Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1896. sayfa)

5 sn
118.314
Cevap
2.802
Favori
15.628.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18941895189618971898
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En azından yüklü bakiye biriktiğinde mesela 2k-3k gibi,kullanmadığımız bir hatta yükleme yapıp numara taşıma yaparak en fazla telsiz kullanım ödeyerek iade alınabilir.Bir önceki mesajı dikkat çekmemesi amacıyla sildim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mag13 kullanıcısına yanıt
    Böyle bi kampanya anlayışı pes doğrusu 20 kuruş için 8 moneyden ediyorlar ayıp bunların yaptığı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hediyem karta kredi kartı ve puanları ile para yükleme olmuyormuş artık, doğru mudur ? geçen hafta canpark migros 'ta yapabilmiştim.ama

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hediyem karta kredi kartı ve puanları ile para yükleme olmuyormuş artık, doğru mudur ? geçen hafta canpark migros 'ta yapabilmiştim.ama
    Kafalarına göre nakit para akışı gelsin diye her yerde münferit bunun gibi olaylar artmaya başladı. Yok hediyem kart ile sigara alınmıyor, yok kredi kartı ile yükleme yapamazsınız.

Oldu adam nakit yükleme yapacak hediyem kart alacak daha içindeki parayı harcamadan diyeceksin ki seni kısıtladım

Arayın bunu dedikleri an genel merkezi em küm edip işleminizi yapsınlar.
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Mağazalar kafasına göre kural koyabiliyorlar,yanlarında mh yi arayın,o zaman sorunsuz yükleme yaparlar

• Bu sefer Tbg lerin 3 ü de açık sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hediyem karta kredi kartı ve puanları ile para yükleme olmuyormuş artık, doğru mudur ? geçen hafta canpark migros 'ta yapabilmiştim.ama
    puanı harcadığım yerde hediyem karta yukleme yaparım.kafalarına göre icat çıkarıyorlar
  • mehmetyegen01 kullanıcısına yanıt
    Migros çamura yatmaya başladı ,banada bugün hediyem kartla sigara ve alkol alamazsin dediler ,kredi kartından cayır cayır çekiyorsun ama yükleme yaparken,ben sana almadigim ürünün yada hizmetin parasını pesin ödüyorum niye ona laf etmiyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samil422 -- 28 Mayıs 2020; 0:30:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasinim35 kullanıcısına yanıt
    Yüzdelik indirimi saymayın. O eskiden de vardı. Onun dışında bir tbg daha açıyorsunuz. dört tbg oluyor toplamda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samil422

Migros çamura yatmaya başladı ,banada bugün hediyem kartla sigara ve alkol alamazsin dediler ,kredi kartından cayır cayır çekiyorsun ama yükleme yaparken,ben sana almadigim ürünün yada hizmetin parasını pesin ödüyorum niye ona laf etmiyorsun
    Demek ki bundan sonra bizde gerekeni yapacaz.İki hafta önce karttan fazla çekmişler hediyem kartta yukleyip getirdiler fazla tutarı.Madem öyle bir daha bende zorluk çıkaracam.
  • Stereo Palma kullanıcısına yanıt
    Yazıp yazmamakta terettüt ettim ama umarım kötü niyetli biri okumaz bunu.

Müşteri hizmetlerini arayın. Kayıt oluşturun ürünleri getirirler. Ben çok yaşıyorum, aç kayıt anında getiriyorlar.

Ama işte halkımız kansız. Bunu da suistimal edebilir diye düşünüyorum. Logitech gibi harika markaya yüzümüzü eğdirdi bu solucanlar. Migros'a neler yapar neler.
  • Merhaba,
    Banka kampanyalarındaki "aynı gün üye iş yerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahildir" yazısına göre alışveriş yaptığımda 2 farklı migros şubesi tek bir üye iş yeri olarak mı gözükür (migros adı altında) yoksa 2 farklı şube olduğu için 2 harcamam da kampanyaya dahil olur mu ?

bir de 60 liralık GDİ alışverişinden 2 tane yaptığımı varsayalım.
    jet kasadan 51 TL ürün+ GDİ , sonra yine 51 TL ürün + GDİ şeklinde okutarak geçsek ilk GDİ ürünü 60 liralık kotaya dahil olur mu ? yoksa sistem GDİ için diğer ürünleri ayrı hesaplayıyor da alışverişi eksik sayıp indirimi düşmez mi ? Hepsi tek fişte geçecek ama GDİ ler en son değil de arada geçecek.

Teşekkürler.
  • bay baykuş kullanıcısına yanıt
    Ben geçen halkbankası kampanyası için aynı gün üç farklı migrostan alışveriş yaptım hepsi ayrı işyeri olarak göründü. İkinci sorunuzun cevabını bilmiyorum.

GDİ çıkması için önce sepetin 60 olması gerekiyor. 60 olmadan GDİ olmaz zaten. Dediğin gibi olsa 4 odun 5 lira 5.'si bedava. Herkes 5. odunu alır gider.
  • 12 li pepsinin gdi olduğu gün +5 money de kampanyadan gelir sanıyorum.

Geçen yıl fln önce gdi ürünü sonra alacak olduklarınızı normal şekilde kasadan okutunca sepet 60 olmasına gerek kalmıyordu. Ama sonradan bunu düzelttiler sanırım.

Örneğin;
    Gdi normal okudugu için
    Sepet ilkbaşta = 70 görünüyor
    Sonra tamamla dediklerinde -15 indirim
    Ödenecek= 55 tl gibi oluyordu

Ama bu olay mazide kaldı diye biliyorum

• Uzman kasap kıyma kırmızı et tbg sine sayılır mı

• slickman S kullanıcısına yanıt
    Böyle bir ibare varsa saymaz paketliler dahil olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: black_leon

Geçen yıl fln önce gdi ürünü sonra alacak olduklarınızı normal şekilde kasadan okutunca sepet 60 olmasına gerek kalmıyordu. Ama sonradan bunu düzelttiler sanırım.

Örneğin;
    Gdi normal okudugu için
    Sepet ilkbaşta = 70 görünüyor
    Sonra tamamla dediklerinde -15 indirim
    Ödenecek= 55 tl gibi oluyordu

Ama bu olay mazide kaldı diye biliyorum
    O indirimli ürünlerde öyle oluyordu hocam. Arkadaşın dediği gibi Gdi+Ürünler=60 olursa alma olayı hiç olmadı.
  • Gdi deki kamp sandalyeleri nasil alinirmi ?

• 
Sayfa: önceki 18941895189618971898
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.