırsatları kapsamında 50 tllik Henkel ürününden gelmesi gereken 10 money yatmayacakmış. Müşteri hizmetleri bu şekilde söyledi. Bu hiç bir yerde yazmıyor katologdada bu şekilde yazmıyor. Tbg moneyleri aynı günde yaptığım alışverişte yattı. Bu nasıl iş ben anlamadım. Gdi hiçbir kampanyayla birleşmiyorsa tbg moneyleri niye yattı o halde?
    Fişi götürüp iade edin (ürünleri götürmenize gerek yok) sonra tekrardan alın sıkıntı çözülür. MH saçmalamaya başladı bu aralar. Şu forumdan 3-5 kişi göndersinler 20'sine bedel olur orada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagles2

100 lira üzeri alışveriş yapıp, bir kısmını money ile ödeyip efes kodundan ve Facebook kampanyasından money kazanımı olan oldu mu acaba ? Yarın alışveriş yapıp bir kısmını money ile ödeyeceğim tecrübe eden var mı? Ona göre pozisyon alalım
    100'ünü de ödeseniz gelir.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    hocam işin içine elektronik girince sistem şaşırıyor haklısınız bi sebepte bu olabilir aynı durum hopi migros işbirliğinde de var sepetin içine elektronik girdi mi işler karışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

hocam işin içine elektronik girince sistem şaşırıyor haklısınız bi sebepte bu olabilir aynı durum hopi migros işbirliğinde de var sepetin içine elektronik girdi mi işler karışıyor.
    Bugün aradılar 4441044'ten. Kadına söylüyorum böyle böyle diye gelen cevap şu; 'Haklısınız ama maalesef money yatmayacak.'

Kafaları Orta Doğu gibi olmuş yazık.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Hocam artık otomatik sistem yüklemezse manuel puan yükleme de sıkıntı çıkarmaya başladılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    Hayır. En az 100tl ödeme yapmış olmanız gerek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Keşke 10/100efes koduda kullandaydınız. Oda birleşirdi

• Sahap08 S kullanıcısına yanıt
    2x gününde 40tl tavuk aldım 8x2 16 yatacaktı. Telefon ettim. Hala yatacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vestelli

Axess mobil ödeme ile 5 farklı günde hediyem karta 25 TL yükleyince, 25 TL puan geliyor. 125/25. Son gün 30 haziran

Hediyem yüklemesini kart ile yapmaya basladilar mı,geçen hafta sadece nakit dediler bana.

• mkus76 M kullanıcısına yanıt
    2 gün önce metrogarden avm de yükleme yapmadılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: baris.baris

Hayır. En az 100tl ödeme yapmış olmanız gerek.
    Çok merak ederek soruyorum. Bu kadar kendinden emin bir üslupla neye dayanarak yanlış bilgi veriyorsunuz?
  • Vestelli V kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 🤗

• Streeterx S kullanıcısına yanıt
    Aynı günda ayrı şubelerden yaparak kazanabilirsiniz...

• Henkel Money Kampanyası

13-26 Haziran tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Kart, Money Bonus ya da Money Kart özellikli diğer kartlar ile tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri Persil, Tursil, Vernel, Perwoll, K2R, Pril, Bref, Dixi, Clin alışverişine 10 Money hediye edilecektir.

Bu genel kampanya değilmi arkadaşlar ? Migros kampanyaalr sayfasında göremedimde
  • Aman diyeyim Henkel kampanyasını kombolamaya kalkışmayın Migros yan yatıyor. Yükleme yapmıyor puanları. İyice saçmaladılar...
  • Sahap08 S kullanıcısına yanıt
    Neden 100 TL Facebook kampanyası ile birleşmiyormu ?
  • 
Sayfa: önceki 12151216121712181219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.