Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Migros Güncel Kampanya ve Fırsatları || Ana Konu (Aralık GDI 2019)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: atademir33, mbykskn Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 9 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
31.583
Cevap
1.053
Favori
4.863.750
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Migros Güncel Kampanya ve Fırsatları || Ana Konu (Aralık GDI 2019)
Giriş
    319 Mesaj

Aynen dediğiniz gibi. Çek yüzdeli olunca böyle bir beklentim yoktu.
    Sadece kredi kart kampanyasına katılamamış oldum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    çaylaq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1453 Mesaj

quote:

_legendmaster_ @ 2 Şubat 2019 21:18:10

almadığı ürünlerde de indirim sağlamış yüzde 10

quote:

çaylaq @ 2 Şubat 2019 21:22:50

Eksik ürünler çıkınca Fiş toplamı ne kadarsa %10 u tutarında indirim olması gerekirdi, 16 TL değil, alışveriş sahibi bunu söylemek istemiş

Ama sanalmarket işleyişi eskiden beri "sepet tutarı değişse de ilk indirim tutarı değişmez".

yazılanın farkındayım,
    ben siparişi geçtikten sonra stokta olmaması onların sorunu bizim değil,
    ayrıca bildiğim kadarı ile sipariş verildikten sonra indirim vs. için sanalmarket görevlileri müdahale edemezler
    bu nedenle sipariş tutarı üzerinden İNDİRİM UYGULANMASI DOĞRU bir işlem,

@_legendmaster, @caylaq

size de bilgi için birşey sormak isterim ödemeyi nasıl yapmıştınız ? @111222333hhh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 2 Şubat 2019; 21:34:4 >
    |
    |
    Bahsedilenler: 111222333hhh

• Yüzbaşı
    319 Mesaj

Kapıda kredi kartı. 150 üzerinde kalmasını düşünmüştüm.

Şunu merak ediyorum, ben 10 gün geçse de, sipariş verdiğim ürünü talep ediyorum desek ne olur? Ben bunu demiştim, ama yine de göndermişler. Evde ben yoktum teslim almış evdekiler.

|
    |
    Akabey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj
    Migros M fırın ekmeklerde ikincisi yüzde 50 var. Evet normal ekmeklere göre yine de pahalı kalıyor. Ama beğenerek yiyoruz.
    Tavsiye ederim, özellikle sabah sıcak alırsanız; soğanlı ve kabak çekirdekli ekmekleri çok leziz.
    Tabi bu küçük Migroslarda bulunmuyor malesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: 111222333hhh

Kapıda kredi kartı. 150 üzerinde kalmasını düşünmüştüm.

Şunu merak ediyorum, ben 10 gün geçse de, sipariş verdiğim ürünü talep ediyorum desek ne olur? Ben bunu demiştim, ama yine de göndermişler. Evde ben yoktum teslim almış evdekiler.

Merhaba ;

* Aklımdan geçtiği gibi ister online ister kapıda olsun siparişin kesildiği rakam üzerinden indirim uygulanıyor, mesela sizin sipariş toplamınız NAKLİYE ÜCRETİ ÖDEMEYECEK KADAR ( 250,00 Tl ve üzeri ) olsun diyelim stok olamadığından dolayı 150,00 Tl de kalsa NAKLİYE ÜCRETİ TALEP EDEBİLİRLER Mİ ?
    edemezler

* 10 gün mevzusuna gelince ; bize defalarca oldu manuel olarak erteleyebildiğimiz kadar erteleyip
    ( kampanya kasırga / tufanı geçip stoklar düzene girince ) siparişin tamamlanmasını bekliyoruz, baktık manuel erteleme hakkımız bitmesine rağmen sipariş yine tamamlanmaz ise sanalmarket sorumlusu ile görüşülüp, sipariş merkeze rapor edilip ürünün temin sürecine kadar siparişin açık kalması sağlanıyor, umarım anlatabilmişimdir

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

sorgulamayı sorgulayan bir kaozof !!

Nothing is taboo.
  • Binbaşı
    1837 Mesaj
    migros kod verdimi

|
    |

Manuel erteleme yapsam olacakmış. Neyse artık yolu yordamı öğrenmiş olduk. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    902 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: tonbalıklı

12 adet alarak hem 2.yüzde elli hemde 3 al 2 öde den faydalanabilirsiniz. peki birşey soracağım öbür paketlerle karışık alabiliyormuyuz?
    Mağazada %50 geçmedi 6 kek 10 tutuyor sanalmarkette, ancak kasada 12 çıktı. Karışık alınıyor.

