Şimdi Ara

MİGROS İGE- İYİ GELECEK ELÇİLER-Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.958
Cevap
120
Favori
274.422
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet normalde öğlen 12 de yatıyor..3 money yatmamışdi igeden migros uygulamasından mesaj yazdım yattı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an et indirimi içinde hata veriyor. 100 puanı 50/15 indirme çevirmek için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eti ucuz alacağım diye ağız tadına göre kestir paket yaptır. Kasaya hevesli hevesli git kasiyer okutsun ve indirim düşmesin... ' emin misin benim indirim vardı düşecekti !!! ' yok beyfendi düşmedi. Ödeyecek misiniz. Sırada bekleyenler var deyince o duygu anlatılmaz yaşanır... :)
  • Siteye girebilen var mı?
  • bahadir3790 B kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı var galiba giremiyoruz
  • Bu sayfa çalışmıyor iyigelecekelcileri.migros.com.tr bağlantıyı beklenmedik şekilde kapattı.
    ERR_INCOMPLETE_CHUNKED_ENCODING

keşke yenilikler yapıyor, vaad edip gerçekleştiremedikleri güzellikler için uğraşıyor olsalar.. keşke
  • Az önce girdim düzelmiş.
  • Sikinti devam ediyor ios uzerinden uygulamadan girilmiyor

• hala girilmiyor

• Siteye giriş hala yapılamıyor herkeste mi aynı sorun var

• Siteye giris yapabiliyorum sorunsuz sabahta sıkıntı yoktu

• Siteye giriş yapılamıyor ios uygulamasından.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    hocam siz migros uygulamasından tam olarak ne yazdınız, 2 gün önce ben de yazdım ama halen money yatırılmamış.

iyi gelecek elçileri hesabımdan 18.01.2019 cuma günü 50 sihirli puan karşılığında dönüştürdüğüm 5 money halen money club kartıma yatırılmamış en kısa sürede 5 moneyin kartıma yatırılmasını talep ediyorum yazmıştım 21 ocak akşamı ama halen tık yok yatırmamışlar, şimdi müşteri hizmetlerini arasam erkek sesi duyunca hesabı kapatacaklar, yattılar bizim 5 moneyin üstüne galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uncrowned king kullanıcısına yanıt
    Hocam ben eşimin hesabından aynı sizin yazdığınız gibi yazdım..2 gün sonra yattı.Hatta migros SMS ile de bilgilendirme yaptı moneyleriniz yattı diye

• Kozmetik indirimim sanal markette düşmüyordu. Migros uygulamasında tam bana göre kısmında görünmesine rağmen. Sonra farkettim ki sanalmarket de kayıtlı money kartımın numarası çok alasız başka bir numara onu düzelttim. Denemek için ürün attım sanal markete düzeldi sorun. Aklınız bulunsun.
  • Siteye giriş yapabilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İGE site çöktü galiba...

sabahtan beri girilemiyor!

site giriş sayfası giriyorsun olmuyor k: sürekli hep doğrulama kodu resmi sorduruyor olmuyor sonrası bu: "Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later."
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    Herkeste aynı mı acaba? üüst mesajlarda ben giriyorum diyenler de var. Acaba hesaplar mı engellendi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion20 -- 23 Ocak 2019; 20:41:59 >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Girişe Captha koymuşlar o şekilde de hata veriyor
  • Ben bilgisayardan girdim telefondan giremiyorum

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.