Şimdi Ara

Migros Hemen Güncel Fırsatlar (24-25 Mayıs)(40/10 Kullanımı içerir)(son mesaj güncel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
6
Favori
3.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, şuanda Migros Hemen'de mevcut olarak sıcak 3 adet ve sıcak sayılabilecek 2 adet kampanya bulunuyor ve bunları sizinle paylaşmak istedim.

Pringles 165gr ürünlerinde net %40 indirim (tanesi 9tl) ve eğer 60/20 kodunu kullanırsanız tanesi 6 TL'den 42 TL'ye 7 adet alabilirsiniz.

Bununla ilgili bir konu açmıştım zaten merak eden olursa: https://forum.donanimhaber.com/migros-hemen-7-adet-pringles-42tl-60-20-koduyla-birlikte--149204869#149210947

Migros Hemen Güncel Fırsatlar (24-25 Mayıs)(40/10 Kullanımı içerir)(son mesaj güncel)

Herhangi bir siparişinize sepette Lipton Extra Dem Bardak Poşet 25'li 52,5g 15.45 TL'lik ürün ücretsiz.

Herhangi bir siparişinize Magnum Classic, Beyaz ya da Badem 100ml ürünlerinden bir adeti ücretsiz.

Meriç Hellim Peyniri 250gr 1+1 15TL, Meriç hellim peynirinin kilosu 50 TL'den başlıyor o yüzden uygun fiyat.

Colgate Mikro İnce Siyah Yumuşak Diş Fırçası 1+1 15TL, piyasa fiyatı şuanda 20TL'nin altında yok o yüzden uygun fiyat.

Uygulamada tüm siparişlerde teslimat ücretsiz ve ilk 3 siparişte teslimat ücretsiz diye 2 farklı fotoğraf var hangisi doğru bilemedim.

İlk siparişe özel 60/20 kuponu ile birlikte ve migrosun Facebook sayfasından dağıttığı 40/10 kuponu ile birlikte çok daha uyguna getirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pegasusvevo -- 25 Mayıs 2021; 15:8:15 >

• bölgede çay yok hellim yok magnum kalmış sadece

• Ios da en son surum sanalmarket uygulamasinda migros hemen cikmiyo bende sizde durum nasil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç kere farklı sipariş verebiliyoruz 10 dakika arayla?

• Aynı Sepette hem çay, hem de dondurma ücretsiz oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam yararlandık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana faydası olmayan kilisenin papazını öpeyim ya :D Bi kere de şu uygulamalar bizim bölgede desteklesin :D

• sms kodu gelmiyor yeni üyelikte

• Gencbeyiin kullanıcısına yanıt
    Ben ayrı ayrı 3 sipariş peş peşe vermiştim ama kampanyadan yararlanmak için değil en fazla aynı üründen 3 adet alındığı için 3 farklı sipariş geçtim kısaca kampanya için bilmiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İndirm diye yönlrndiriyor, fakat sepette düşmüyor. Bölgesel olabilir mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aynı sepette indirim olmuyor bende düzelttiler mi acaba?

• Magnumda sorun var sabahtan beri onu diyorsanız indirim bende de düşmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 22 Mayıs 2021; 13:14:22 >
  • Stok konusunda berbat bir uygulama. Sözde mağazadan getiriyorlar ama, mağazada olan ürün burada bitmiş gözüküyor.

• iyi ki sabah vermişim b isipariş çay bitmiş benim iki bölgede de

• Dondurma için indirim uygulanmıyor.

• o-raiser kullanıcısına yanıt
    Berbat filan değil! Gayet iyi ve başarılı..

Mağazadan getirmesi, mağazadaki tüm ürünleri size getirecek anlamı taşımıyor, bir kısmı için hemen getirme hizmeti veriyor.

• Düzeltiyorum berbat değil, berbat ötesi. Ellerinin altında 3m migros gibi koca bir mağaza olmasına rağmen, küçücük depolu getir'den bile az ürün var çoğu kategoride. Buyurun size kırmızı et kategorisi. Tam ekranı dahi kaplayamadı.

Düzeltiyorum, berbat ötesi filan değil! Gayet iyi hatta çok iyi ve başarılı..

Tekrar yazalım anlayamamışsın malum..

Mağazadan getirmesi, mağazadaki tüm ürünleri size getirecek anlamı taşımıyor, bir kısmı için hemen getirme hizmeti veriyor.

• Tamam peki öyle olsun. Bir kullanıcı görüşü olarak söylediklerimi firmadaki ekip arkadaşlarınıza iletirseniz sevinirim.

Tamam Getir personeli, görürsem söylerim ..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.