Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (726. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 14 Misafir (2 Mobil) - 14 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
117.596
Cevap
2.800
Favori
15.549.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 724725726727728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • migros havuc roka maydanoz uygun pazarda daha pahalı gibi valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: horozcu yavuz abi

Bizde var, dokununca ışığı yanıyor o özelliği güzel. A101 den almıştım ama saati geri kalıyor. ayda bi düzeltme gerekiyor. Araştırdım genel olarak herkesde varmış bu sorun. Lamba olarak güzel ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bozyaka2535 B kullanıcısına yanıt
    21-24 ocak arası % 25 indirim var da ondan.

• 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    A101 den kaç liraya aldınız

• Merhaba , benim gibi lego hastası olanlar için güzel indirim var . %40 çoğu ürün indirimli. Ninja go serisinden aldım bi kaç parca.

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• Blink890 kullanıcısına yanıt
    Kaç paraydı bir de money takibi yapın bakalım yatacak mı

• bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Sanırım 10 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A101 de millet sebze meyve reyonundaki poşetleri alip diğer ürünleri koyuyolardi. Kasiyere sordum paralimi diye. Yok abi bedava dedi. Yok böyle bir toplum arkadaş. Gram geliştiremiyoruz kendimizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 22 Ocak 2019; 21:12:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: horozcu yavuz abi

Uzun zamandır kullandığım bir saattir. Yaklaşık 4-5 sene olmuştur alalı. Arka alt köşelerinde düğme gibi bir şey var, üstten hafif dokununca ışığı yanıyor çeşitli renklerde. Saat, alarm, termometre var. 4 ince kalem pil ile çalışıyor. 2 adet de sanırım ışık kısmı için kol saati pillerinin biraz büyük olanlarından var.

Güzel bir tercih olabilir masa saati için.

• quote:

Orijinalden alıntı: recplayer

Migros süt için Ak Gıda ve Sek in bırakılması attan inip eşeğe binmek gibi olmuş, maliyetleri düşürmek için bu yolu seçtiler sanırım
    Torku daha kaliteli degil mi hocam ak ve sek ten?

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    34,9 liradan Doğruluk aldım 4 paket. Harika peynir. Mayalamada şirden kullanıyorlar. Tahsildaroğlu eskisi gibi değil. Ünal da Şok ve A101’de indirimde.

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Uyanıklık Türk milletinin geninde var galiba :) aynısını Şok'da yapıyorlar kasada kendileri veriyolar hatta

• kraliyetmavisi kullanıcısına yanıt
    Neden uyanıklık olsun belirli incelikteki poşetler ücretsiz olacak dendi devletin veya bakanlığın verdiği hak

• Tamamda nerde kaldi çevre sağlığı. ? Biraksinlar bu işleri.....

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    25 kuruşu veren çevreyi kitletebilirmi ben bunun çevre için çıkarıldığına inanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

34,9 liradan Doğruluk aldım 4 paket. Harika peynir. Mayalamada şirden kullanıyorlar. Tahsildaroğlu eskisi gibi değil. Ünal da Şok ve A101’de indirimde.
    Doğruluk çok iyi hocam evet ama keçi - inek karışımı yani kilosu en son 40 lira gibi birşeydi. Normal inek peyniri olan da fena değil ama çok tuzlu ve bence kötü. Ama Tahsildaroğlu bitmiş resmen. Mavi kutu keçi peyniri kilosu 70 lira. Sarı kutu inek 50 lira. Hayatta o parayı vermem bu sahtekarlara. Son aldığım gerçekten rezalet çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 22 Ocak 2019; 22:41:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dadas2558 kullanıcısına yanıt
    36 TL ydi bu set . İnternette baktım 100 liranın altına yok. Birde Starwars microfighters aldım 18 TL ydi. Bence çok iyi.
  • Geçen gün Bulgar kaşarı aldım Kaşkaval. Kilosu 37.5 TL. Gayette güzeldi. Denk gelirsem 1 kg alırım.
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Ben de hafta sonu kampanyasından almıştım. Kampanya bitti.
    İyi peynir fiyatını hakeder ama o fiyatı haketmiyorlar. Mandıradan geçen yıldan kalan koyun-inek karışımı bulursam kaçırmıyorum.

• bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Poşetin her çeşitini market bakkal vb. Yasaklamaları lazım sadece evde kullanılacak çöp poşeti ile ilgili bir çalışma yapmaları lazım bu haliyle kaynak yaratmaya çalışmaktan öteye gitmez

• 
Sayfa: önceki 724725726727728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.