Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1909. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 36 Misafir (5 Mobil) - 36 Masaüstü9 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
118.103
Cevap
2.801
Favori
15.607.495
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19071908190919101911
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam öncelikli olarak puan kullanılmış oluyor puan alacağınız ve tek çekim alacağınız da kaldıysa iki üç güne iadeleriniz Vakıf kartınıza gelir.
    Çok teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • daywalker23 kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim, keyifli alışverişler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben faspay ile kombo yaptım 9 tane 1 lt yedigün u 32 .400 krs tuttu fastpay dan anında 10 lira iade oldu yarında 10 money yattı mi keyfim yerine gelir
    Daha önce 15 5 money im yatmış ti
    Bu kombo yla tanesi 1400 krş almış oldum kazadrio kodlu hemde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bagersirat -- 7 Haziran 2020; 22:50:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daywalker23

Merhaba arkadaşlar sanalmarketten 148tl alışveriş yaptım. Yarısını vakıfbank worldpuan ile yatırdım. Bana sadece 65 TL Ürün getirdiler. Bu durumda iade nasıl olur (puan mı kullanılır normal çekim mi). İade ne zaman olur. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim
    Uygulama değişmediyse ilk başta puandan çeker size de ücretiniz iade edilir Karacabeyy üstadın da dediği gibi.
  • Arkadaşlar günaydın. Hediyemkart bakiye nasıl sorgulayabilirim? Hediyemkart sitesi var ama illa üye mi olmak gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

GDİ'lerde money yatmadı yarına kadar bekleyeceğim ben de.

Şartlarda veya görselde açıklamada herhangi bir GDİ dahil değildir ibaresi yok. Eğer indirimli fiyatından hesaplasa bile tek siparişte 2 tane GDİ alıp 24 TL ödeme yapana 15/5 kampanyasından en azından 5 Money gelmeli. Hakkınızı arayın.
    benimde gdi deki pepsi puanları yatmamıştı, ama dün sipariş ettiğim deterjan ve şampuan gdi lerinin puanları yatmış. demekki pepsi ile ilgili sistemde bi sıkıntı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Arkadaşlar günaydın. Hediyemkart bakiye nasıl sorgulayabilirim? Hediyemkart sitesi var ama illa üye mi olmak gerekiyor?
    hocam hediyemkart.com sitesinde SSS de şöyle bir açıklama var: "Hediyemkart.com sitesinden SMS olarak telefonunuza gönderilen kart numarası ve cep telefonu numaranız ile bakiyenizi öğrenebilirsiniz." bende merak ediyorum bendeki kartın bakiyesini. birde unutmayın kartın süresi 2 yılmış, geçince puanlar siliniyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinsay

hocam hediyemkart.com sitesinde SSS de şöyle bir açıklama var: "Hediyemkart.com sitesinden SMS olarak telefonunuza gönderilen kart numarası ve cep telefonu numaranız ile bakiyenizi öğrenebilirsiniz." bende merak ediyorum bendeki kartın bakiyesini. birde unutmayın kartın süresi 2 yılmış, geçince puanlar siliniyormuş.

Alıntıları Göster
    kartın arkasında şöyle yazıyor. en son yüklemeden itibaren 2 yıl. yani bugün yükleme yapsam 2 yıl uzayacak. kullandığın sürece son kullanım tarihi uzuyor.

• quote:

kartın arkasında şöyle yazıyor. en son yüklemeden itibaren 2 yıl. yani bugün yükleme yapsam 2 yıl uzayacak. kullandığın sürece son kullanım tarihi uzuyor.

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim hocam onu okumamıştım, güzelmiş. en iyisi her ihtimale karşı hemen bi miktar yüklemek.
  • Tbg olarak bende 5. tbg de açılmış. 75/10 money. Sizlerde de olabilir. Kontrol etmekte fayda var.

• Alternatif verilen ürün sebebiyle tavuk alışverişim 44 liradan 35 liraya düşmüş. Bu durumda TBG yatmaz di mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tzadkiel T kullanıcısına yanıt
    Mesajınızı görünce kontrol ettim. Tesekkurler. Aynısı bana da gelmiş. Özellikle mağaza adı vererek oradan yapacağınız alışverişte geçerli demiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinsay

benimde gdi deki pepsi puanları yatmamıştı, ama dün sipariş ettiğim deterjan ve şampuan gdi lerinin puanları yatmış. demekki pepsi ile ilgili sistemde bi sıkıntı var.

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba. Özel değilse deterjan olarak hangi ürünleri aldınız da money geldi. Özellikle 60 a 10 deterjan kamp. ve 40 a 8 omo domestos etkili detarjan mı vardı ürünlerinizde. Teşekkürler

• mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Mağaza adına dikkat etmemiştim. Ben teşekkür ederim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: tbskvk55

Hocam merhaba. Özel değilse deterjan olarak hangi ürünleri aldınız da money geldi. Özellikle 60 a 10 deterjan kamp. ve 40 a 8 omo domestos etkili detarjan mı vardı ürünlerinizde. Teşekkürler

Alıntıları Göster
    Hocam, bugünde gördüğüne inan (gdi) kampanyasında olan yani "60 tl lik alışverişde 22.50 tl den 9 tl ye düşen" persilden aldım 3 tane. malum migros kampanya puanını yatırırken normal fiyatı baz aldığı için (22.50 tl), 10 tl money yatınca 3 ü 27 tl olması gerekirken 17 tl ye gelmiş oldu. birde kupon ve banka puanı eklenince 10 tl civarına gelmiş oldu. ben bi dost için aldım. yoksa omo daha kalitelidir, ama ondaki indirim bu kadar olmayacaktı.

• quote:

Arkadaşlar günaydın. Hediyemkart bakiye nasıl sorgulayabilirim? Hediyemkart sitesi var ama illa üye mi olmak gerekiyor?
    Kasadan veya 4441044'ten sorgulayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

Alternatif verilen ürün sebebiyle tavuk alışverişim 44 liradan 35 liraya düşmüş. Bu durumda TBG yatmaz di mi?

36 TL'nin altında kaldıysa maalesef yatmaz.

• daha önce soruldumu bilemiyorum bir kaç gün forumu takip edemedim, baktım göremedimde. bu money bonus kartıyla katalog ürünü alışverişinde %5 indirimden faydalanan arkadaş oldumu. ben 2 defa yaptım, zaten ödemeden önce düşme ihtimali yoktu, kapıda ödemiştim. sonrada hiç öyle bir indirim yüklenmedi. money bonus kartına yüklenecek yazıyor. alışverişin money bonus kartıyla başlama şartıda yok. diğer money club kartlarıda dahil anlaşılan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmuhendis

Mesajınızı görünce kontrol ettim. Tesekkurler. Aynısı bana da gelmiş. Özellikle mağaza adı vererek oradan yapacağınız alışverişte geçerli demiş.
    Bana gelen giden yok. Kişiye özel demek.

• 40tl lik yoğurt süt aldım 6money değil 3money yüklendi. sanırım bu kuralı da değiştirmişler.

şikayet kaydı açtırdım 1 haftadır cevap yok.
  • 
Sayfa: önceki 19071908190919101911
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.