15 liralık eti alımına 2 money kampanyasına nasıl katılıyoruz? @_legendmaster_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azstek -- 2 Şubat 2019; 22:55:46 >
    |
    |
    Bahsedilenler: dadas2558 , canlife35 , Sauthern Man , _legendmaster_ , bozyaka2535

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
  • Binbaşı
    1413 Mesaj

Hocam bugün bana sanalmarket görevlisi kampanyalı ürün sucuk aldığım için kampanya bitimine kadar siparişinizi bekletiriz kampanya sonrasında iptal olur dedi. Beni yediler o zaman?

|
    |
    1.5 yasinda oglum Lcd TV yi kirdigi icin uygun fiyatli Migros tan 1100 TL ye TV almak istiyorum. Money Bonus u olanlara 1000 TL üzerine 100 TL indirim yapıyor. Sanal markette de gecerli. Money Bonus u olup yardımcı olabilecek arkadaşla özelden görüşebiliriz.

|
    |

Eti kampanyasına katılıma gerek yok eğer harcama hedefi tuttuysa yatar sorun olmaz pazartesi gününe kadar bekleyin takip edin hocam
    |
    |
    Azstek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung Galaxy S7 EDGE
  • Binbaşı
    1453 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

Hocam bugün bana sanalmarket görevlisi kampanyalı ürün sucuk aldığım için kampanya bitimine kadar siparişinizi bekletiriz kampanya sonrasında iptal olur dedi. Beni yediler o zaman?

Onlardan önce siz siparişinizi kendiniz takip edip erteleyin,
    erteleme hakkınız bitince sanalmarket görevlisi ile görüşüp siparişiniz tamamlanması için ısrar edin muhakkak çözüm bulunacaktır.
    |
    |

En basitinden GDİ(60TL'lik alışverişe 3TL'ye ürünler gibi) ürünlerininde belirli günlük süresi var ama misal sanaldan sipariş geçtiniz ama siparişi ertesi gün getirmelerine rağmen o dün bitmiş olan kampanya fiyatından getirirler yine. Yine aynı şekilde bir önceki gün verdiğiniz sırada ürünlerin fiyatları neyse o oluyor. Bugün farkettim bunu da; sipariş geçtiğimde balığın fiyatı 27,9TL idi bugün fiyat düştü öğlen 19,9TL olan fiyattan getirdiler.

Bu arada yazan olduysa kusura bakmasın; Levrek 300-400G olan 19.90TL'ye satılıyor kilosu.
    https://www.sanalmarket.com.tr/levrek-300-400-g-p-1406f51

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 3 Şubat 2019; 1:6:39 >
    |
    |
    Ayrton_SENNA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    171 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Bugün birkaç migros gezdim en azından numunelik de olsa rafta sadece birer tane koymuşlarsa da işe yarar 2 şey bulduk

Sanaldan aldım böyle geldi sanırım başka bir paketin içinden filan çıkardılar.

|
    |

• Yarbay
    7162 Mesaj
    mağazada 59,95 miş :( online özel diyor ama bir umut okutturdum. olmadı.

|
    |

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

geçen hafta 20 liraydı, bu kadar oynak fiyatlı ürün görmedim.bi aşağı bi yukarı

Sanalmarketten 2 tane aldım 14,95 kesmişler fişte. Kayıt oluşturdum. Bir de Şahin sucuklarda kendi etiketi üstüne şarküteri etiketi basmışlar gramı daha ağır. Bu da fiyatta 1 TL fazla yapıyor. Migros neden böyle bir yola başvurmuş ilginç. 3 paket geldi sadece birinde şarküteri etiketiyle orijinal etiketi kapatmışlar. Bakalım yazdım Whatsapptan. Dikkat etmeyenlere demek ki ittiriyor migros. 3 TL de bana ittirdi.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

• Yüzbaşı
    615 Mesaj

bende nutella aldım reyonda 14.95 yazıyordu kasada 13.95 geçti.

şahin fermente aldım makine koymuşlar kendim tartıp etiket yapıştırdım 44.90 yazıyor .1 lira olayını bilmiyorum zaten et şarküteri olur bildiğim kadarıyla.

|
    |

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

bende nutella aldım reyonda 14.95 yazıyordu kasada 13.95 geçti.

şahin fermente aldım makine koymuşlar kendim tartıp etiket yapıştırdım 44.90 yazıyor .1 lira olayını bilmiyorum zaten et şarküteri olur bildiğim kadarıyla.
    Barkodu okumuyormuş o yüzden tekrar etiket basıyorlarmış. Az önce aradılar. Ancak fabrika zaten tartmış. Migrosun tekrar tartmasına gerek yok. Direkt üzerinde yazan ağırlığa göre etiket basıp Geçsin. Mesela Şahin 1500 gram tartmış migros tekrar tartıp 1550 gram tartmış. Sonra orijinal barkodun üzerine kendi barkodunu yapıştırmış. Fabrika mı hatalı tarttı şimdi? Neyse paramızı iade alacağız.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
  • Binbaşı
    1453 Mesaj

ürünlerin yeniden tartılmasının ne zararı var ki ?

sucuklar kurur ve kurudukça fire verir,

benim aldığım sucuklar ilk tartıya göre % 20 fire vermişti,
    bu nedenle çokta kuru olmayan sucukları takip edip aldım,
    yani yeniden tartılmasaydı kilosunda EN AZ 9,00 Tl zarar edecektim !
    |
    |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
6,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.