Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (747. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 46 Misafir (5 Mobil) - 44 Masaüstü12 Mobil3 iOS2 Android
5 sn
118.156
Cevap
2.799
Favori
15.611.711
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkuler bilgi için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar müşteri hizmetleri stok kontrolü yapabiliyor mu? bir de bizim migros aynı zamanda sanalmarket hizmeti veriyor. ben sanalmarketten sepete sorunsuzca ekleyebiliyorsam stok var mıdır demek?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Mh stok kontrolü yapamıyor.
    sanaldan stok bakarak mağazaya gitmek çok riskli, çoğu zaman sanaldan onlarca alınabilir görünen ürün mağazada 1 tane bile olmayabiliyor, migros halâ bir çözüm bulamadı stok konusuna

• cngzsnl57 kullanıcısına yanıt
    bu da tüm ipleri reyoncuların eline veriyor. kalmadı dese yapacak birşey yok.

• Bana da lazım bu sorunun cevabı hocam umarım olur :)

• İzmir’de apikoğlu gören varmı hangi mağaza acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros kacta aciliyor 10.00 mu?

• 125 liraya 10 lira bonus kampanyasıyla birleşsin diye sucuk peynir aldım yok derlerse iptal ederim aga
  • Hemen işyerinden cıkıp son kalan 3-5 şahin fermante sucuktan 1 kg kaptım aldıgım sube Ankara Ziya Gökalp Migros belki 1-2 kalmıstır
  • Arkadaşlar dün sanal marketten elidor aldım 68 tl lik 25 üstü 5 money kampanyasından haberim yoktu money kart olmasına rağmen vakıfla ödedim şartlarda money özellikli kredi kartı gibi okudum gelir mi yinede money bu konuyu tecrübe eden var mı gelmezse kayıt açsak faydalı olur mu tşk ederim :)

• Sanalmarket yüzde 10 kodu görünüyor uygulamada. Nereden alınacak bilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    Hangi kısımda gözüküyor hocam?

• hemen gittim. 3 adet apikoğlu antrikot ile 1 kangal şahin fermente kaptım. benim kumarım biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 1 Şubat 2019; 10:36:38 >
  • Kozzy migros da apikoglu beyaz etiketlerden baya var. Ama sari etiket hic yok, sari etiket goren magaza ismi yazabilir mi belki yakinlarda denk gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkus76

Hangi kısımda gözüküyor hocam?
    Migros uygulaması >Fırsatlar>Haftanın fırsatları> en son bölüm

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Apikoglu buralarda yok

• 4 kilo cumhuriyet parmak, 1 kilo namet parmak aldım..hepsi fermente.. nameti çok ısrar ettiler..bir deneyelim..

bu arada cumhuriyetin eski cumhuriyet olmadığını söylemeyenleri artık dövüyorlar, o yüzden ben de söyleyeyim dedi...

hatta 3 ay önce direk fabrikasından kilosunu 48 liradan aldığım cumhuriyet standartların oldukça altında.. etiketi sökse bu neydi diyeceğim.. kemik kırıntısı da çıkıyor artık..özen düştüğü gibi etin kalitesi de düşmüş.. buna rağmen hala biz bir markayız diyerek, indirim olacağını duyunca mağazalara sucuk da vermediğini söylediler.. inşallah bugün aldığım parti daha iyidir..

cumhuriyeti nerden buldun diye soracak olan varsa, ankara'da dün akşam yaptığım tel görüşmeleri sonucu ancak iki mağazadan son kalanları alabildim.. 50 lira benzin yakıp mağaza mağaza dolaşmak mantıklı değil, aldığın indirime değmez..
  • coco1912 C kullanıcısına yanıt
    olsa zaten şaşardım.

• 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    2 TL karşılığında fırsatlar sana geliyor cümlesini yazdıklarına göre yine kasalarda 2 tl'den kod satılacaktır hocam.
  • Bu sene şahin parmaklar çakılıydı..7 kilo şahin parmakla 2019 yılı şahin operasyonu başarı ile tamamlandı..Migros baba sağolsun...Geçen sefer 5-6 migros gezmiştim sadece 2,5 kg vardı,bugün girdiğim ilk 3m'de yaklaşık 15 kilo vardı,yarısını kaptım...
  • 
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.