Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1637. sayfa)

5 sn
118.147
Cevap
2.800
Favori
15.610.165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16351636163716381639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bradenburg

Jet kasadan yapsaydın

Alıntıları Göster
    bulunduğum yerde jet kasa yok maalesef,

ürünleri gec senın dediğin doğruysa kasa indirimi kabul etmeyecek dedim,hala direniyor,
    hanımefendi lütfen işlemimi yapın deyince yaptı,olunca da bana böyle söylendi diyerek laf geveledi

tesekkür ederek çıktım.

bir de şampuan reyonunda 30 tl lik alımlra 5 money etiketi vardı uygulamada göremedim,o da gelirse süper olur.
  • -ottoman- kullanıcısına yanıt
    Bana da aynısını yaptı alamazsınız 6 tane yasak defi 4 tane verdi iyi ki de vermemiş akşam aynı mağazadan daha uygun fiyata aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Her magza kendi insiyatifini kullaniyor bazi urunlerde ama jet kasadan yada 2_3 kerede gecirebilirsin hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    yazın olmuştu en son ayını hatırlamadım ağustos yada eylüldü galiba inşallah şubatta da olur baya uyguna geliyordu sütler stok yapıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

bulunduğum yerde jet kasa yok maalesef,

ürünleri gec senın dediğin doğruysa kasa indirimi kabul etmeyecek dedim,hala direniyor,
    hanımefendi lütfen işlemimi yapın deyince yaptı,olunca da bana böyle söylendi diyerek laf geveledi

tesekkür ederek çıktım.

bir de şampuan reyonunda 30 tl lik alımlra 5 money etiketi vardı uygulamada göremedim,o da gelirse süper olur.

Alıntıları Göster
    Mağazalar kendi yöneticilerin inisiyatifinde saçma sapan kurallar koyabiliyor yok 2 tane yok 3 tane alabilirsiniz diye. Ama toptancılara bazen paletle mal vermeye ciro yükseltmek için çekinmiyorlar :)

Kasada işlem sınırı koyma diye bir uygulama yok Migros'ta aklınca size denk gelen kasiyer anlamaz zaten diyip işin başka boyutuna girmiş. Aldığınıza sevindim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 29 Ocak 2020; 14:39:32 >

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Önümüzdeki günlerde olacakmış.

• Arkadaşın biri Duş jellerinde indirim var demiş ama böyle birşey yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Mağazalar kendi yöneticilerin inisiyatifinde saçma sapan kurallar koyabiliyor yok 2 tane yok 3 tane alabilirsiniz diye. Ama toptancılara bazen paletle mal vermeye ciro yükseltmek için çekinmiyorlar :)

Kasada işlem sınırı koyma diye bir uygulama yok Migros'ta aklınca size denk gelen kasiyer anlamaz zaten diyip işin başka boyutuna girmiş. Aldığınıza sevindim.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle

teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucre

Bana da aynısını yaptı alamazsınız 6 tane yasak defi 4 tane verdi iyi ki de vermemiş akşam aynı mağazadan daha uygun fiyata aldım
    sizinki daha güzel olmuş

nasıl aynı ürünü daha uyguna aldınız merak ettim.
    Pardon eksik yazmışım farklı bir markanın miktarlar hemen hemen aynı daha uygun fiyata aldım

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

a101den cumhuriyet sucuk alacaktım :'((
    Ben aldım fiyat aynı gram aynı paket aynı ama geleneksel fermente yerine geleneksel sucuk yazıyor. Ne farkı var bunların?

• bahtiyaraziz kullanıcısına yanıt
    önermiyor musunuz hocam ?

• Migros baba bu ay da 2*100'e 15 money 4*75'e 30 money gibi harcama hedefleri vermiş.En azından hediyem karta yüklemeyle,kredi kartı market harcamalarıyla filan kombo yapılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Migros baba bu ay da 2*100'e 15 money 4*75'e 30 money gibi harcama hedefleri vermiş.En azından hediyem karta yüklemeyle,kredi kartı market harcamalarıyla filan kombo yapılabilir.
    Hediyem kart yukleme kabul olur mu? Money kart ile alisveris yapilmasi gerekmiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

önermiyor musunuz hocam ?
    Sucuk her haliyle ben oyle sıradan sucuklardan değilim diyor. Ben beğendim yani ama biraz da zevk, tercih meselesi hani diyeni de çok üstelemem.

• sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam hediyem karta yükleme kabul olmuyor,açıklamada yazıyor zaten.Demek istediğim hediyem karta 109-109-105 yükleme yapıp hediyem kartla harcaman gereken tutar neyse 75 veya 100 o şekilde hediyem kartla ödemeyi yaparak kampanyadan faydalanabilirsin.Hem bu şekilde money kazanırsın,hem parafüstü eğer şubat ayı için halkbank market kampanyası olursa hem de kredi kartı puanı kazanırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 30 Ocak 2020; 8:56:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Bir sınır var mı acaba 25 liralık alsak 25 money gelir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sizde durum ne arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 16351636163716381639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.