Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1216. sayfa)

5 sn
118.098
Cevap
2.801
Favori
15.607.045
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12141215121612171218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir üründe indirim varsa, Ramazan paketi içinde çıkan indirim kuponu ile bu indirimler birleşir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baris.baris kullanıcısına yanıt
    Bugun verdiğiniz sipariş için 60 TL yi geçen kısım için bugunku gdi. Yarın yapacagınız sipariş ekide 60TL yi geçerse yarınki gdi yi alabilirsiniz.

• Scavenger Of Human Sorrow kullanıcısına yanıt
    Domates almıştım birleşmişti
  • Ben de yaptim aynisini hocam 64 tane solo ve gunluk peçete 41tl verdim. Gunluk pecete 1tl idi 60 liralik alisveris yapana.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kartıma hem efes hem facebook kodunu tanımlayıp 110 TL alışveriş yapsam ancak bunun 40 tlsini money ile ödesem efes ve facebook 10'ar tl money gelir mi? yoksa 100 tl altına düştüğünü anlayıp gelmez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archmeister

Ben de yaptim aynisini hocam 64 tane solo ve gunluk peçete 41tl verdim. Gunluk pecete 1tl idi 60 liralik alisveris yapana.
    Bende aynen böyle siparis verdim pecete ile
    2. Siparisimde calve ürünleri indirimdeydi
    1 solo 2 cam kavanoz mayonez 1 ketcap 1 pecete 36.7 ödedim
    Yağ indirim olsaydı cok iyi olucaktı ama fiyat cok yüksek

• Pazar günü aldığım gdi ürünlerinden ötürü marka fırsatları kapsamında 50 tllik Henkel ürününden gelmesi gereken 10 money yatmayacakmış. Müşteri hizmetleri bu şekilde söyledi. Bu hiç bir yerde yazmıyor katologdada bu şekilde yazmıyor. Tbg moneyleri aynı günde yaptığım alışverişte yattı. Bu nasıl iş ben anlamadım. Gdi hiçbir kampanyayla birleşmiyorsa tbg moneyleri niye yattı o halde?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sahap08

Pazar günü aldığım gdi ürünlerinden ötürü marka fırsatları kapsamında 50 tllik Henkel ürününden gelmesi gereken 10 money yatmayacakmış. Müşteri hizmetleri bu şekilde söyledi. Bu hiç bir yerde yazmıyor katologdada bu şekilde yazmıyor. Tbg moneyleri aynı günde yaptığım alışverişte yattı. Bu nasıl iş ben anlamadım. Gdi hiçbir kampanyayla birleşmiyorsa tbg moneyleri niye yattı o halde?
    Bana da Henkel moneyleri yatmadı. Daha önce dediğiniz gibi bir saçmnalığa denk gelmemiştim hiç Migros'ta...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sahap08

Pazar günü aldığım gdi ürünlerinden ötürü marka fırsatları kapsamında 50 tllik Henkel ürününden gelmesi gereken 10 money yatmayacakmış. Müşteri hizmetleri bu şekilde söyledi. Bu hiç bir yerde yazmıyor katologdada bu şekilde yazmıyor. Tbg moneyleri aynı günde yaptığım alışverişte yattı. Bu nasıl iş ben anlamadım. Gdi hiçbir kampanyayla birleşmiyorsa tbg moneyleri niye yattı o halde?
    TBG-GDI-75/10 money hepsi birleşti bende. Bir kere daha imkanım var ama stoklar biraz erisin dedim.
  • 100 lira üzeri alışveriş yapıp, bir kısmını money ile ödeyip efes kodundan ve Facebook kampanyasından money kazanımı olan oldu mu acaba ? Yarın alışveriş yapıp bir kısmını money ile ödeyeceğim tecrübe eden var mı? Ona göre pozisyon alalım

• quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Kartıma hem efes hem facebook kodunu tanımlayıp 110 TL alışveriş yapsam ancak bunun 40 tlsini money ile ödesem efes ve facebook 10'ar tl money gelir mi? yoksa 100 tl altına düştüğünü anlayıp gelmez mi?
    +1

• koskoca 3m migrosta gdi kalmamış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli üstadlarım, 5M migroslardan yarın buzdolabı almak istiyorum, peşin fiyatına 12 taksit imkanı var. Ancak migros posları market geçiyor diye biliyorum, taksitlendirmeyi nasıl yapacaklar, kasada problem olur mu, şikayetvar da bu tür şikayetler var, ayrı sektör geçen pos cihazları mı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbs79 -- 18 Haziran 2019; 21:17:33 >
  • Mbs79 M kullanıcısına yanıt
    Pos cihazları elektronik taksit yapılan ürünse taksit yapıyor sorun olmaz.

• Axess mobil ödeme ile 5 farklı günde hediyem karta 25 TL yükleyince, 25 TL puan geliyor. 125/25. Son gün 30 haziran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vestelli -- 18 Haziran 2019; 21:45:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirswager

Arkadaşlar sadece bilenler cevaplayabilir mi?

150 liralık alışverişi yarın için bugünden yapsam, yarın siparişe ek yaparken yarınki dondurma gdi ekleyebilir miyim?
    60 liralık ek yaparsanız alırsınız

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Aşırı pahalı olduğu için kalmamıştır

• kilecerme kullanıcısına yanıt
    Gelir hocam, tamamını money ile ödeseniz bile tüm money puanları yüklenir. 110 TL içinde 10 tl'den fazla elektronik, sigara vs olmamasına dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vestelli -- 18 Haziran 2019; 21:59:26 >
  • Vestelli V kullanıcısına yanıt
    aynı gün farklı migros sorun yaratır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

Aşırı pahalı olduğu için kalmamıştır
    o şubede cinslik var akşamüstü olunca hiç gdi olmuyor,diğer şubelerde böyle sorun hiç görmedim.gitmişken yüz liralık yağ alıp çıktım

• 
Sayfa: önceki 12141215121612171218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.