Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1588. sayfa)

116.681
Cevap
2.771
Favori
15.406.220
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
334 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15861587158815891590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Beyler demin migrostan geldim tikveşli haydari, közde yogurt ve patlıcanlı yogurt ürünlerde 1 alana 1 bedava var 6.45 Di fiyatı. Polonez salam kuru et ürünlerinde de aynı şekilde..

Bide 50 TL lik mi ne alana 5 li pringles seti 30 TL idi ama ben tek aldım 12 yerine 8 TL oluyor kasada.
    6.95 TL olmasın hocam? :)
  • Bugün kısa mesaj geldi. 27 Aralık'a kadar 200 liralık alışverişe anında 20 lira indirim var diye. Kartıma tanımlanmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 150/20 kod olan varsa dm den atabilir mi lütfen?
  • Bana neden gdi den çöp kampanyalar çıkıyor. Bir iki lira falan var hep yani o tutarda alışveriş yapacaksam bile tıklamıyorum bile. Zaten artık çok nadir gidiyorum migrosa da acaba herkese mi böyle yoksa migrosla bir kısır döngü içinde miyim. Ben gitmedikçe o gdi vermiyor o vermedikçe ben gitmiyorum.
    Sanki anadolu grubu aldıktan sonra böyle oldu gibi ama tam da emin değilim.
    Ve bu konuya sık girmediğim halde ne zaman girsem son 3 mesajdan birinde kod isteniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efekan_02 -- 20 Aralık 2019; 0:19:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu çok durgun

• yeni gdi listesi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: efekan_02

Bana neden gdi den çöp kampanyalar çıkıyor. Bir iki lira falan var hep yani o tutarda alışveriş yapacaksam bile tıklamıyorum bile. Zaten artık çok nadir gidiyorum migrosa da acaba herkese mi böyle yoksa migrosla bir kısır döngü içinde miyim. Ben gitmedikçe o gdi vermiyor o vermedikçe ben gitmiyorum.
    Sanki anadolu grubu aldıktan sonra böyle oldu gibi ama tam da emin değilim.
    Ve bu konuya sık girmediğim halde ne zaman girsem son 3 mesajdan birinde kod isteniyor.
    migros herzamanki migros bimden 90 kuruşa aldığımız tablet çikolatalar bile 2.75 olmuş böyle ekonomiye migros napsın.migrosçular zaten kampanyalara göre alışveriş yapar,yıl sonu bu aralar cipsi gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ayki peynir kampanyasındaki peynirler inekmiydi güzeldi. Bu ay üstünü de okumadan aynısı diye direk aldım, kahvaltıda ağzıma bir attım sanki köyde koyun ağılındayım kuzuya sarılıyorum, kazana sanki koyunu diri diri atmışlar kokusunu çektirtmişler. Pişman oldum valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobilephone -- 20 Aralık 2019; 12:35:2 >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Gdi deki peynirmi hocam

• gonulbas kullanıcısına yanıt
    Sanirim artik gdi yok bu ay

• ihtiyacı olana

İşte 180 TL ve üzeri alışverişlerinde kullanabileceğin 20 indirimli kod : SML8200003PU375
  • maliyeci18 M kullanıcısına yanıt
    Kampanya yok düzgün, ondan durgun. Ay sonuna dek de yeni bir kampanya yok.

Bu arada insertte 38,90₺ olan Komili Ayçiçek 5L şu anda 35,95₺

• Dün pringleslara daldım bende peynir&soğan / sade olanlarından :) , güzel kampanya. Peynir&soğan 6ydı 8 olmuş hemen.
  • Arkadaşlar moneyleri istanbulkarta aktarma talimatı verdim ama sadece 100 money geçmiş. Limit mi var nasıl ayarlanıyor bu?

• secovaleo S kullanıcısına yanıt
    Aynen

• vitriol kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam
    O peynir gecenlerdede biraz konusmustuk ama baya kaliteli bir peynir tabi koyu ve keci karisimi oldugu icin biraz koku olabilir ama dediginiz kadar agir olmamali soguk zinciri bozmadiysaniz okadar koku yapmamali

• 100 TL’ye 10 TL indirim tanımlanmış money karta benim.

Hocam, alemsin.

• bizim burada ki migrosta pringlesların bazılarında 6 lira etiketi var hala ama 8 olmuş hepsi. birde 15/5 olan cips kampanyasından 2 kere mi yararlanabiliyoruz belirtmemiş birşey
  • 
Sayfa: önceki 15861587158815891590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.