Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (756. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 14 Misafir - 16 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
116.767
Cevap
2.772
Favori
15.418.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
334 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 754755756757758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migros M fırın ekmeklerde ikincisi yüzde 50 var. Evet normal ekmeklere göre yine de pahalı kalıyor. Ama beğenerek yiyoruz.
    Tavsiye ederim, özellikle sabah sıcak alırsanız; soğanlı ve kabak çekirdekli ekmekleri çok leziz.
    Tabi bu küçük Migroslarda bulunmuyor malesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 111222333hhh

Kapıda kredi kartı. 150 üzerinde kalmasını düşünmüştüm.

Şunu merak ediyorum, ben 10 gün geçse de, sipariş verdiğim ürünü talep ediyorum desek ne olur? Ben bunu demiştim, ama yine de göndermişler. Evde ben yoktum teslim almış evdekiler.
    Merhaba ;

* Aklımdan geçtiği gibi ister online ister kapıda olsun siparişin kesildiği rakam üzerinden indirim uygulanıyor, mesela sizin sipariş toplamınız NAKLİYE ÜCRETİ ÖDEMEYECEK KADAR ( 250,00 Tl ve üzeri ) olsun diyelim stok olamadığından dolayı 150,00 Tl de kalsa NAKLİYE ÜCRETİ TALEP EDEBİLİRLER Mİ ?
    edemezler

* 10 gün mevzusuna gelince ; bize defalarca oldu manuel olarak erteleyebildiğimiz kadar erteleyip
    ( kampanya kasırga / tufanı geçip stoklar düzene girince ) siparişin tamamlanmasını bekliyoruz, baktık manuel erteleme hakkımız bitmesine rağmen sipariş yine tamamlanmaz ise sanalmarket sorumlusu ile görüşülüp, sipariş merkeze rapor edilip ürünün temin sürecine kadar siparişin açık kalması sağlanıyor, umarım anlatabilmişimdir
  • Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • migros kod verdimi

• Akabey kullanıcısına yanıt
    Manuel erteleme yapsam olacakmış. Neyse artık yolu yordamı öğrenmiş olduk. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonbalıklı

12 adet alarak hem 2.yüzde elli hemde 3 al 2 öde den faydalanabilirsiniz. peki birşey soracağım öbür paketlerle karışık alabiliyormuyuz?
    Mağazada %50 geçmedi 6 kek 10 tutuyor sanalmarkette, ancak kasada 12 çıktı. Karışık alınıyor.

15 liralık eti alımına 2 money kampanyasına nasıl katılıyoruz? @_legendmaster_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azstek -- 2 Şubat 2019; 22:55:46 >
  • Akabey kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün bana sanalmarket görevlisi kampanyalı ürün sucuk aldığım için kampanya bitimine kadar siparişinizi bekletiriz kampanya sonrasında iptal olur dedi. Beni yediler o zaman?

• 1.5 yasinda oglum Lcd TV yi kirdigi icin uygun fiyatli Migros tan 1100 TL ye TV almak istiyorum. Money Bonus u olanlara 1000 TL üzerine 100 TL indirim yapıyor. Sanal markette de gecerli. Money Bonus u olup yardımcı olabilecek arkadaşla özelden görüşebiliriz.

• Azstek kullanıcısına yanıt
    Eti kampanyasına katılıma gerek yok eğer harcama hedefi tuttuysa yatar sorun olmaz pazartesi gününe kadar bekleyin takip edin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

Hocam bugün bana sanalmarket görevlisi kampanyalı ürün sucuk aldığım için kampanya bitimine kadar siparişinizi bekletiriz kampanya sonrasında iptal olur dedi. Beni yediler o zaman?
    Onlardan önce siz siparişinizi kendiniz takip edip erteleyin,
    erteleme hakkınız bitince sanalmarket görevlisi ile görüşüp siparişiniz tamamlanması için ısrar edin muhakkak çözüm bulunacaktır.
  • Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    En basitinden GDİ(60TL'lik alışverişe 3TL'ye ürünler gibi) ürünlerininde belirli günlük süresi var ama misal sanaldan sipariş geçtiniz ama siparişi ertesi gün getirmelerine rağmen o dün bitmiş olan kampanya fiyatından getirirler yine. Yine aynı şekilde bir önceki gün verdiğiniz sırada ürünlerin fiyatları neyse o oluyor. Bugün farkettim bunu da; sipariş geçtiğimde balığın fiyatı 27,9TL idi bugün fiyat düştü öğlen 19,9TL olan fiyattan getirdiler.

