Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (720. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Tülaykar , BÜNYANLI38 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 37 Misafir (4 Mobil) - 35 Masaüstü4 Mobil
5 sn
118.224
Cevap
2.801
Favori
15.622.367
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 718719720721722
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hediyem karta yapılan yüklemeler money kart ile başlamadığı için money kart hesabında alışveriş olarak sayılamaz.
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Diyelim ki banka 250 liralık alışverişe 25 lira puan veriyor. Hediyem karta 250 lira yükleyip daha sonra farklı günlerde 120'şer liralık alışveriş yapıp ödemeyi hediyem kart ile yaparak migros'tan da puan kazanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vestelli -- 17 Ocak 2019; 22:30:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vestelli

Diyelim ki banka 250 liralık alışverişe 25 lira puan veriyor. Hediyem karta 250 lira yükleyip daha sonra farklı günlerde 120'şer liralık alışveriş yapıp ödemeyi hediyem kart ile yaparak migros'tan da puan kazanabilirsin.
    Böyle oluyorsa değişen bir şey yok aslında. Farklı günlerde Hediyem Karta ayrı ayrı yükleme yaparak Paraf kampanyalarına katılmış olurum. Daha sonra migros alışverişlerinde hediyem kartı kullanarak ödeme yapar migrosun kampanyasına katılmış olurum. Teşekkür ederim bilgilendirme için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delpo41 -- 17 Ocak 2019; 22:40:2 >
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Uzaktan gördüm, tarihine dikkat etmedim hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bır de kaşar peynır tavsıye lazım.Tost falan yaparken kullanmak ıcın.Öyle aman aman tadı olmasına gerek yok.Ekici falan nasıldır ki ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

ne zaman başlıyor?
    25'inde diye gördüm hatırlıyorum.Ben sadece buzdolabı poşeti alacağım sanırım.Diğer çöp poşetleri olarak Şok da 1-3 liraya satılıyor onları deneyeyim diyorum.
  • Size özel yılbaşı indirimi sanal market de dusmuyor benim.sebebini bilen varmı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Arkadaşlar bır de kaşar peynır tavsıye lazım.Tost falan yaparken kullanmak ıcın.Öyle aman aman tadı olmasına gerek yok.Ekici falan nasıldır ki ?
    Hocam şokta mis kaşar işinizi görür. Fiyatı uygundu. Eğer tüketiminin çoksa sütaşın Gittigidiyor da satışı var. Çek ile uyguna alınabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Mutfak bakım yazıyor o mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Ben en az 3-4 kere yazdım yilbasindan beri.whatsapp dan yazdim.sonunda yüklediler bugun.yaz devamlı herkeze yüklenmiş bana niye yüklenmiyor diye sor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

Mutfak bakım yazıyor o mu?
    Pek hatırlamıyorum.Yarın de bakarım.Ama yazıyor insert'in bir sayfasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 18 Ocak 2019; 2:00:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 111222333hhh

Hocam şokta mis kaşar işinizi görür. Fiyatı uygundu. Eğer tüketiminin çoksa sütaşın Gittigidiyor da satışı var. Çek ile uyguna alınabilir.

Alıntıları Göster
    Gördüydüm evet.15 liraya düştü Şok marketlerde.
    Ama işte eritme peynir olduğu için pek tüketmek istemiyorum artık.Bundan 5 yıl önce bile zararlı olan şeyleri şimdi tüketmek bence hastalığa davetiye demek.5 yıl önce sağlıklı dediğimiz yediğimiz şeylere bile dikkat eder hale geldik.Zaten sAğlıksız olan şeyleri düşünmek bile istemiyorum

Bundan bahsediyorum hocam. Eritme değil kaşar (tabi yazılan öyle)

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• Bir içim kaşar peyniri kadar olmasa da gayet başarılı

• tekne11 T kullanıcısına yanıt
    Sadece mağaza da geçerli hocam. Ama oda genelde oda düşmüyor. Whatsapp dan yazinca indirim olarak kartta yukluyorlar. Belki simdi duzelmistir. Aldiktan sonda fisi kontrol edin. Dusmediyse WhatsApp dan yazin.

kebiri 39a nereden alıyorsun hafız?
  • 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    Hay Allah senden razı olsun hocam, tost için her markanın kaşar peynirini denememize rağmen damak tadımıza uyduğundan yıllardır Sütaş kaşar peyniri kullanıyoruz. Bugün gittigidiyor 100/25 çek göndermiş ne alayım diye düşünürken süper oldu. Gittigidiyor'da satış yapıldığını bilmiyordum sayenizden öğrendim. Tekrar teşekkür ederim
  • Arkadaslar, migros uygulamasinda sana ozel yilbasi indirimleri seklinde banner olan var mi ? 31 ocak a kadar indirimli urunler gorunuyor lakin sanalmarkette dusmuyor da, benzer sey yasayan oldu mu merak ettim.

• coco1912 C kullanıcısına yanıt
    Migros sütün üreticisi panogro hayvancılık diye bir firma olmuş. 200 ml aldım ama tadına bakmadık.

Tat sek i tutmaz o kesin.

• Mehmet Emin 101 M kullanıcısına yanıt
    Torkuyla ilgili bir şirket gibi görünüyor, Konya'dan.

http://panagro.com.tr/Tr/anasayfa
  • 
Sayfa: önceki 718719720721722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.