Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1819. sayfa)

5 sn
118.368
Cevap
2.802
Favori
15.630.706
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18171818181918201821
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alışverişinizin yarısı kadar kullanabiliyorsunuz
  • sertosman S kullanıcısına yanıt
    Anladım Teşekkürler. Peki mağazadan almak istesek böyle bir kısıt yok bildiğim kadarıyla değil mi?
  • m.aksoy M kullanıcısına yanıt
    hayır yok
  • Merhaba Migros Çek kullanımını da mı kaldırdı acaba prime kod düşmüyor hesabınıza tanımlı kod yoktur diyor deneyen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuzkaya68 K kullanıcısına yanıt
    SMTT8 ile başlayan kodu kullandım biraz önce sıkıntı olmadı hocam.

• Seninde alacagin olsun migros bu salginda bile satanadigim n m markali urunlerinin cogu bile yagmalanmis vaziyette iken kar ustune kar koyarken bu donemde daha cok kampanya yapmani beklerken senin boyle insertler cikarman fiyatlara zam yapman cok sasirtti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteri hizmetleri yalandan kayıt alıyor. 7 gün içinde 4 defa kayıt oluşturdum. Her defasında kaydınız görünmüyor diyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: root16

Müşteri hizmetleri yalandan kayıt alıyor. 7 gün içinde 4 defa kayıt oluşturdum. Her defasında kaydınız görünmüyor diyor.
    Uğraştırıyorlar ama yüklüyorlar, çirkin oluyor bu zamanda ama adalet yerini bulmak ister...

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Seninde alacagin olsun migros bu salginda bile satanadigim n m markali urunlerinin cogu bile yagmalanmis vaziyette iken kar ustune kar koyarken bu donemde daha cok kampanya yapmani beklerken senin boyle insertler cikarman fiyatlara zam yapman cok sasirtti
    Özet geçmek gerekirse 3 hafta boyunca daha çok tercih edilmek için kampanya yapıp sanal market teslimatında sıkıntı yaratmaktansa, kampanya yapmayıp daha az tercih edilerek sanal market teslimatlarını bir şekilde düzene oturtmayı seçmişler. Belki de sizin dediğiniz gibi açgözlülük yaptı ama önce aşağıyı okuyun.

Siz sadece bencilce düşünen ve mantıklı düşünemeyen biri olduğunuz için bu insertin neden böyle bir indirimsiz/kampanyasız olduğunu kavrayamamışsınız. İnsanlar önlem amacıyla evlerine kapanmış ve markete gitmemek için sanal marketten sipariş vermiş olmasında dolayı bu talebe yetişemeyip 4 gün sonralara gün vermiş, gelen siparişlerin de eksik veya fiyat/kg oranı farklı ürünler getirmişler. Kampanyaları mağazalara özel yapamadıkları için sanal marketin yükünü düşürdüklerinde/yeni teslimatçı aldıklarında belki kampanya yaparlar.

Diğer mağazaların kendi Private Label ürünlerinden daha fazla zam yaptıysa haklısınız o durumda fırsatçılık olarak değerlendirilebilir. Mesela baldo pirinç bir önceki inserte göre pahalı ama bunun sebebi genel zam mı bilmiyorum. Siz de bir önceki insertte indirimde olmayıp bu insertte zamlanan ürünleri yazın değerlendirelim.

Not: Ben ne migrosçuyum ne de üç harfli marketçiyim, objektif bakabilen birisiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 1 Nisan 2020; 22:25:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

Özet geçmek gerekirse 3 hafta boyunca daha çok tercih edilmek için kampanya yapıp sanal market teslimatında sıkıntı yaratmaktansa, kampanya yapmayıp daha az tercih edilerek sanal market teslimatlarını bir şekilde düzene oturtmayı seçmişler. Belki de sizin dediğiniz gibi açgözlülük yaptı ama önce aşağıyı okuyun.

Siz sadece bencilce düşünen ve mantıklı düşünemeyen biri olduğunuz için bu insertin neden böyle bir indirimsiz/kampanyasız olduğunu kavrayamamışsınız. İnsanlar önlem amacıyla evlerine kapanmış ve markete gitmemek için sanal marketten sipariş vermiş olmasında dolayı bu talebe yetişemeyip 4 gün sonralara gün vermiş, gelen siparişlerin de eksik veya fiyat/kg oranı farklı ürünler getirmişler. Kampanyaları mağazalara özel yapamadıkları için sanal marketin yükünü düşürdüklerinde/yeni teslimatçı aldıklarında belki kampanya yaparlar.

