Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1990. sayfa)

26 Kayıtlı Üye (14 Mobil) ve 43 Misafir (8 Mobil) - 47 Masaüstü22 Mobil2 iOS8 Android
5 sn
118.261
Cevap
2.802
Favori
15.625.553
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19881989199019911992
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lays fırından almışsınız o yüzden yatmadı sanırım bende almıştım kasiyer abi bunu değiştir bunun fiyatı farklı demişti değiştirmiştim , konuya hakim arkadaşlar daha iyi bilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasansio

Lays fırından almışsınız o yüzden yatmadı sanırım bende almıştım kasiyer abi bunu değiştir bunun fiyatı farklı demişti değiştirmiştim , konuya hakim arkadaşlar daha iyi bilir
    en azından kuruyemiş cips moneyi yatmalıydı öyle olsa bile
  • kayigit K kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri aradınız mı

• hasansio kullanıcısına yanıt
    bu ara birkaç gün geç yattığı oluyordu, onu bekledim.. burda da aynı durumda olanlar oluyordu ama çoğunluğa yattığına göre bende sorun var.. yarın arıycam
    Uygulamadan kontrol eder misiniz? Son zamanlarda dağıttı Migros. İlk gün katıldığım kampanyalar dün katılmamışım gibi görünüyordu. Yeniden katılım sağladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mytra kullanıcısına yanıt
    İlk gün katıldıklarım benim de ikinci gün gitmişti tekrar katılmıştım. Bsktım tekrar onda da sorun yok şu an. Teşekkürler

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    GDİ'ler herzaman olduğu gibi indirimsiz kampanya günü fiyattan hesaplamaya dahil olur, ancak ödediğiniz fiş tutarı mutlaka hedef tutar üstü olmalıdır. Hedef 90 TL , GDİ' li hesap 110 TL, ödenen 87 TL ise hedef tutturulmamış oluyor, +3 TL başka ürünle 90 TL'ye tamamlayarak hedef tamamlanmış oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbs79 -- 15 Temmuz 2020; 23:36:10 >
  • kıladam kullanıcısına yanıt
    codred kullanıcısına yanıt
    Hocam ben şarküteriden aldım tenekeyi yeni açmışlardı çok beğendim yok böyle lezzet ama ikincide aynısı yok, ben onun için market peynirlerini deneyeyim diyordum, tahsildaroğlu ve p.e. 45.90 TL gibi bişeydi 60 Liralık alayım kampanyayıda peynir ayarlayıp 7 moneyde ordan gelse kg 33 TL gibi bir rakama geliyordu ama ondna daha örnmlisi her gittiğimde o kaliteyi bulabilecekmiyim diye merak ediyordum, peynirin kralını yiyorum ama esasen çeşitliliği arttırmak istiyorum biz buralarda (Kahramanmaraş) köyden keçi peynirini alır yıllık olarak kaynatır salamura yapar dolaba atarız, bu biraz zahmetli ve yıllık aldığımız için dolap filan ayarlamak gerekiyor o yüzden çeşitliliği arttırma amacı ezine, eski kaşar denemeye başladım, anladığım bu peynirler bana göre değil teşekkürler.
    @codred bizim buralarda 45 Lira en uygun ezine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seeder -- 15 Temmuz 2020; 23:54:13 >
    Evet hocam, anlatması zor.
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 15 Temmuz 2020; 23:58:18 >
  • hasansio kullanıcısına yanıt
    https://www.migros.com.tr/20-tllik-lays-ruffles-doritos-ve-cerezza-alisverisine-5-money-l-376b654
    https://www.migros.com.tr/30-tl-ve-uzeri-paketli-kuruyemis-ve-cips-alisverisine-10-money-l-376b8d2

Bahsettiğiniz bu 2 kampanyanın birleşimi değil mi? İkisinde de lays fırında görünüyor yalnız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 16 Temmuz 2020; 0:4:41 >

