Şimdi Ara

Migros Hemen 7 Adet Pringles 42TL (60/20 koduyla birlikte)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
3.800
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migros Hemen'de şuan mevcut olarak pringleslarda %40 net bir indirim mevcut ve bu indirimle beraber ilk alışverişinize özel olarak hesabınıza tanımlanan 60/20 TL'lik kuponu kullanınca 7 adet Pringles 42 TL'ye geliyor. Daha önce daha iyileri mevcuttu fakat 4-5 aydır bu kadar düşük fiyata denk geleni görmemiştim. Değerlendirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pegasusvevo -- 21 Mayıs 2021; 16:47:48 >

• Bitirmişler Migros Hemen 7 Adet Pringles 42TL (60/20 koduyla birlikte) 

• Tamamda 60/20 bizde yok onu nasıl yapcaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Burada var ama tek türden Max 3 adet alınabiliyor, indirim son ödeme sayfasında düşüyormuş. 60/20 olmadan, tanesi 9TL ye geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 21 Mayıs 2021; 16:40:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen aldım pringles'ın her türünden ama öyle ahım şahım birşey değil. Kaliteli de değil niye tercih ediliyor anlamadım. İçinde monosodyum glutamat (çin tuzu) ve fruktoz şurubu var. Tat olarak benim favorim lays fırından, zaten o da aynı zararlı maddeleri içeriyor.

• migros hemnde bir üründen en fazla 3 adet alınabiliyor unutmayın yani 3 sade 3 paprika 3 onion şeklnde alabilirsiniz

• Buracat kullanıcısına yanıt

uzun zamandır pringles yemiyordum, geçen gün aldıklarımın kalitesi düşük geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paladinho -- 21 Mayıs 2021; 16:42:17 >
  • bu uygulamanın pc de çalışan versiyonu yogh mu Migros Hemen 7 Adet Pringles 42TL (60/20 koduyla birlikte) 

• ilk alışverişimi ilk çıktığında kullanmıştım Migros Hemen 7 Adet Pringles 42TL (60/20 koduyla birlikte) 

• Teşekkürler. aldık bakalım ilk siparişim bu uygulamadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt

Afiyet olsun Migros Hemen 7 Adet Pringles 42TL (60/20 koduyla birlikte) 

• 60/20 bizde yok o nasıl olacak

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • aldık bakalım reis.pek cips yemem ama fiyatı iyiymiş.arada yeriz

• Haber veren arkadaşa teşekkürler 😁👍
    7 pringles
    250gr lik 2 adet hellim
    160gr findik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENfER -- 21 Mayıs 2021; 19:27:35 >
  • Hala hizmet veremiyorlarmış buraya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: magnnm

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

burada kalıye Migros Hemen 7 Adet Pringles 42TL (60/20 koduyla birlikte) 

• Buracat kullanıcısına yanıt

Ben de almıştım uzun zaman önce. Kesinlikle çocukluğumuzda yediğimiz Pringles ile alakası yok. Ondan beri de almıyorum zaten.

• Hocam teşekkürler paylaşım için. Öncelikle sadece size değil lafım forumda bu tarz konu çok açılmaya başladı o yüzden belirtme ihtiyacı duydum. İndirim koduyla şu fiyat, banka kampanyasıyla bu fiyat diye konu açılmasını saçma buluyorum. Herkeste indirim kodu veya o banka olmayabilir. Normal yazarsın fiyatını altına da şu kampanyalar ile birleştirilebilir diye not düşersin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sapphiretonic kullanıcısına yanıt

Gereksiz yorum, konuda ne kupon var ne de banka kampanyası. Uygulamayı indirip tanesi 6 tl den pringles aldım. Bu kadar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.