Bu arada yazan olduysa kusura bakmasın; Levrek 300-400G olan 19.90TL'ye satılıyor kilosu.
    https://www.sanalmarket.com.tr/levrek-300-400-g-p-1406f51

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 3 Şubat 2019; 1:6:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Bugün birkaç migros gezdim en azından numunelik de olsa rafta sadece birer tane koymuşlarsa da işe yarar 2 şey bulduk

Sanaldan aldım böyle geldi sanırım başka bir paketin içinden filan çıkardılar.
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• mağazada 59,95 miş :( online özel diyor ama bir umut okutturdum. olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

geçen hafta 20 liraydı, bu kadar oynak fiyatlı ürün görmedim.bi aşağı bi yukarı

Sanalmarketten 2 tane aldım 14,95 kesmişler fişte. Kayıt oluşturdum. Bir de Şahin sucuklarda kendi etiketi üstüne şarküteri etiketi basmışlar gramı daha ağır. Bu da fiyatta 1 TL fazla yapıyor. Migros neden böyle bir yola başvurmuş ilginç. 3 paket geldi sadece birinde şarküteri etiketiyle orijinal etiketi kapatmışlar. Bakalım yazdım Whatsapptan. Dikkat etmeyenlere demek ki ittiriyor migros. 3 TL de bana ittirdi.

bende nutella aldım reyonda 14.95 yazıyordu kasada 13.95 geçti.

şahin fermente aldım makine koymuşlar kendim tartıp etiket yapıştırdım 44.90 yazıyor .1 lira olayını bilmiyorum zaten et şarküteri olur bildiğim kadarıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

bende nutella aldım reyonda 14.95 yazıyordu kasada 13.95 geçti.

şahin fermente aldım makine koymuşlar kendim tartıp etiket yapıştırdım 44.90 yazıyor .1 lira olayını bilmiyorum zaten et şarküteri olur bildiğim kadarıyla.
    Barkodu okumuyormuş o yüzden tekrar etiket basıyorlarmış. Az önce aradılar. Ancak fabrika zaten tartmış. Migrosun tekrar tartmasına gerek yok. Direkt üzerinde yazan ağırlığa göre etiket basıp Geçsin. Mesela Şahin 1500 gram tartmış migros tekrar tartıp 1550 gram tartmış. Sonra orijinal barkodun üzerine kendi barkodunu yapıştırmış. Fabrika mı hatalı tarttı şimdi? Neyse paramızı iade alacağız.

ürünlerin yeniden tartılmasının ne zararı var ki ?

sucuklar kurur ve kurudukça fire verir,

benim aldığım sucuklar ilk tartıya göre % 20 fire vermişti,
    bu nedenle çokta kuru olmayan sucukları takip edip aldım,
    yani yeniden tartılmasaydı kilosunda EN AZ 9,00 Tl zarar edecektim !
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    5 money yatmış hocam, demek ki 30 money ile ödemeyi harcama olarak görmedi. Aslında şartlarda aksi durum gözükmüyor ama uğraşmaya halim yok bu aralar.

• bozyaka2535 B kullanıcısına yanıt
    jet kasada 6 adet peykeke 12 tl ödedim hocam

• Şagop kullanıcısına yanıt
    migros mağazadan kod al hocam , yüzde 20 veriyor ancak maksimum 20 tl indirim yapıyor

• 
Sayfa: önceki 754755756757758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.