Diğer mağazaların kendi Private Label ürünlerinden daha fazla zam yaptıysa haklısınız o durumda fırsatçılık olarak değerlendirilebilir. Mesela baldo pirinç bir önceki inserte göre pahalı ama bunun sebebi genel zam mı bilmiyorum. Siz de bir önceki insertte indirimde olmayıp bu insertte zamlanan ürünleri yazın değerlendirelim.

Not: Ben ne migrosçuyum ne de üç harfli marketçiyim, objektif bakabilen birisiyim.

Alıntıları Göster
    Bir süredir 9,35 TL den aldığım 19 LT ideal su bu dönem 10,30 TL olmuş. Gerçekten sanalmarket'in yoğunluğunu azatmak için mi migros'un kampanya yapmadığını düşünüyorsunuz ? Çok pozitif bir bakış olmuş bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperkaya90 -- 1 Nisan 2020; 22:56:46 >

• alperkaya90 kullanıcısına yanıt
    Herkesin evlerine kapandığı ilk günlerdeki mesajlara ve şikayetvar sitesindeki mesajlardan bunu çıkardım. Elinizde ilk paragrafta yazdığım seçenekler olsa neyi seçerdiniz bilmem ama ben sanalmarket görevlisi/teslimatçısı alıp onarın eğitimi için zaman kazanırdım. Tabi neden 2 değil de 3 hafta onu ben de anlayamadım.

• diğer örnekleriyle birlikte migros da bu olağanüstü haldeki sınavdan geçemedi. ne demiş ozan "bozuk düzende sağlam çark olunmaz"

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Sen olmayabilirsin evet ama biz migroscuyuz beklentilerimiz yuksek cunku her kriz ortaminda her olagaustu halde migrosu diger rakiolerine karsi amansiz savunduk oda bizi utandirmadi ama bu surecten gecemedi 11 yildir forumda aktifim ve migros konusu ne zaman acilsa devamli vardim bu surecte malesef sinifta kaldi firsatcilik var digerlerine iyum saglamis malesef

• Arkadaşlar biraz önce sanal marketten ilk defa sipariş verdim. Ödeme ekranından sonra siparişiniz onaylandı dedi fakat ürünler sepetimde duruyor ve hesabımda sipariş gözükmüyor. Kartıma ödeme provizyonda görünüyor. Mesai saatleri dışında falan diye mi böyle oldu yoksa bir sorun mu olmuş?

• Elinde fazladan 150/20 kodu olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. Teşekkür ederim

• Yedaself kullanıcısına yanıt
    Teslim edilinceye kadar provizyonda görünür.

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Sen olmayabilirsin evet ama biz migroscuyuz beklentilerimiz yuksek cunku her kriz ortaminda her olagaustu halde migrosu diger rakiolerine karsi amansiz savunduk oda bizi utandirmadi ama bu surecten gecemedi 11 yildir forumda aktifim ve migros konusu ne zaman acilsa devamli vardim bu surecte malesef sinifta kaldi firsatcilik var digerlerine iyum saglamis malesef
    Migros eski migros değil. Hicbir konuda geri dönüş sağlamıyorlar. Sattıkları ürünün arkasinda duramıyorlar. Sanal marketten aldığım mağaza ici fırsat kodunu 1 ay geçmesine rağmen ulastiramadilar. 444 lu numarası zaten çalmıyor bile. Hergun whatsapp tan yazıyorum en kısa surede dönüş olacak diyorlar 1 ay oldu dönen yok. Sanal market desen tam facia ,dün gelmesi gereken sipariş bugün geldi. Kalitesi ile fark yaratırdı artık kalitesizligi ile fark yaratmaya başladı.

• akkusat A kullanıcısına yanıt
    Yok sorun o değil. Siparişlerim kısmında görünmüyor sipariş yani ödeme yaptım ama siparişlerime düşmedi ürünler sepette durmaya devam ediyor.
  • Yedaself kullanıcısına yanıt
    Aynı hatayı ben de aldım, ödeme tipini bonus flaş yapıyordum olmuyordu. Sonra normal kredi kartı İle ödemeyi seçtim, bu sefer siparişiniz oluşturuldu sayfası ve sipariş numaram gözüktü.
    Provizyonda toplam 2 ödeme gözüktük sipariş gelene kadar, ertesi gün biri iptal oldu, diğeri provizyondan kesin ödemeye geçti.

• sazan84 S kullanıcısına yanıt
    Ben de Garanti Pay ile ödemiştim. Kredi kartı ile tekrar sipariş verdim şimdi. Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 18171818181918201821
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.