Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1984. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: qzerty , kuzkaya68 , sagesa41 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 34 Misafir (2 Mobil) - 32 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
118.224
Cevap
2.801
Favori
15.621.703
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19821983198419851986
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

birde şey diyor reklamları önceden geldi ama pos cihazı yok hehe yapıyor

@Johny Constantine hocam bir dahakine artık 2 km yol yürüdüm bir daha uğraşmam

edit : benim hatam öğlen vakti gitmek oldu tek kişi çalışıyordu
    Hocam aklınızda bulunsun o zaman bir dahakine kasada tek biri olsa bile içerde yönetici mutlaka vardır onu çağırsın o halletsin o zaman veya siz oradayken öğrenip uygulasınlar. Siz zarar görüyorsunuz bu şekilde.
  • simerazzı kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin...Sen gideli ülkede de çok şey değişti...
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Hoşbuldum kardeşim. Üzülerek takip ettim. Ülke için elimizden birşey gelmiyor malesef ancak bu konu için kampanyalardan maksimum verimi almak konusunda gerek konu sahibi dostum gerek sizler elinizden geleni yapıyorsunuz. Katkı sağlayabileceksem ne ala. Millet 3krş arttırsa o da kardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 13 Temmuz 2020; 14:25:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

Selamun aleykum arkadaşlar. Askerde olduğum için konudan bayağı uzakta kaldım. Görmeyeli buralar çok durulmuş eski fırsatlar mumla aranır olmuş. Bundan sonrası için herşey yolunda gider umuduyla işe koyulalım bakalım. Herkese bol fırsatlar
    ve aleykümselam üstad hoşgeldin
    emenike dedikleri sen misin
    sen gideli çok şey değişti migros bittbitiyor
  • https://www.migros.com.tr/berrak-cek-kullan-pecete-100lu-p-1d9a211

Bileniniz vardır mutlaka 3 al 2 öde var adedi 1.33e geliyor. Viva 100lüden 5krş daha ucuz ve çek-kullan avantajı var.
    kendin yarat tbgsi ile de çoklu alımda money kazanılabilir. Keyifli alışvrişler.

Bunlar da piyasa şartlarında iyi duruyor
    https://www.migros.com.tr/viva-ekonomik-pecete-100-yaprak-p-1d9a2dc
    https://www.migros.com.tr/viva-ekonomik-pecete-200-yaprak-p-1d9a2de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 13 Temmuz 2020; 15:25:0 >

• vitriol kullanıcısına yanıt
    Sanırım ben oluyorum :) hoşbuldum
    Üzüldüm açıkçası migrosu böyle görünce ama pandemiden kaynaklandığını düşünerek ileride daha iyi olacağına inanıyorum.
  • simerazzı kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, hoş geldiniz. Bereketinizle geldiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Hocam aklınızda bulunsun o zaman bir dahakine kasada tek biri olsa bile içerde yönetici mutlaka vardır onu çağırsın o halletsin o zaman veya siz oradayken öğrenip uygulasınlar. Siz zarar görüyorsunuz bu şekilde.

Alıntıları Göster
    hocam şimdi migrosa doğru gidiyotrum da bu cipsin ikincisi %50 mapğazada geçiyormuydu yoksa sadece sanalda mıydı
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Geçiyor. Sanal markette varsa tbg 18 liraya yüzde 20 indirim veriyor ayrıca.

• Sanal markete özel, 4 kez en az 50 liralık dökme kuruyemiş alışverişine, 5. 50 liralık kuruyemiş alışverişinde 50 TL indirim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

hocam şimdi migrosa doğru gidiyotrum da bu cipsin ikincisi %50 mapğazada geçiyormuydu yoksa sadece sanalda mıydı

Alıntıları Göster
    Sayın hocam markette de geçerlidir.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın, bazen sizin adınıza da cevap veriyoruz yükünüzü azaltalım diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Kusura bakmayın, bazen sizin adınıza da cevap veriyoruz yükünüzü azaltalım diye.
    Estağfurullah ne demek hocam bilakis yapın lütfen, sorularla ilgili bilgili kimselerin sorulara cevap vermesi çok güzel

Her zaman forumda olamıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Sayın hocam markette de geçerlidir.

Alıntıları Göster
    teşekkürler hocam 6 farklı çeşit aldım 30 küsür tuttu gdi ye katkı yaptım bi kaç ürünle daha jet kasadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Normalde yatması lazım. Bir gün daha bekleyin.
    Bugün de yatmamış.. Hayır kayıt da açılabilir mi ki böyle bişey için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mytra

70/18 yağ tbg sinden 35.90'a yudum ayçiçek ve 35.90 etiketli gdi zeytinyağı aldım. iki gün sonra 18 money puan yattı. sizin de yatması gerekir.
    Bugün de kontrol ettim henüz yatmamış. Sanalmarketten almamla bi alakası olabilir mi? Ya da bunun için kayıt açabilir miyim?

(Bu arada çoklu alıntı yapmayı bulamadığım için arka arkaya post göndermek zorunda kaldım kusura bakmayın.)

• quote:

Selamun aleykum arkadaşlar. Askerde olduğum için konudan bayağı uzakta kaldım. Görmeyeli buralar çok durulmuş eski fırsatlar mumla aranır olmuş. Bundan sonrası için herşey yolunda gider umuduyla işe koyulalım bakalım. Herkese bol fırsatlar
    oo emenike kardeşim
  • quote:

Sanırım ben oluyorum :) hoşbuldum
    Üzüldüm açıkçası migrosu böyle görünce ama pandemiden kaynaklandığını düşünerek ileride daha iyi olacağına inanıyorum.
    emenike hocam hoşgeldiniz . anlayışınıza sığınarak böyle hitap ediyorum espri amaçlı. aslında resminizdekinin emenikeyle de ilgisi yok ama nedense bi emenike diye başladı öyle gidiyor
  • tuna9720 T kullanıcısına yanıt
    Açılabilir ama indirimli fiyat geçerli olur deyiverirler.

• tuna9720 T kullanıcısına yanıt
    hocam size zahmet özel yerleri kapatıp fiş görselini paylaşır mısınız? Hani limit altında kalma durumu falan olabilir mi diye soruyorum. Fiş olunca daha net yorum yapılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19821983198419851986
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.