Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1992. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 24 Misafir (2 Mobil) - 27 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
117.699
Cevap
2.803
Favori
15.565.831
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
336 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19901991199219931994
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sadbul

16-17 GDI de ne var?Forumda resimler görünmüyor.
    https://forum.donanimhaber.com/store/4e/f8/e2/4ef8e27e8be9108058ae7976fd84aed9.png

İlk mesajda mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazazz

Gdi deki vantilatörler nasıldır arkadaşlar kullanan, bilen var mı ? İki çeşit var hangisini almalı
    Metal pervaneli olanından aldım, diğerlerinde ki gibi USB çıkışından güç alıyor ama aksi belirtilmediği için fişli ucu var zannetmeyin. Biraz cılız, yakın tutarsanız asla sizi çarpmaz, hassas bünyelere göre...

Kendinize olmazsa elektronik ürünleriniz (mesela modem, satellite receiver, UPS) için kullanabilirsiniz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

25/5 nedir hocam bülten kamp mi
    aynen hocam. gdi var diye aldım son dk görünce belki money de gelir demiştim ama gelen giden yok. 25 clear alışverişine 5 lira money kampanyasına gdi dahil değilmiş herhalde.
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta peynir oluşturdum fakat almamıştım bu hafta da çıkmıyor o yüzden sordum oluşturulan mı çıkmıyor ki 😞

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tubytube kullanıcısına yanıt
    Plastik olanını tavsiye ederim hem 2 hız kademesi var diger metal olan çabuk bozuluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06anil06

Plastik olanını tavsiye ederim hem 2 hız kademesi var diger metal olan çabuk bozuluyor.
    Bilmiyordum söylediğinizi, evde hiç metal pervaneli vantilatör olmadığından satın aldım, hem de fişli zannediyordum...

Plastik küçük bir şey de güven vermedi bana...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

PE de giriyor ama tavsiye etmem,hocam kampanyanın bitmesine daha 1 hafta var.Benim tavsiyem hem akpınar ezineden hem de altınkılıç ezineden 50-100 gram neyse alman,damak tadına hangisi daha uygunsa 60/10 kampanyadan o şekilde faydalanman olur.Eskiden peynirleri tadıp alabiliyorduk ne yazık ki şimdi elemanlar salgın sebebiyle yasak diye tattırmıyorlar.Peynirlerin linkleri de burada.
    https://www.migros.com.tr/akpinar-ezine-tam-yagli-olgunlastirilmis-beyaz-peynir-kg-p-98d94bhttps://www.migros.com.tr/altinkilic-ezineli-tam-yagli-olg-beyaz-peynir-kg-p-98e14b

PE de dahil olmak üzere bu peynirlerden 60/10 kampanyadan 10 money gelir hem de kartlarında kendi TBG'ni yaptan peynir seçilerek extradan 8-10 money de buradan gelmiş olur.
    Peki ikisi arasında seçimin hangisi olur? Bir de alışveriş i bugün yapıp sucuğu gdi seçsek yarım teslimde sorun olur mu?

bende bugün akpınar ezine 3 paket aldım vakumlu pakette 2 tanesinde az su da var sizin paketler de mi bu şekilde?
  • hrn001 H kullanıcısına yanıt
    kesinlikle altınkılıç ezineli olur.Sorun olmaz,zaten sucuk GDİ'si yarın da devam ediyor.
  • bahadir3790 B kullanıcısına yanıt
    Hocam vakumlu paketlerde az su olması normal.
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    60/22 gelir hocam.Yalnız tartılan ürünler olacak.sabit gramajlılar 60/10'a dahil değil.
  • Merhaba sevgili arkadaşlar. Kendi kampanyanı kendin oluştur değiştirilemiyor mu? Yani bir kez oluşturduktan sonra iptal edip başka kategori seçme imkanı yok mudur?
  • fellini kullanıcısına yanıt
    İptal edilmiyor ne yazık ki.

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    Cevap için çok teşekkür ederim.
    peynir gerçekten harika ünal ezine peynirine yakın bu fiyata çok iyi.
  • sarkat kullanıcısına yanıt
    benim de yatmış :)
  • Pringleslarda 3 al 2 öde kampanyası ile 30tl lik alışverişte 10tl monet mevcut.Yalnız migros mobil uygulamasına girdigimde o kampanya çıkmıyor.Kampanyaya nasıl katılacağım?

• tubytube kullanıcısına yanıt
    Yanıt için teşekkür ederim hocam ben de kimseden ses çıkmayınca deneme amaçlı metal pervaneli olanı almıştım. Ucunu powerbank’e bağlayıp kenardan üfletiyorum. 12 liraya üfleyebildiği kadar üflüyor :)

• Daywalkerrr D kullanıcısına yanıt
    30/10 kampanyası, sadece mobil uygulamadaki migroskop sekmesinden ilgili kampanyaya tıklayarak faal olur.

• Kampanyanı kendin oluştur kampanyasında bebek bezi seçimi yapılamıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 19901991199219931994
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.