Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1334. sayfa)

5 sn
118.307
Cevap
2.802
Favori
15.627.846
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13321333133413351336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben aldım düşüyor. 6kg luk 35,75 olan alomatik 26,50 gibi bir rakama düşüyor.
    dikkat et ay sonu süresi doluyor
  • Evet ediyor son gün çarşamba 28.8.2019
  • Valizlerde indirim varmış. Yorumlarınız nedir, alınır mı yoksa o fiyatlara daha mantıklı, kaliteli ürünler bulunabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

migrostan çıkarken yine poşet yırtıldı herşey yere döküldü, bu kaçıncı oldu yeter be migros
    Değiştirdiler, üzerinde "Sıfır Atık" yazan yeni torbalar geldi ve oldukça sağlamlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhaba,

Hala Yatmamış benim moneyler, Whatsapp olayı nasıl oluyor bilgi verirmisiniz ?

Çağrı merkezi aradım ama birine bağlanmak ne mümkün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Hocam Merhaba,

Hala Yatmamış benim moneyler, Whatsapp olayı nasıl oluyor bilgi verirmisiniz ?

Çağrı merkezi aradım ama birine bağlanmak ne mümkün
    05309154545 migros müşteri hizmetleri WhatsApp nosudur. Telefona bu noyu kaydettikten sonra whatsappdan sikayetinizi yazılı olarak iletebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idefixoxo -- 26 Ağustos 2019; 10:59:1 >
  • idefixoxo İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Arkadaşlar selamlar,
    Migros Whatsapp Canlı Destek hattı numarasını yazabilir misiniz? 0530 1 300'e yazıyorum bot yanıtlar veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: careemm

Arkadaşlar selamlar,
    Migros Whatsapp Canlı Destek hattı numarasını yazabilir misiniz? 0530 1 300'e yazıyorum bot yanıtlar veriyor.
    2 mesaj önceye bakınız.
  • Migros ile alakalı değil ama belki kullanan vardır diye soruyorum.
    Daha önceki migros indirimlerde frosch bulaşık deterjanı kullandım memnun kaldım.
    Yeşilanne Mom's Green 90lı tablet 60 tl geliyor kupon ve indirimle kullanan var mı ? Tavsiye edermisiniz ?

• Hatırlatma: 26-29 Ağustos tarihleri arasında 15 tllik alkolsüz içecek alımına 3 tl indirim kampanyası var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar tam bana göre kampanyası için ödemeyi moneylerimle yapsam yine tbg deki moneyi kartımın hesabıma verir mi? yani 18 liralık yumurtaya 4 money veriyor, 18 lirayı mevcut moneyler ile ödesem 4 money kazanır mıyım? teşekkürler.
  • arkadaşlar migros uygulamasına giriş yapmak için gereken sms kodu telefonuma gelmiyor. daha önce böyle bir problem yoktu. 3-4 gündür var. sizde bu sorun olan var mı sebebi ne olabilir ?

web'den denedim orada da gelmiyor telefona giriş kodu.

• pdem P kullanıcısına yanıt
    Kazanırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pdem

arkadaşlar tam bana göre kampanyası için ödemeyi moneylerimle yapsam yine tbg deki moneyi kartımın hesabıma verir mi? yani 18 liralık yumurtaya 4 money veriyor, 18 lirayı mevcut moneyler ile ödesem 4 money kazanır mıyım? teşekkürler.
    Fiziksel çekle birlikte ödeme hariç tüm money veren kampanyalarda money ile ödeyerek money kazanabilirsiniz.
  • Yayla pirinç yazanda hangi marka tuvalet kağıdı düşüyor mayloda denedim düşmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzkaya68

Yayla pirinç yazanda hangi marka tuvalet kağıdı düşüyor mayloda denedim düşmüyor
    Maylo'da düşmemesi için geçerli sebepleri var mıymış yoksa kasiyer mi yapamadı? Tek ürünle birlikte aynı ürün gibi barkodu okutacak. Doğru yaptı mı?
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Daha önceki kuponlarıda aynı kasiyerler yapmıştı
  • quote:

Daha önceki kuponlarıda aynı kasiyerler yapmıştı
    30'lu olanında mı düşmedi? Belki olan veya deneyen vardır yazsın öyle biri varsa merak ettim niye düşmemiş.
  • quote:

Yayla pirinç yazanda hangi marka tuvalet kağıdı düşüyor mayloda denedim düşmüyor
    Benim yayla, selpak tuvalet kağıdında düşmüştü.
    Sıkıntı yok

• 
Sayfa: önceki 13321333133413351336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.