Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (736. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: refreshing_hkk , 4KabileReisi , JoDeep7 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 33 Misafir (1 Mobil) - 34 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
118.159
Cevap
2.799
Favori
15.612.412
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    20 paket aldım dün yeter 1 yıl inş lah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabah işyerimin oradaki migros jet de buldum yine. 6 adet daha aldım çöp poşeti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mytra kullanıcısına yanıt
    50 lira gayette pahalı bir fiyat, herkesin imkanı yok biliyorum ama mesela anadoluda çok daha ucuza kasap sucuk alınabiliyor, getirtme imkanınız varsa tabi(bkz. ege)

alırdık önceki yıllarda aldıkmı en az 7-8 kg migrostan... ama öyle kilolarca alınacak bir fiyat göremiyorum ben, elde kalır tabi.. ucuz olsa neysede niye o kadar parayı gömesinki peşin peşin..
  • Jonathanlivinston kullanıcısına yanıt
    Sabah 10 paket aldım.
  • rasmus61 kullanıcısına yanıt
    Hocam aldık ama kalitesi nasıldır ? İş görürmü ? 10 Tane daha alıp stok yapayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Hocam aldık ama kalitesi nasıldır ? İş görürmü ? 10 Tane daha alıp stok yapayım
    üreticisi koroplast. ben dün kullandım. fena değil. hele ki bu fiyata mükemmel. iş çıkışı bulursam yine alacağım.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam bir 10 tane daha stok yapayım. Başka hangilerini tavsiye edersiniz ? Strec ve orta boy poşet olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Sağol hocam bir 10 tane daha stok yapayım. Başka hangilerini tavsiye edersiniz ? Strec ve orta boy poşet olarak ?
    hiç bakmadım ama uygun fiyatlı birşeyler arkadaşlar paylaşmıştı. önceki sayfalarda. bir bakın isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ryland34

50 lira gayette pahalı bir fiyat, herkesin imkanı yok biliyorum ama mesela anadoluda çok daha ucuza kasap sucuk alınabiliyor, getirtme imkanınız varsa tabi(bkz. ege)

alırdık önceki yıllarda aldıkmı en az 7-8 kg migrostan... ama öyle kilolarca alınacak bir fiyat göremiyorum ben, elde kalır tabi.. ucuz olsa neysede niye o kadar parayı gömesinki peşin peşin..
    Katılıyorum, bu fiyat fırsat sayılmaz.

• Pişirme kağıdı kullanan varsa fiyat diğer markalara göre iyi:
    Roll - Up Pişirme Kağıdı 16 Yaprak - 2,13 TL
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]https://www.sanalmarket.com.tr/roll-up-pisirme-kagidi-16-yaprak-p-1e9c0fc

Pepsi Cola Pet 450 Ml - 1,25 TL
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]https://www.sanalmarket.com.tr/pepsi-cola-pet-450-ml-p-7a3d7d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperturgay -- 28 Ocak 2019; 12:4:12 >

• rasmus61 kullanıcısına yanıt
    Eclips magzada var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam demek istediğim şu: bu hafta sonu kampanyası gibi oldu ve sanıyorum sadece 5m mağazalarında geçerli. mağaza dolapları tıklım tıklım dolu.
    şubat başı geleneksel sucuk kampanyası olacak. geçtiğimiz yıl 39.90'dı. bu yıl 45-50 civarı olur gibi geliyor tüm açık sucukların kilosu.
    bakın bakalım, ilk gün akşama fermente olan iyi bir marka kalacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 28 Ocak 2019; 13:29:55 >
  • Rull op pisirme kagıdı 3m migroslar dahil bir cok migrosa baktım yoktu
    Bir migrosta raflar dolusu cöp poseti var kimse almıyor fotoğrafta sadece 2 raf cıktı

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• quote:

Orijinalden alıntı: gül_ym

Rull op pisirme kagıdı 3m migroslar dahil bir cok migrosa baktım yoktu
    Bir migrosta raflar dolusu cöp poseti var kimse almıyor fotoğrafta sadece 2 raf cıktı

bu poşetlerden beylikdüzü-avcılar bölgesinde nerede var bilen varmı acaba ?

• quote:

Rull op pisirme kagıdı 3m migroslar dahil bir cok migrosa baktım yoktu

yer neresi üstad
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Hocam bu fiyata her türlü iş görür. sabah bir yer buldum 20 tane daha aldım...

• quote:

Orijinalden alıntı: m_xtar

yer neresi üstad

Alıntıları Göster
    Istanbul anadolu yakası esim is yol guzergahinda gördü kartal yada kadioy civari alabilcekseniz hangi migros ögreneyim ben bayagi stok yaptim kesinlikle is görür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül_ym -- 28 Ocak 2019; 15:7:26 >
  • Omo Matik Toz Çamaşır Deterjanı Active Fresh 40 Yıkama 6 Kg
    32,6
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_canakci

Alo 7 kg nostalji bulursan al
    Aldım umarım iyidir teşekkürler

• quote:

Istanbul anadolu yakası esim is yol guzergahinda gördü kartal yada kadioy civari alabilcekseniz hangi migros ögreneyim ben bayagi stok yaptim kesinlikle is görür

Alıntıları Göster
    Dün sorduğumda o taraflarda caddebostan ve Süreyya Migros ta vardı. Tel. Den sorun isterseniz.

• 
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.