Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (727. sayfa)

22 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 37 Misafir (2 Mobil) - 51 Masaüstü8 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
118.273
Cevap
2.802
Favori
15.626.166
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 LT hazır Salep 7.95 TL olmuş. Hay maşallah geçen sene 4.95 TL 'ye almıştım. Sorsan eflasyon yok. Varsada %10. Böyle bir şey olamaz ya.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

1 LT hazır Salep 7.95 TL olmuş. Hay maşallah geçen sene 4.95 TL 'ye almıştım. Sorsan eflasyon yok. Varsada %10. Böyle bir şey olamaz ya.....
    Tuikte enflasyonu hesaplayan açıklayanlar değişti Eksi bile çıkar enflasyon aylık eksi çıkmıştı hatta :))
  • Vestelli V kullanıcısına yanıt
    Hocam indirim olarak tanımladılar derken tam olarak kapsamı ve geçerliliği nedir bilgi verebilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Doğruluğun sitesine baktım migros peynirleri üretiyorlarmış. Kendi kalitesini bulur muyuz migros Ezineler için ne düşünüyorsunuz?

• aLTaR_07 kullanıcısına yanıt
    Altar Hocam, bölgesel üretiyorlar. Balıkesir’de On Süt üretiyor. Doğruluk’un denemedim ama fason üretimlerin kalitesi düşük olur tahminimce.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yeni migros sütlerden alan oldumu, torkunun ambalajı gibi uzun olanlar öncekilere göre nasıl .geçenki kampanyada torku almıştım bayaa güzel aynımı acaba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Aldık güzel

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler altarnatiflere bakacaz artık
  • coco1912 C kullanıcısına yanıt
    eyvallah bende alayım.

• nestle sıcak çikolata salep alacaklar .quampara uygulamasından 15 tl ye sinema bileti veriyor. bilginiz olsun.
  • Yumurtacım 15 li L boy 12.25 lira ve ikincisi yüzde elli indirimli 3 money kampanyası ile 30 yumurta yaklaşık 15 liraya geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aLTaR_07

Doğruluğun sitesine baktım migros peynirleri üretiyorlarmış. Kendi kalitesini bulur muyuz migros Ezineler için ne düşünüyorsunuz?

doğruluğun migros için ürettikleri ezine değil. zaten üstünde ezine yazmaz. kendi ürettiklerinde yazar ama. bu da demek oluyor ki doğruluğun kendisi için ürettiği ile migros için ürettiği arasında dağlar kadar fark var.

• Balıkesir Onur Süt üretimi peynirler beş kuruş etmez,benden söylemesi...
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    bir zaman ONSÜT adlı kaşar peynirleri
    M marka kaşar peynirden hem ucuz hem 100 gr daha fazlaydı

ama tadı ne dersen elbette iyi değildi ama Migroslarda TBG için alma gayretine girerdim
    uzun süre oldu almıyorum
  • magnnm kullanıcısına yanıt
    genel değil sanırım

• aLTaR_07 kullanıcısına yanıt
    Ben uzun süredir alıyorum. Piyasadaki en iyi f/p peynirlerden bence. İstanbul'da daha iyi keçi peyniri (turuncu paket) bulan varsa marketlerde bana da söylesin. Çok iyi peynirler var, kabul ama fiyatları?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicomedian -- 23 Ocak 2019; 17:48:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

Neden uyanıklık olsun belirli incelikteki poşetler ücretsiz olacak dendi devletin veya bakanlığın verdiği hak
    Aynen. Uyanıklık falan değil ama asıl uyanık olanlar yakında meyve sebze poşetlerini de paralı yapar.

• Kanald haberlerde migrosu başka yerel marketlerle karşılaştırdılar 25 lira 15 lira fiyat farkı çıktı biz bu konuyu kapatalım bence

• fark şu bim a101 gir istediğini al çık. ama migros ta mantıklı hareket edersen katalog ürünlere genel kamp tbg ve diğer ekstra durumlara göre harcanmalı

• Tbgler ayın sonuna kadar mi oluyor? Hiç bir ayrıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yibo90 -- 23 Ocak 2019; 20:23:42 >
  • 
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.