Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Migros Güncel Kampanya ve Fırsatları || Ana Konu (Aralık GDI 2019)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: avans09, iqwert, yirthan, Mehmetiskur, fgum1905 Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 14 Misafir Kullanıcı, 15 Masaüstü Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı ( 4 Mobil Cihaz )
31.486
Cevap
1.056
Favori
4.844.131
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Migros Güncel Kampanya ve Fırsatları || Ana Konu (Aralık GDI 2019)
Giriş
    868 Mesaj
    Beklendiği gibi 7 extra indirimli gillette ürünü %40 indirime sokmamışlar en azından şu an için dahil değil görünüyor..Bir türlü o ürünleri sepete atamıyorum...https://www.sanalmarket.com.tr/gillette-firsati-l-38ca4
    |
    |

Öbür paketler başka bir ürün olursa kasiyer ayrı gruplar halinde geçiyor, avantajını kaybedersiniz diyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    tonbalıklı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2039 Mesaj
    Arkadaşlar Migros sanal markette QNB Finanstan Parapuanımızı kullanabılıyormuyuz denemıs arkadaslar varmı acaba?
    |
    |

Ne 5 ne de 10 money var ,hiç yatmamış bana. 1-2 gün bekleyeyim belki yatar.63tl tutarda 30money kullanmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    KARACABEYY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Edit: Kasalarda %10 varmış, elinde fazla olan varsa Enparadan 2 TL göndererek alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Y -- 2 Şubat 2019; 9:45:36 >
    |
    |

Turknet Bir Ay Bedava Kullanım Sağlayan Kod ve Link

XXE95HE97QTM

https://turk.net/p/XXE95HE97QTM/
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj
    Ankaralı forumdaşlar...Şu an itibariyle panora 3M migrosta bolca şahin fermente,gurme otantik ve polonez baton var.Ayrıca yaklaşık 4-5 kg daha şahin parmak var....
    |
    |

Hocam dün öğlen gibi gelmişti bana bi süre sonra yatacaktır.

|
    |
    mkus76 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Baya iyi bi firsatti, tesekkurler.

|
    |

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

benmi apikoğlu kangal ve parmaklar sizin dediğniz şekilde havalı bi naylonda geldi. naptınız ne karar verdiniz hocam saklama için.o şekilde dondurucuya mı atsak. aslında bizim dolapta bi de 0 derece bölümü var orda mı saklasam bilemedim açıkçası. gerçi vakumu açtık mı diğerlerini bi şekilde yine saklamak lazım. streç filme falan sarıp öyle mi dondurucuya atsak. kafam iyice karıştı

Alıntıları Göster
    Havalı naylonda satıyorlar apikoğlu'nu.Görevli öyle direk buzdolabında bile saklarsın dedi.
    |
    |

• Yüzbaşı
    929 Mesaj
    beyler elinde fazla 20 tl indirim kodu olan var mi? ucretini havale edebilirim. 2 sonra 3 kg derken bari cek varsa cekle alayim dedim. gerci muhtemelen online magaza getirmeyecek ama sansimi deneyeyim.
    |
    |
    geçen hafta 20 liraydı, bu kadar oynak fiyatlı ürün görmedim.bi aşağı bi yukarı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

geçen hafta 20 liraydı, bu kadar oynak fiyatlı ürün görmedim.bi aşağı bi yukarı

geçen hafta happcenter da 11.95 di. unuttum almayı. şimdi bu fiyat yüksek geliyor.

bu arada arkadaşlar eti petibör 1 kg 7,40 TL. 3 al 2 öde de çok güzel fiyata geliyor. Ayrıca 15 tl lik eti alışverişine 2 money hediye. Yerli, milli, muhafazakar şirketimiz Ülker petibörleri 1 kg dan 800 gr a düşürdü. Zaten bu gramaj düşürmede yılanın başı bu şirket. Aynı zamanda glikoz şurubunu bu ülkeye musallat eden firma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 2 Şubat 2019; 11:35:52 >

• Yüzbaşı
    405 Mesaj
    arkadaslar acil migros kodu lazim satan varsa alabilirim

|
    |
    Arkadaslar Polonez kasap sucuğu aldim, uzerinde kasap yazmıyor hiçbir yerinde. Sitedeki görselinde de yazmıyor gerci. Gecen senelerde aldigimda yazıyordu kasap sucuk diye. Acaba bir yanlislik mi var?

Firmanın sitesine baktım orada da kasap sucuğu diye yazmıyor fermente sucuk diye geçiyor sanırım Migros geçen senenin görselini kullanmış sucuklarda hocam..
    |
    |
    slickman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

evet bemde beklemezdim ülkerden ama gram düşğrmede önce oldu

|
    |
    xweser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Ben bu şekilde almaya çalıştım ama kasada sadece ikincisi yüzde elli indirim düşüyor. 3 al 2 öde düşüremedik neden olabilir acaba.

|
    |
    Sauthern Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kaç adet aldın hocam sanalda düşüyor düşmesi öazım. bende bugün alıcam olnazsa jet kasada deneyeyim önce

|
    |
    canlife35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.