Şimdi Ara

Migros Güncel Kampanya ve Fırsatları || Ana Konu (26 Mart-15 Nisan)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Aranarth Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 14 Misafir (7 Mobil) - 8 Masaüstü7 Mobil
36.446
Cevap
1.122
Favori
5.567.133
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Migros Güncel Kampanya ve Fırsatları || Ana Konu (26 Mart-15 Nisan)
Giriş
    15 Mesaj
    Şimdiye kadar hiç gelmeyen iki TBG gelmiş bana da. Tekstil ve züccaciye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

memleketin büyük çoğunluğu fiziki olarak alışveriş yapıyor. şu günlerde alışveriş yapmaya çok teşvik etmek doğru mu? migros bir sorumluluk olarak bu inserti zayıf bırakmış olabilir. kişisel düşüncem bu yönde.
    Hocam merhabalar. Migros ve onun gibi müşteri memnuniyetini sağlarken bile odak olarak insandan çok parayı düşünen kurumlar için bu dediğiniz fazla iyimser kalıyor. Bugüne kadarki belki TBG'ler de dahil en kötü insert ve sebebinin büyük olasılıkla ben de 'zaten satış yapıyoruz bari tırt TBG'ler verelim kampanya koymayalım ki daha fazla kar edelim' mantığında olduklarını düşünüyorum. Zira alışveriş yapmamayı teşvik etse çok daha katı önlemler alabilirdi ancak para her zaman daha fazla ağır basıyor böyle kurumlar için. Yine de sektördeki diğer şirketlere göre çok daha iyi tabii.

Dolandırıcı ve Sorunlu Alışverişler Listesi; albayhulusiak.

• Katiliyorum size. Nasıl olsa millet corana nedeniyle geliyor diye bu dönemde migrosta kampanya yok denecek nitelikte, tbg.de alakasız giyim ve züccaciye tanımlaması yapilmasi da bunu gösteriyor. Aslında fiyat yukseltme gibi olmasa da bu da ufak bir fırsatçılığa giriyor. Dikkat ederseniz bankalar ve online tedarikciler dahil çoğu firma kampanyalarını minimize ettiler; nasıl olsa millet alıyor; alırken de parayla ugrasmamak için banka kartı kullanarak temassız alıyor diye. Ama bu durumun resmi bir yolla şikayet şansı pek yok; ancak müşteri nezdinde olumsuz bir imaj olarak kalır.

|
    |
    Johny Constantine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4544 Mesaj
    |
    |
    Hayatım boyunca almadığım tabak çanak ayakkabı terlik için 2 tane money kampanyası sunmuş Migros. Başka da bir şey yok.

Madem böyle 3 hafta boyunca artık daha ucuz marketlerden alışveriş yapacağım.

Migros için belki kayıp olmaz ama ben de kendimi düşünmek zorundayım.

Resmen “ sen bu 3 hafta gelme ulan ayı “ demişler bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 26 Mart 2020; 8:56:16 >

Orijinalden alıntı: OxBlue

26 Mart başlangıçlı yeni katalogda doğru düzgün bir tane bile Money kampanyası yok.

İlk defa böylesini görüyorum.

İyi bir kampanya yakalayan oldu mu?
    Migros bitmiş !
    |
    |

|
    |

• Yüzbaşı
    344 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Hocam merhabalar. Migros ve onun gibi müşteri memnuniyetini sağlarken bile odak olarak insandan çok parayı düşünen kurumlar için bu dediğiniz fazla iyimser kalıyor. Bugüne kadarki belki TBG'ler de dahil en kötü insert ve sebebinin büyük olasılıkla ben de 'zaten satış yapıyoruz bari tırt TBG'ler verelim kampanya koymayalım ki daha fazla kar edelim' mantığında olduklarını düşünüyorum. Zira alışveriş yapmamayı teşvik etse çok daha katı önlemler alabilirdi ancak para her zaman daha fazla ağır basıyor böyle kurumlar için. Yine de sektördeki diğer şirketlere göre çok daha iyi tabii.

Alıntıları Göster
    Katılıyorum. Durumu (virüsü) kullanarak fayda sağlayacak şekilde bir fırsatçılık/işgüzarlık yakışmadı Migrosa. Merdiven altı işletme sanki koskoca Migros. Yazdım bunu bir kenara!

• Er
    2 Mesaj
    Mağazadan teslim sınırlı mağaza ile geri gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kikimato -- 26 Mart 2020; 11:23:33 >
    |
    |

• Yarbay
    4527 Mesaj

Bir kenara değil migrosun kendisine yazın hocam uyuglama üzerinden şikayet kaydı oluşturarak. Birşeyleri iletişim kurara çözmek en doğrusu belki buna ilişkin tbg ler ve gdi ler tanımlarlar. Ama lütfen halk olarak hakkımızı aramayı ve şikayetçi olmayı memnuniyetsizliğimi dile getirmeyi doğrudan muhatabıyla paylaşmayı artık bir alışkanlık haline getirelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 26 Mart 2020; 11:28:7 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Serciey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör vitriol , OxBlue

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Şu tuşu çökertebiliriz mesela.

|
    |
    Kassady kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Ferit2580

Siyah çekirdek 21.9 dan 27.9 olmuş %30 a yakın zam yapmış. Ne olduysa bu zam geldi.millet makarnaya odaklanıyor bunlar etraftaki diğer ürünlere zammı geciriyor
    Dakota ise normal. Kendi düşüncem ama gelmiyodur bence.

quote:

Orijinalden alıntı: mkaragul40

Şu tuşu çökertebiliriz mesela.

Bunları bazen yapıyorum, olumlu olumsuz katkısı oluyor mu tbglere?

Bir de 3. Tbg açılıyor mu hala?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 111222333hhh -- 26 Mart 2020; 13:2:47 >

• Teğmen
    111 Mesaj
    Migrosun en facia dönemi

• Er
    0 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

bu salgında açıkta satılan ekmek alınmayacağındna a101 den 5 kilosunu 14,75 liradan aldığım un ile ihtiyacımız kadar günlük kuru hasanımızı kendimiz yapıyok

Alıntıları Göster
    Afiyet olsun.
    Kuru hasan tarzı Avusturya / Fransız ürünlere ağız tadımız pek uymadığı için
    biz gene 100 yıllık ekşi mayalı ekmek ve kefir ile kendimizi avutmaya devam ediyoruz.

• Çavuş
    81 Mesaj
    Dün 150-20 indirim Çekleri girilmiyordu

Şimdi yeniden girilebiliyor ve kabul ediyor sistem.

|
    |
Reklamlar
Bey Azura
SEO
kolayoto.com
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.