Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (112. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 31 Misafir (6 Mobil) - 30 Masaüstü8 Mobil1 Android
5 sn
118.095
Cevap
2.801
Favori
15.606.554
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Meandroslu

Migros bonus üye iş yeri

sanırım cepteteb ramazan kampanyasından bahsediyorsunuz 500/70 olan

Yanlız kampanyada gıda alışverişi diyor orasını anlamadım yani 100 TL alışverişin tamamının gıda olduğunu nasıl belirleyecekler. Bende geçen gün 100 tl alışveriş yaptım migrostan umarım yatar.

Alıntıları Göster
    Gidip 500 tl lik hediyem kart yükleyin.

İlla o kadar alışveriş yapacağım diye zorlamayın.

Aynı şeyi axess içinde yazmışlar dün önce hediyem kart yüklemesi yaptım. Ardından o kart ile ödeme yaptım.

Nasılsa sürekli alışveriş yapıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Meandroslu

Migros bonus üye iş yeri

sanırım cepteteb ramazan kampanyasından bahsediyorsunuz 500/70 olan

Yanlız kampanyada gıda alışverişi diyor orasını anlamadım yani 100 TL alışverişin tamamının gıda olduğunu nasıl belirleyecekler. Bende geçen gün 100 tl alışveriş yaptım migrostan umarım yatar.

Alıntıları Göster
    Hocam cevap icin tesekkurler. Bir de cepteteb te alisveris sonrasi islemin sayilip sayilmadigini nasil kontrol edebiliriz. Mobil uygulamada bulamadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slickman -- 27 Mayıs 2018; 11:5:56 >

• Migroskop 60 tl ve üzeri kampanyaları aşağıdaki gibi. Zaten son günler.

Komili akdeniz lezzetleri natürel sızma zeytin yağı 9 TL
    Lipton earl grey/filiz çay 9 TL
    28-29 Mayıs

Polonez Kangal Sucuk 12 TL
    Sinbo SK-7386/7387 su ısıtıcı 12 TL
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 30 liralık lipton çayın hediyesi ile 60lira üzeri olan çay aynı anda jet kasadan olmadı ve uygulamadan da olmadı yapabilen var mı nerde hata yapıyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

30 liralık lipton çayın hediyesi ile 60lira üzeri olan çay aynı anda jet kasadan olmadı ve uygulamadan da olmadı yapabilen var mı nerde hata yapıyorum?
    Son günlerde migros bu tarz alışverişlerdeki açıkları komple kapatmıştı. Jet kasada oluyor diyorlardı. Cevabını bende merak ediyorum.
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    dün 5m migrosta jet kasada iki kere denedim olmadı hocam,şaşırdım normal kasada da denemedim şansımı bıraktım direk

• quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Son günlerde migros bu tarz alışverişlerdeki açıkları komple kapatmıştı. Jet kasada oluyor diyorlardı. Cevabını bende merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    s.fresh mantı 1+1 6 adet 41,70 Tl
    lipton tomurcuk 1 adet 5,95 Tl
    lipton hediyesi 48 li demlik çay 1 adet 12,90 Tl,
    gdi lipton çay 1 adet 29,95

toplam : 90,50 Tl
    öde dediğinde çıkan rakam 35,80 Tl dir,
    dün bu alışverişi jetten yaptım,

kasadan da bir gün önce klozet blok + maylo havlu ( 6 takım ) ile kombolayıp yanına 50 krşluk kek ile 24,44 Tl + GDİ ile 33,44 Tl ye yaptım.

• Arkadaslar klozet blok havlu da kart basi limit var mi?
  • herkese merhaba.konuya mesaj yazmayı düşünmüyordum ama görünce ihtiyacı olan vardır diye ekledim.fiyat çok uygun gdi fiyatına geliyor.daha önce paylaşıldıysa silinebilir.

• Arkadaşlar pide alıp 10/3 ekmek kampanyasindan money gelen var mi? Bana gelmedi de; pideyi ekmekten saymıyor mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o nasıl oldu hocam anlamadım ben

• quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

Gidip 500 tl lik hediyem kart yükleyin.

