Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
26 Misafir - 26 Masaüstü
5 sn
118.224
Cevap
2.801
Favori
15.621.551
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mikroskopta ki urun degil hocam.

Etlere gelince gayet guzel. Yag oranlari az.

Baslica Kuru kofte / Izgara kofte / Sulu(yuvarlama) kofte / Yemekler icin gayet iyi duruyor.

F/p diyebiliriz
  • Money kart başvuru formunu, kartı aldığımız mağazaya mı vermek zorundayız? Herhangi bir mağaza olur mu?
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    İstediğiniz mağazaya formu bırakabilirsiniz, hatta isterseniz kendinizde moneyclub sitesinden ya da migros mobil uygulamadan kaydınızı yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 2 Mayıs 2018; 23:25:51 >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Mağazaya vermenize gerek yok. Migros uygulamasından kayıt yaptırabilirsiniz.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • MoRTaLSouL kullanıcısına yanıt
    afiyet olsun.30 money gelir bence.ige 50/15 de düşmüş.
  • mkaragul40 M kullanıcısına yanıt
    Hımmm demek öyle. Güzelmiş. Sağolun.
  • soyken kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam.

Bu detay icin tesekkur ederim.

Peki simdi benim geriye 2 hakkim kaldi degil mi? Kampanya kosullarina gore oyle duruyor :) Hos kampanya kosullarinda %30 yaziyordu ama dusmedi

Pekii hocam 2 sorum var.

Tek fiste 100 TL lik et alsam, tek barkottan 100 TL cikarsak. Toplamda 15+15=30 TL duser mi?

Yoksa 2 ayri 50 TL'lik barkod cikarip ayri ayri mi gecmeliyim?

》Ama bu durumda da %30 Et tavuk balik moneyi gelmez. 2. Durum icin 50-15=35 TL de kaliyor alt sinir.
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim :)

Soyken hocam dedikten sonra anladim 2. 15 TL nin neden dusmedigini. Oda olsaydi daha guzel olurdu ama bunada sukur :)
    tek fişte 1 kere düşer.
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Hmm anladim hocam.

Tesekkur ederim.

Kalan hakkim 2 degil mi simdi?

Eger hâlâ 2 hakkim varsa 50 TL lik 2 Et alayim. 35 TL odeyerek toplamda 70 TL ye olayi kapatmis oluruz diye dusunuyorum
  • Uygulamadan kartı kaydedemiyorum. Türkçe büyük harfleri kabul etmiyor. Küçük yazıyorum, geçici bir hata oluştu tekrar deneyiniz diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Anladim hocam.

Bu detay icin tesekkur ederim.

Peki simdi benim geriye 2 hakkim kaldi degil mi? Kampanya kosullarina gore oyle duruyor :) Hos kampanya kosullarinda %30 yaziyordu ama dusmedi

Pekii hocam 2 sorum var.

Tek fiste 100 TL lik et alsam, tek barkottan 100 TL cikarsak. Toplamda 15+15=30 TL duser mi?

Yoksa 2 ayri 50 TL'lik barkod cikarip ayri ayri mi gecmeliyim?

》Ama bu durumda da %30 Et tavuk balik moneyi gelmez. 2. Durum icin 50-15=35 TL de kaliyor alt sinir.
    - Ige için:

Tek barkottan (fişten) en fazla 15 tl düşer (50 tl üstü) Yani 100 tl harcarsan 30 tl düşmez.

- Genel et %30 money kampanyası için Kart başına 30 moneyde kadar tek fişte 100 olsa 30 money gelir.

İki kere 50 tl lik alışveriş yaparsan , Herbiri 50-15=35 tl den alırsın ama money kazanamazsın.

Onun yerine 65 tl lik alışveriş yapılırsa:

65-15(ige den) =50 tl öder birde 15 money kazanırsın.

- Plus Bkm ile de (Denemedim henüz)

75 tl lik et alınırsa, 15 tl ige indirimi ile 60 tl öder, hem %30 money kampanyası ile 18 money, üzerine de 60 tl lik alışveriş yaptığınız için 10 money gelir, 28 money kazanırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baratonian -- 2 Mayıs 2018; 23:51:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

ciddi mi yav

Yersen.
  • Yeni başlık hayırlı olsun. Güncel kampanya olan bayan bakım ürünleri kampanyasında rexona deo lar erkek kullanımı için de uygun. Ağır bi kadın deo kokusu yok
  • Baratonian kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim.

Ama benim 30 money hakkim doldu sanirsam. Yarin belli olur.

Cunku kampanya sartlarinda "Her musteri kampanyadan en fazla 30 money kazanabilir" yaziyor. Bu bilgi isiginda her bir money kart max 30 money kazanabilir.

Bu durumda 35×2 den 70 TL daha mantikli oluyor :)
    Hakkınız dolduysa o zaman aynen 2x35 mantıklı.

Bundan da anlıyoruz ki bir tane 100 lük vurdurup 30 money kazanmışız
  • Baratonian kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle hocam :)

Kalan haklarimida kullanayimda diger maclarada bakacagiz
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    peki uygulamada money kullanımı ile ilgili bir şey belirtmediği için kayıt açtırsam müşteri hizmetlerine bir sonuç alabilirmiyim? sonuçta 50 Lira da ödeyebilirdim alırken haberim olsa.
  • Sifremi unuttugum için uygulamaya giremiyorum. Yeni şifre istiyorum ancak sms gönderilemiyor uyarisi alıyorum. Müşteri hizmetleri yüzde 30 money kampanyasına kaydimi yaptigini söyledi ama alışveriş sonrası money yüklenir mi?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.