Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (719. sayfa)

22 Kayıtlı Üye (12 Mobil) ve 33 Misafir (3 Mobil) - 40 Masaüstü15 Mobil5 iOS5 Android
5 sn
118.188
Cevap
2.799
Favori
15.616.583
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mehmet Emin 101

Cevizi artık kuru kabuklu meyve gibi ayrı bir statü vermiş. Bundan sonra olmaz galiba. Sebze meyve TBG den yararlanıyorduk, o iş bitti.

Alıntıları Göster
    Sanalda halen meyve-sebze kategorisinde görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    6x85 için ne alınır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bugün 100 money hediyeli alcatel a3 tablet için uğriyim dedim bir iki de girmişken bişeyler aldım 2-3 kutu peynir işte abur cubur 95 tl tuttu.1 poşet bile dolmadı.. ona da 25 kuruş ödedim.. Tereyağ falan alıcaktım herşey uçmuş benim maaşım aynı kaldı ama poşet en az %30 daha pahalı doluyor. 1 yıl önce 7-8 tl ye aldığım 250 gr tereyağ 15- 16 tl olmuş vay babanı dedim. Ben bekar yaşayan adamım bu evli çocuklu insanlara acıdım vallahi nasıl geçiniyorsunuz herşeyin en ucuzunu alsan 5000 tl maaş yetmez..

Neyse ne diyordum alcatel a3 10' wifi diyr geçen tableti bilen gören kullanan var mı alınır mı acaba? 479 tl ye gelecek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 17 Ocak 2019; 19:25:59 >
  • Yılbaşı katalogu sana özel meyve sebze indiriminden ceviz aldım.daha bugün yüklediler.ceviz meyve sebze katagorisine girmiyor dediler ilk başta.sonradan whatsapp dan yazdım.hallettiler.soran arkadaşlar vardı.onlar için yazdım.savunun hakkınızı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Sanal markete özelmiş.

Mağazada düşmedi. İyiki fişe bakmışım. Yoksa alıp gidiyordum hemen iade ettim

İlk defa uygulama ile mağaza arasında farklı fiyat gördüm

Alıntıları Göster
    Kasiyer beni yanıltmış. Damla maden suyu 6'lı 3.90 yazsada 2.56 TL'ye düşüyor. Akşam tekrar denedim aldım. Bu zamanda çok iyi fiyat.
  • Açık etlerde yüzde 20 indirim var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanal markette puan ve çek bölümünde süt alışverişi indirim çeki var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sarkat kullanıcısına yanıt
    Yanlislik olmali bugun 7 koli aldim magazadan hepsi dustu

• kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    Yukarıda yazmıştım. Akşam bende tekrar denedim düştü sağolun. Personel filan kimse bilmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Beyler bugün 100 money hediyeli alcatel a3 tablet için uğriyim dedim bir iki de girmişken bişeyler aldım 2-3 kutu peynir işte abur cubur 95 tl tuttu.1 poşet bile dolmadı.. ona da 25 kuruş ödedim.. Tereyağ falan alıcaktım herşey uçmuş benim maaşım aynı kaldı ama poşet en az %30 daha pahalı doluyor. 1 yıl önce 7-8 tl ye aldığım 250 gr tereyağ 15- 16 tl olmuş vay babanı dedim. Ben bekar yaşayan adamım bu evli çocuklu insanlara acıdım vallahi nasıl geçiniyorsunuz herşeyin en ucuzunu alsan 5000 tl maaş yetmez..

Neyse ne diyordum alcatel a3 10' wifi diyr geçen tableti bilen gören kullanan var mı alınır mı acaba? 479 tl ye gelecek..
    hepsiburada da bile olumsuz yorumları var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

6x85 için ne alınır
    Ben süt alıyorum . Bendede 8X80 var. Günde enaz 1 lt gidiyor evde. Sünger gibi veletler. Pınar ve torkuda. Başkada içmiyorlar.

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Geçinemedikleri içindir belki de insanlar burada indirim-kampanya peşinde koşuyorlar
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Başgan yeni sütleri Torku üretiyor bence dene bende aldım fiyat 2.95 TL tam yağlı

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

Ben süt alıyorum . Bendede 8X80 var. Günde enaz 1 lt gidiyor evde. Sünger gibi veletler. Pınar ve torkuda. Başkada içmiyorlar.

Alıntıları Göster
    migros süt 3 lira olmuş, pınar alıyorum 3.5 du en son.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Emin 101

Cevizi artık kuru kabuklu meyve gibi ayrı bir statü vermiş. Bundan sonra olmaz galiba. Sebze meyve TBG den yararlanıyorduk, o iş bitti.

Alıntıları Göster
    https://store.donanimhaber.com/bf/f0/3b/bff03b108884e7c082beb7961621ad7f.jpg

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Kasiyer beni yanıltmış. Damla maden suyu 6'lı 3.90 yazsada 2.56 TL'ye düşüyor. Akşam tekrar denedim aldım. Bu zamanda çok iyi fiyat.

Alıntıları Göster
    meyveli çeşitlerde de indirim görünüyor
  • Kebir tereyağ alıyoruz ama 1 kg 39 lira olunca daha uygunu arıyoruz var mı tavsıye ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • madgare35 M kullanıcısına yanıt
    Whatsapp'tan yazdığımda "meyve-sebze reyonunda olsa da ceviz meyve kabul edilmemektedir" diyerek ret etmişlerdi. Siz ne zaman yazdınız acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Açık etlerde yüzde 20 indirim var.
    Ne zamana kadar acaba? Ben de bunu bekliyordum.
  • Bana 4x120'ye 33 money verilmiş.

Parafüstü + Paraf Market kampanyası ile birleştirirsem güzel bir indirim almış olurum.

Sorum şu; hediyem kart yüklemesi alışveriş olarak geçer mi acaba? Paraf için sorum olmaz biliyorum da Migros bunu alışveriş yerine sayar mı?
  • 
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.