İlla o kadar alışveriş yapacağım diye zorlamayın.

Aynı şeyi axess içinde yazmışlar dün önce hediyem kart yüklemesi yaptım. Ardından o kart ile ödeme yaptım.

Nasılsa sürekli alışveriş yapıyoruz.

Alıntıları Göster
    Farklı günlerde 100 er TL şeklinde olur sanırım dediğiniz. Aslında mantıklı hiç daha önce yapmadım bu tarz şeyler zaten şuan ikinci 100 yl harcadım geriye 300 kaldı 100 tl daha akaryakıt alınca 200 tl de hediyem karta yükleme yapınca olur sanırım. Bu hediyem kartta migros içinde bir sınırlama yok değil mi? istediğimiz ürün (gıda-temizlik vs) alınabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: slickman

Hocam cevap icin tesekkurler. Bir de cepteteb te alisveris sonrasi islemin sayilip sayilmadigini nasil kontrol edebiliriz. Mobil uygulamada bulamadim.

Alıntıları Göster
    Rice ederim hocam maalesef cepteteb de bonus flaş uygulaması gibi kampanya ya katılım için bilgilendirme ekranı yok slip de de yazmıyor. Ama şimdiye kadar k. Kartı olsun bankamatik olsun katıldığım kampanyalarda sıkıntı çıkmadı hiç bu tarz nedenlerden dolayı müşteri hizmetlerini aramadım. Bundan sonra da aramam inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akabey

s.fresh mantı 1+1 6 adet 41,70 Tl
    lipton tomurcuk 1 adet 5,95 Tl
    lipton hediyesi 48 li demlik çay 1 adet 12,90 Tl,
    gdi lipton çay 1 adet 29,95

toplam : 90,50 Tl
    öde dediğinde çıkan rakam 35,80 Tl dir,
    dün bu alışverişi jetten yaptım,

kasadan da bir gün önce klozet blok + maylo havlu ( 6 takım ) ile kombolayıp yanına 50 krşluk kek ile 24,44 Tl + GDİ ile 33,44 Tl ye yaptım.

Alıntıları Göster
    Akabey hocam iyi alışverişler. Geçen hafta da şokta aynı mantı bir alana bir bedava oluyordu alayım dedim aldım. Fakat piştiğinde hamuru bayağı bir büyük geldi gözüme birde tadı hiç yok gibiydi. Bilmiyorum ben marketlerde mantı dolabı oluyor kilo ile satılan onun küçük kesimleri oluyor onlardan alıyorum gayet lezzetli ama bu superfresh imin mantısından pek tat alamadım. Tabi damak tadına göre değişir.

• 6litre Komili yağ aldım 2lt olandan 36.90 dan 3adet aldım birde Lipton earl grey çay aldım;-) 107.6tl tuttu birde axcess 11tl chip-para yattı 96tl ye geldi. Sanal marketten 100e15 hediye cekide kullandım

• Meandroslu kullanıcısına yanıt
    Benim de hoşuma gitmemişti,mantı pişince dev gibi olmuştu

• Bence karlı bir alışveriş oldu 15 tl indirim ige indirimi

Bir de et ve cay tbg si tanimli ordan da 7 money gelicek mis miss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuBa2 -- 27 Mayıs 2018; 15:14:33 >
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    ayni çay kombosunu jet kasa da yaptım.

sorun çıkmadı.

ıvır zıvır 61 tl toplam para ödedim.

teşekkürler

• Bugün de benim gibi yağ TBG.si olanlar için yazayım.39/13 TBG vardı,GDİ yağ üzerine 12 liralık migros ayçiçek yağ aldım.13 money gelecek,yağlar toplamda 8 liraya mal oldu...

Toplam alışveriş 33,85'e mal oldu.Jet kasalar sağolsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 27 Mayıs 2018; 15:12:30 >
  • riderman R kullanıcısına yanıt
    Rica ederim...
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.