Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (9. sayfa)

14 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 32 Misafir (6 Mobil) - 30 Masaüstü16 Mobil7 Android
5 sn
118.374
Cevap
2.802
Favori
15.633.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ceh.meh

Bu mesaj silindi.
    Ara ara deneyin bazen sistemde güncelleme yapıyorlar. Vazgeçmeyin. Sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz.

İyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

Hocam 500 gr uzman kasap paketlerinden mi aldın? O fiyata açık kiyma yok Ankarada.

Alıntıları Göster
    Evet 99 tl lik 6 paket 3 kg aldım 30 money yatınca kg fiyatı 23 tl ye geldi. Haftasonu o fiyattı. Hafta içi 17.50 idi yalnış hatırlamıyorsam
  • Delist buldum diye sevinerek şu üründen aldım birkaçtane. Ama eve gelince farkettim ki son kullanım tarihleri geçmiş. İade edebilirim sorun yok. Ama tekli ürünlerin %50 indirimli hali bile 15 lira. Nasıl bir yol izlemek lazım.

Aldığımda son kullanımına bir kaç gün kalsa anlayacağım ama satın aldığım tarihte zaten tarih geçmiş.

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheEvent -- 3 Mayıs 2018; 18:5:9 >

• E bizde yüklü, kaldır yükle olur mu ki
  • Arkadaslar eski konuya da yazmistim ama rejisor/plaj koltugu tekrar girer mi ben goremedim atladim mi onu kacirmanin acisini yasiyorum halen veya tavsiye var mi bu konuda acigim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acebi -- 3 Mayıs 2018; 18:10:45 >
  • Delist

• Konu hayırlı olsun. Tartışma ve kavgadan uzak bol tavsiye ve çözüm odaklı zamanlar olur inşallah.
  • Delist

• quote:

Orijinalden alıntı: acebi

Arkadaslar eski konuya da yazmistim ama rejisor/plaj koltugu tekrar girer mi ben goremedim atladim mi onu kacirmanin acisini yasiyorum halen veya tavsiye var mi bu konuda acigim?
    Stok olan mağazalar vardır. Mağazaya gidin sorun .
  • Şu veri paylaşım izni muhabbeti yüzünden kapanan kartları tekrar açtırmanın bir yolu var mı?
  • Takip...
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Sordum malesef yok
  • Mesajımız bulunsun.
  • O mağazanın stoğunu demedim. Yakın çevrelerde varmı diye sorun. Demek istedim
  • arkadaşlar konudan bağımsız olarak yazıyorum puan tbg cart curt vs... olmadan çay alacak arkadaşlar a101 de karadem ala çay indirimde, şiddetle tavsiye ederim. 3-4 sene önceki eski insertlerde bile normalden çok çok pahalı bir çay olduğunu görürsünüz. yumuşak içimli bol demli güzel bir çay. ben ithal yaprak çayla karıştırıyorum muazzam bir hale geliyor ama tek başınada çok güzel bir çay. indirime girdikçe stoklarım, yarın son günü indirimin, kaçırmayın.

not ; kaşarın kilosu da 18,50 liraya geliyor değerlendirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 3 Mayıs 2018; 21:22:28 >

• Arkadaşlar money karta tanımlı ete %30 money kampanyası hangi ürünleri kapsamıyor?
  • Arkadaşlar
    Migros’da sms gönderimleri geçici bir süre kapatılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Arkadaşlar
    Migros’da sms gönderimleri geçici bir süre kapatılmış.
    ekonomi böyle giderse, igeyide tbg yide gdi yide kapatıp bim gibi düz bi market olup gidecek.
  • İndirimli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi universty3 -- 4 Mayıs 2018; 0:8:47 >

• Delist

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.