Katılım şartını sağladıysanız 15 money, katılım yapmadıysanız 5 money kesin yatması lazım lamı cimi yok, %50 indirimlerle de 20 TL sınırı geçilmiş ve migros fındık ile de 30 TL sınırı geçilmiş ve hepsi sanalda kampanya kapsamında görünüyor, kayıt oluşturun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbs79 -- 16 Temmuz 2020; 0:37:41 >
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Kasiyer abi bana layslerden birinin fiyatı farklı kampanya olmayabilir dedi bende geri bıraktım düz Doritos parti boy aldım doğrudur pek profesyonel değilim :)

• FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Şimdi hatırladım sanırım kasiyer şeyi kastetti parti boy 2. Yüzde elli indirimli benim koyduğum fırından tulumlu parti boy değildi öyle oldu heralde

migros marka aldığın için olabilir,bide fişe bak aldıkların içinde bazıları indirimli olup 30 altına düşmüşde olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gdi de hala süt görünüyor

PE de giriyor ama tavsiye etmem,hocam kampanyanın bitmesine daha 1 hafta var.Benim tavsiyem hem akpınar ezineden hem de altınkılıç ezineden 50-100 gram neyse alman,damak tadına hangisi daha uygunsa 60/10 kampanyadan o şekilde faydalanman olur.Eskiden peynirleri tadıp alabiliyorduk ne yazık ki şimdi elemanlar salgın sebebiyle yasak diye tattırmıyorlar.Peynirlerin linkleri de burada.
    https://www.migros.com.tr/akpinar-ezine-tam-yagli-olgunlastirilmis-beyaz-peynir-kg-p-98d94bhttps://www.migros.com.tr/altinkilic-ezineli-tam-yagli-olg-beyaz-peynir-kg-p-98e14b

PE de dahil olmak üzere bu peynirlerden 60/10 kampanyadan 10 money gelir hem de kartlarında kendi TBG'ni yaptan peynir seçilerek extradan 8-10 money de buradan gelmiş olur.

Money kullanılarak yapılan alışverişlerde de money gelir.Ayrıca migros marka ürünler de kampanyaya dahil.Ben 2 migros badem aldım 10 money yattı.
  • Migros kuruyemişler çok kötü, kabak çekirdeği ve ay çekirdeği aldım, kabak çekirdeği hem küçük, çok fazla acı çıkıyor, ayçekirdeklerinin de içi boş neredeyse.

Kuryemiş kampanyası için başka marka ürünler daha mantıklı.

• gdi ürünlerini niye düzeltmiyorlar acaba, iptal mi olduki🤔 .. daha önce gdi de iptal olma olayı olmuş muydu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpugur -- 16 Temmuz 2020; 9:38:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

PE de giriyor ama tavsiye etmem,hocam kampanyanın bitmesine daha 1 hafta var.Benim tavsiyem hem akpınar ezineden hem de altınkılıç ezineden 50-100 gram neyse alman,damak tadına hangisi daha uygunsa 60/10 kampanyadan o şekilde faydalanman olur.Eskiden peynirleri tadıp alabiliyorduk ne yazık ki şimdi elemanlar salgın sebebiyle yasak diye tattırmıyorlar.Peynirlerin linkleri de burada.
    https://www.migros.com.tr/akpinar-ezine-tam-yagli-olgunlastirilmis-beyaz-peynir-kg-p-98d94bhttps://www.migros.com.tr/altinkilic-ezineli-tam-yagli-olg-beyaz-peynir-kg-p-98e14b

PE de dahil olmak üzere bu peynirlerden 60/10 kampanyadan 10 money gelir hem de kartlarında kendi TBG'ni yaptan peynir seçilerek extradan 8-10 money de buradan gelmiş olur.
    geçen ben akpıoarın tattım. kesip kürdana takıp verdi. tadını beğenince 60 liralık aldım hatta adam vakulmu paketten kesip vermiş sonra streçle kapatıyordu

• 
Sayfa: önceki 19881989199019911992
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.