Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (340. sayfa)

20 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 33 Misafir (5 Mobil) - 39 Masaüstü14 Mobil3 iOS3 Android
5 sn
118.188
Cevap
2.799
Favori
15.616.745
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Gunaydınlar;

Güne 33 le başlamanız dileğiyle.

Not: Deterjan gurmesi değilim, fırsat paylaşıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hafiz83 kullanıcısına yanıt

Ooovvv abicim çok güzel hareketler bunlar

• merhabalar ben birşey sormak istiyorum. ve tecrubelı arkadasların yorumları önemlidir cevaplarınızı beklıyorum.
    migros uzman kasap paketli ürünleri (burger, tekırdağ köfte vs.) tad olarak tavsıye eder mısınız? yada içlerinde en iyisi şu bunu alın dedıgınız bir ürün var mı? hıc bırısını denemedım henuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: barikat2005

merhabalar ben birşey sormak istiyorum. ve tecrubelı arkadasların yorumları önemlidir cevaplarınızı beklıyorum.
    migros uzman kasap paketli ürünleri (burger, tekırdağ köfte vs.) tad olarak tavsıye eder mısınız? yada içlerinde en iyisi şu bunu alın dedıgınız bir ürün var mı? hıc bırısını denemedım henuz...
    Tavsiye etmem.. siz 500 gr kuzu dos kiyma 500 gram yagli dana kiyma ile baharatlarla yogurun daha lezzetli olacaktir..

• Haber veren arkadaşa teşekkürler 33x3'ten 99 tane olarak da biz yararlandık. Bizim kozmetik departmanı ilginç işler sergiliyor 2 TL'lik ürünü 1 TL'ye düşürmüşler hayırlısı olsun. Fairy'i bu fiyata bulmanız çok zor 33x3 adet aldım attım kenara SKT'si baya uzun. Makinada harika temizliyor ve de kaliteli hakiki Fairy. Keyifli alışverişler.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Vay üstad çoşkuyu vermişsin
  • Hangi Migros’ta var gitsek kalmış midir acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beylikduzunde 24 tane bende aldim fairy platinum. Etiket 2tl ama kasada 1tl ye dusuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün akşam Form Bornovadaki Kipada kızın bir tanesi bayağı almış kasada geçiyordu. Kesin bu konuyu takip ediyordur. Küt siyah saçlı bir kızdı. Kimse çıksın ortaya
    hocam bu kampanya nedir acaba nasıl yararlanacağız ?
  • barikat2005 kullanıcısına yanıt
    Ben bir kere aldım, bir daha da almadım, almam da

• Bu da benden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta yine paylaşılmıştı bu fairy, Bulunduğum bölgede 4 migros 1 jet 1 kipa gezdim hiçbirinde yoktu. Şimdi durduk yere tekrar gezip kendimi yoramam zaten hemen hemen aynı fiyata finish hepsi 1 arada max (a101) stokladım bugün.

• 33 luk fairy Kac TL idi

• FAİRY KAMPANYASI BİTTİ Mİ ARKADAŞALR ?
  • Fairy hatırına birazdan optimum migrosa gidicem göztepeden, maksat ucuz alalım, zaten benzini kurtarmaz ;) yoksa hepten zarar

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Fairy hatırına birazdan optimum migrosa gidicem göztepeden, maksat ucuz alalım, zaten benzini kurtarmaz ;) yoksa hepten zarar
    boş dönme ihtimaliniz yüksek.hemen yakındaki marketlerdede aynı fiyat kendinizi yormayın.

edit:20 li finish hepsi bir arada max 7 lira forumda konusu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 2 Eylül 2018; 15:11:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    60lı fairy platinium 20tl'ye nerede var mesela söyle insanlar gidip ordan alsın madem.

Edit: Platiniumla hepsi bir arada kıyaslanmaz 1
    10tl alışverişe o fiyattan veriliyor 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 2 Eylül 2018; 15:15:44 >
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    BEN DENİZLİDE 3 m e gittim yakınımdaki kalmamış :/ bu arada platinium ise güzel ama değilse çok ta uygun değil açıkcası
  • 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.